Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Adriatyk czy Solaris

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BaWa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) BaWa » 15.06.2008 18:03

ankas napisał(a):Też polecam Adriatic. Może nie najtaniej, ale pięknie, czysto i wbrew pozorom nie aż tak nudno: w knajpce przy polu zajęcia dla dzieciaków, wieczorem lokalna muzyka, na plaży organizowany np. aerobic w wodzie. Poza tym pływają wodne taksówki do Primostenu, więc jak ktoś złakniony jest cywilizacji lub chce zjeść coś w dobrej knajpce lub po prostu się poszwędać wąskimi uliczkami - to nie musi nawet auta odpalać (a kierowca nie jest poszkodowany nie mogąc rozkoszować się zimnym Karlowacko).....


Ile kosztuje taka taxówka?
adamole
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamole » 18.07.2009 16:32

Witam
Czy macie może informacje na temat cen na Camp Solaris w tym roku. Nijak na ich stronie nie można odnaleźć informacji w tym temacie. Interesują mnie ceny za namiot, samochód (osob.) osobę dorosłą i dieciaki. Wybieram się 4-14.08
Pozdr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.07.2009 16:44

Cennik sąsiedniego kempingu Zablace jest TU
Ceny na Solarisie mogą być trochę wyższe.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 18.07.2009 18:30

adamole napisał(a):Witam
Czy macie może informacje na temat cen na Camp Solaris w tym roku. Nijak na ich stronie nie można odnaleźć informacji w tym temacie. Interesują mnie ceny za namiot, samochód (osob.) osobę dorosłą i dieciaki. Wybieram się 4-14.08
Pozdr


Bo na stronie Solarisa nie ma cennika. Napisz maila to Ci przyślą cennik w PDF następnego dnia. Ja mam niestety ubiegłoroczny
adamole
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamole » 18.07.2009 20:23

Tak też zrobiłem, czekam od nich na odpowiedź, jak dostanę to wkleję, a za cennik z Zablace dzięki ale też znalazłem - zresztą dzięki forum :)
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 19.07.2009 13:42

Mam cennik z Solarisa na 2009 rok, jade tam 28 VII , moge na maila wyslac jesli wam nie wysla bo nie wiem jak to sie wstawia tutaj
adamole
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamole » 19.07.2009 15:14

Piękne dzięki, to dawaj (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) :)
A przy okazji - jakieś doświadczenia z Solarisa ? My w zeszłym roku byliśmy na Isrii - Camp Polari w stefie tuż przy fkk. Super miejsce, zacienione, blisko do morza, sklepu, cisi sąsiedzi. Dla dzieciaków to raj - 90% wolnego czasu w basenie, trochę w morzu (ale pluli - bo słono :) ). W tym roku chcieliśmy dalej na południe. Najpierw myśleliśmy o Orebic Camp Nevio albo Camp Vala (miejsce pod kątem wypadów do Dubrovnika i Czarnogóry) ale właśnie ze względu na dzieciaki i oganiczone możliwości (głównie basen + animacje) na tamtejszych kempingach zdecydowaliśmy się na Solaris lub Zaton (Nin k/Zadaru). Ciągniemy ze Szczecina z przystankiem w Budapeszcie więc zdecydujemy na miejscu.
Pozdr
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 20.07.2009 08:17

Witam, cennik wyslalem na maila
slawek401
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek401 » 21.07.2009 14:41

[quote="petr"]Mam cennik z Solarisa na 2009 rok, jade tam 28 VII , moge na maila wyslac jesli wam nie wysla bo nie wiem jak to sie wstawia tutaj[/quote
Poproszę o cennik z solarsa na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuję :) Slawek
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 21.07.2009 14:52

Poszlo na maila, planujecie tam spedzic troche czasu ?
adamole
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamole » 01.08.2009 12:23

No to dzisiaj jazda - nareszcie urlop. Jeszcze tylko po drodze Budapeszt i od wtorku CRO. Jednak Solaris. Nie omiszkam podzielić się wrażeniami. I dzieki za cennik.
jurek577
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurek577 » 06.08.2009 11:41

Witam
Ja też bardzo prosze o cennik solaris na 2009 (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)
Z góry dzięki
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.08.2009 11:54

jurek577 napisał(a):Witam
Ja też bardzo prosze o cennik solaris na 2009

http://www.camping-adriatic.com/naturis ... /pricelist
adamole
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamole » 07.08.2009 20:33

No i jednak nie Solaris. Jakoś nam się nie spodobało. I wylądlowaliśmy w końcu w Zatonie pod Zadarem. I też nie bardzo. Więc jutro zwijka i z powrotem w kierunku południa Chorwacji, może znajdziemy coś dla siebie.
wraczek
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 13.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wraczek » 10.08.2009 22:47

Witam
wczoraj wrócilismy z CRO, siedzielismy 8 dni w Solarisie, podziele się z wami plusami i minusami z tego kempingu i tak
plusy
- nowe podłączenia do prądu (juz euro)
- tam gdzie prąd i woda,net
- plaża wysypana żwirkiem (dla jednych plus dla innych minus)
- czysto
- więcej atrakcji na kempingu przy hotelu(kawiarenki)
- 10 % rabatu za 2 pobyt
minusy
- nic nie zrobili z łazienkami(dość czysto ale wszystko już stare i poniszczone)
- co dzień zwala sie kupa ludzi po 15.00 na plaże
- nie mili wręcz nie przyjaźnie nastawieni chorwaci co mieszkają na kempingu(byłem świadkiem jak chcieli sie rozbić rodacy jak tylko odeszli zaraz poustawiali na tym miejscu deski do pływania, potem ruch powtórzyli przy austryjakach)
- zabranie kawałka kempingu na przyczepy do wynajęcia(szkoda był tam fajne miejsce)
- rozebranie murka odgradzającego plaże od kempingu
- utworzenie stref których oni sami sie nie trzymają
a tak było "bajkowo" (jak mówi znajomy góral)
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Adriatyk czy Solaris - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone