Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A wszystko przez Agnieszkę

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18337
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 22.03.2010 21:46

Buber napisał(a):Byłem w Bardejovie i w Kupelach księżniczki Sisi z 10 lat temu.
Po fotkach widzę, że wygląd starówki uległ zdecydowanej poprawie.


To prawda , i trzeba powiedzieć , że nie tylko rynek zyskał przez te kilka lat - cała skansenowa starówka jest pięknie odnawiana 8)


Buber napisał(a):Sama Chorwacja jest piękna, ale po drodze też jest ciekawie i warto przystanąć na chwilę.


Szkoda tylko , że z powodu braku czasu ( gonimy nad Jadran albo do domu ), tak rzadko się na to decydujemy :wink:

Pozdravki
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 04.06.2010 15:40

piotrf napisał(a): W Karlovacu zjeżdżamy w stronę Plitvickiego Parku – czyli na południe
Duga Resa – to miasteczko na naszej trasie . Agnieszka sprawdza na mapie – trochę nie tędy mieliśmy jechać jednak droga jest przejezdna ,


Piotruś mam pytanko;)
Czy jesteś w stanie przypomnieć sobie gdzie zjechaliscie z drogi nr 1;)
Nie chciałabym przeżywać tego co Wy;)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18337
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.06.2010 10:39

Witaj Olu :D
Z jedynki ( E 71 ) zjechaliśmy już w Karlovacu :lol: , w taki sposób "wylądowaliśmy" w miasteczku Duga Resa , a pożniej zjechaliśmy z drogi
23 - nie umiem Ci wytłumaczyć dlaczego :lol: - powiedzmy . . . w poszukiwaniu przygód
:wink: :lol:
Bardzo często zjeżdżamy z głównych dróg - te boczne są zwyczajnie ciekawsze 8) , tym razem też - jak się okazało :wink:

Pewny nie jestem , ale w celu uniknięcia takich niespodzianek pojechałbym drogą "1" ( E 71 ) do samych Plitvic


Miłego wypoczynku
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 06.06.2010 11:05

Piotrf.. a ja muszę powiedziec że tak sobie po cichutku relacyjkę czytałam i jakoś tak po sobie śladu nie zostawiałam :oops: (nie zawsze zostawiam)co nie znaczy że nie czytam.. :D Każda fotorelacja super..niepowtarzalna jest,twoja również :D Pozdrawiam Jola
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18337
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.06.2010 11:15

Witaj Jolu :D

To bardzo miłe :oops: :) Szczerze powiem , że podobnie jak Ty czytam wiele - piszę mniej :D

Pozdrawiam cieplutko
Piotr
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59018
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 07.06.2010 23:15

piotrf napisał(a):czytam wiele - piszę mniej :D

Wiem, wiem - moje relacje chyba wszystkie śledzisz. :)

A jak miło czasem oderwać się na kilka godzin od wszystkiego i przeczytać opis takiej trasy jak Twoja...
Szkoda, że skończyło się Wam wcześniej niż to z planów wynikało. Dobrze jednak, że wniosek słuszny podjęty - kontynuacja przy najbliższej okazji. 8)

Widzę również, że patagońskie chłody jako przeciwwaga przytoczone zostały. :lol: Ale żeby mnie jako pechowego zgubcę przypominać?! Oj, Mariusz! ;) :lol:

Dzięki, Piotrze, za miłą wędrówkę. A co do sposobu spędzania wolnego czasu... Jeden woli dłużej posiedzieć w jednym miejscu. Inny woli szybkie zmiany krajobrazu. Najważniejsze, żeby to sprawiało frajdę.

Tak trzymać!
Pozdrawiam,
Wojtek
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 08.06.2010 02:03

piotrf napisał(a):
Pewny nie jestem , ale w celu uniknięcia takich niespodzianek pojechałbym drogą "1" ( E 71 ) do samych Plitvic


Zanotowałam , podkreśliłam :) Nie chcę powrórki z samolotu Więc będę czuwać aby nie zboczyć;) Fajnie się czytało ale zgroza została hehe
Strachliwa jestem przeokropnie :)
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 08.06.2010 02:05

Franz napisał(a):Wiem, wiem - moje relacje chyba wszystkie śledzisz. :)

YHY;) :D ja tam też bo jest co poczytać:)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18337
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.06.2010 19:18

Franz napisał(a):Wiem, wiem - moje relacje chyba wszystkie śledzisz. :)

A jak miło czasem oderwać się na kilka godzin od wszystkiego i przeczytać opis takiej trasy jak Twoja...
Szkoda, że skończyło się Wam wcześniej niż to z planów wynikało. Dobrze jednak, że wniosek słuszny podjęty - kontynuacja przy najbliższej okazji. 8)



Wojtku , bardzo się cieszę , że odwiedziłeś moją relację :D
Znam takich , którzy uważają mnie za włóczykija , który w jednym miejscu spokojnie usiedzieć nie może i wszystko :wink: zobaczyć musi . . .

Co do kontynuacji :wink: - siłą napędową jest ciekawość i potrzeba radości jaką ze sobą niesie jej zaspokajanie :D

Twoje relacje oczywiście śledzę :D od początku i tylko wzdycham , bo czasu mi braknie na zobaczenie własnymi oczami tego , co Ty widziałeś i doświadczyłeś 8) Wypada mi wyrazić podziw i podziękowanie za to , że się nimi z nami dzielisz - niniejszym to czynię :)

Serdecznie pozdrawiam
Piotr
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18337
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.06.2010 19:21

Muliness napisał(a):
Zanotowałam , podkreśliłam :) Nie chcę powrórki z samolotu Więc będę czuwać aby nie zboczyć;) Fajnie się czytało ale zgroza została hehe
Strachliwa jestem przeokropnie :)


Olu , adrenalina potrzebna jest do życia jak woda i powietrze :wink:
Rozumiem jednak Twoje obawy - w nadmiarze podobno wszystko szkodzi :wink:

Z niecierpliwością czekam na Twoją następną relację :D
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 08.06.2010 20:08

O rany, która godzina!!! obiad na jutro miałam zrobić a siedzę i czytam i oderwać się nie mogę... :D No nic Piotrze będzie na Ciebie... chcąc nie chcąc musisz na klate przyjąć :wink:

Ale super się czytało, świetna relacja! Dzięki! :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18337
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 09.06.2010 00:48

Joanka23 napisał(a):.. chcąc nie chcąc musisz na klate przyjąć :wink:
:D


:oops: Dziękuję Asiu :oops: . . .
Do Pudziana trochę :wink: mi brakuje , ale na klatę przyjmę :wink: :lol:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59018
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 09.06.2010 01:33

Muliness napisał(a): YHY;) :D ja tam też bo jest co poczytać:)

Co będę ukrywał - jest mi bardzo miło. :D

piotrf napisał(a):Wojtku , bardzo się cieszę , że odwiedziłeś moją relację

Nie zaglądałem do tego działu przez parę miesięcy, skupiając się w całości na poza-chorwackich podróżach. Ale - jak widać - nie jest za późno na naprawienie tego błędu. :)

piotrf napisał(a):Znam takich , którzy uważają mnie za włóczykija , który w jednym miejscu spokojnie usiedzieć nie może i wszystko zobaczyć musi . . .

I tu mamy wiele wspólnego. 8)
A co do włóczykija, to zdarza mi się zamieszczać wspomnienia z moich wypadów w takim nisko-nakładowym pisemku Mammuthus Montanus. Ukazują się pod wspólnym tytułem: "Dzień z życia Włóczykija". :lol:
Akurat do kolejnej wycieczki na Korsyce posłużę się przygotowanym wcześniej tekstem z tego cyklu.

Pozdrawiam,
Wojtek
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 09.06.2010 22:36

:D :D :D
To ja się muszę dowiadywać poccztą panroflową że kolega Tu wielkie święto obchodzi i jubilatem jest , że ho Ho
Kiedy impreza?:)
z Okazji tak Wielkiego Święta Moc pozdrowień i całusa wysyłam Niech się spełnią marzenia i zdrówka jak dzwon:)
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 09.06.2010 22:52

Dzięki Oli też się dopatrzyłam a więc:

Choć pół wieku przekroczyłeś, to do Stu masz drugie tyle!!!
Z tej okazji Drogi Jubilacie:
- spełnienia wszystkich marzeń; :D
- i z imprezy jak najlepszych wrażeń; :wink:
- podróży dookoła świata; :D
- wysokiej emerytury przez długie lata; :wink:
- dużo pomyślności i szczęścia w miłości; :D
- wnuków dwie gromadki i odlotowej chatki; :wink:
- zdrowia końskiego i uśmiechu szerokiego. :D
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
A wszystko przez Agnieszkę - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone