Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A w maju?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawam1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 13.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawam1 » 04.03.2010 18:03

Jade w maju od 22 do Orebića, jedzie moze ktos?.
Pogoda mi juz nie straszna byłem w maju w Biogradzie był super .
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 04.03.2010 18:09

Właśnie, jaka jest pogoda w maju. Oczywiście co tam robić w maju. Konoby pozamykane, ludzi na plazy brak. Chyba, że ryby łapać i odstresowywać sie z rybakami rakiją. Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.03.2010 01:00

kawam1 napisał(a):Jade w maju od 22 do Orebića, jedzie moze ktos?

Obserwuj Kalendarz wyjazdowy i zaglądaj do działu Forumowy auto-stop. :idea:
piter83pl
Cromaniak
Posty: 651
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter83pl » 23.03.2010 01:15

A więc klamka zapadła - jadę do 1 maja na tydzień do Chorwacji. Chcę trochę pozwiedzać, choć nie ukrywam że z morza również bym skorzystał :) Dobry pomysł czy szukać czegoś innego ;)
Pozdrawiam
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 23.03.2010 08:46

piter83pl napisał(a):A więc klamka zapadła - jadę do 1 maja na tydzień do Chorwacji. Chcę trochę pozwiedzać, choć nie ukrywam że z morza również bym skorzystał :) Dobry pomysł czy szukać czegoś innego ;)
Pozdrawiam
my na 80% jedziem 23.05 chyba, że robota wskoczy w weekend 29 to lipa. Mieliśmy Grecję zrobić, ale w tym roku z maleństwem dwu-miesięcznym zdecydowalismy by spokojnie zrobić dystans na raz. Na początku maja to chyba woda dla morsów bardziej. Pod koniec miesiąca też są prądy ciepłe i zimne
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.03.2010 09:23

piter83pl napisał(a):A więc klamka zapadła - jadę do 1 maja na tydzień do Chorwacji. Chcę trochę pozwiedzać, choć nie ukrywam że z morza również bym skorzystał :) Dobry pomysł czy szukać czegoś innego ;)
Pozdrawiam

Twardym trza być - poczytaj ostatnią relację koleżanki mysza73 :wink: :)
gaga87
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaga87 » 28.04.2010 10:12

JacYamaha napisał(a):
piter83pl napisał(a):A więc klamka zapadła - jadę do 1 maja na tydzień do Chorwacji. Chcę trochę pozwiedzać, choć nie ukrywam że z morza również bym skorzystał :) Dobry pomysł czy szukać czegoś innego ;)
Pozdrawiam

Twardym trza być - poczytaj ostatnią relację koleżanki mysza73 :wink: :)

Też będę twarda :)
Wyjeżdżam jutro ok 23-24 więc od piątku do wtorku włącznie spędzę nieco wydłużony weekend na Chorwacji :)

Obawiam się trochę pogody... Chyba przestanę już zaglądać na prognozy bo codziennie inne :P
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 29.04.2010 10:55

W maju temperatura morza sie wacha miendzi 19 a 21 stopni.
Teras w Splicie jest slonecznie, temperatura powietrza okolo 21-22 stopnie. Wczoraj bez wiatru dochodzila do 25. Do nas przijerzdaja turisci 8.maja na tydzien oraz na dwa apartementy od 14 maja nurki. Pozdrawiam Serdecznie Leon
gaga87
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaga87 » 29.04.2010 14:04

Leon napisał(a):W maju temperatura morza sie wacha miendzi 19 a 21 stopni.
Teras w Splicie jest slonecznie, temperatura powietrza okolo 21-22 stopnie. Wczoraj bez wiatru dochodzila do 25. Do nas przijerzdaja turisci 8.maja na tydzien oraz na dwa apartementy od 14 maja nurki. Pozdrawiam Serdecznie Leon

temperatura temperaturą, ale deszcz zapowiadają :( A ja tak niecierpię deszczu, gdy wyjeżdżam gdziekolwiek... :roll:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.04.2010 14:14

Zapowiadają, zapowiadają...obiecanki cacanki (nasz ogródek desperacko potrzebuje deszczu... słońce coraz bardziej bezlitosne)... nie zwracaj uwagi na prognozy, bo najczęciej nawet te na najbliższe 24 h się nie sprawdzają.
Pozdrawiam
maniekwawa
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 31.07.2008
Chorwacja w maju

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniekwawa » 05.05.2013 02:39

Witam wszystkich,
Właśnie dotarłem do domu po tygodniowym pobycie na wyspie Murter.
Jeśli chodzi o dojazd to wszystko jechało płynnie bez żadnych korków(Warszawa, Chałupki, Wiedeń, Maribor, Zagrzeb, Murter). Pogoda była jak zwykle w Chorwacji super. Pierwszego dnia (sobota) była straszna ulewa, ale potem w nocy 16-20 stopni a w dzień w słońcu w granicach 30stopni. Temperatura wody w zatoce 20stopni a od strony otwartego morza 18stopni, dla mnie to trochę za zimna. Wszystko pięknie zielone, żadnych tłumów turystów i kolejek. Sklepy i knajpy otwarte.
Pozdrawiam
maniekwawa :papa:
damianrej
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 15.04.2012
Re: Chorwacja w maju

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 07.05.2013 22:25

Ja wybieram się 20 maja i mam nadzieje że pogoda będzie przyzwoita, bo jak na razie sprawdzając accuweather to mam mieszane odczucia co do wyjazdu. Przez cały czas jaki mamy być w Marinie temperatura ma być w granicach 20 stopni i non stop burze i ulewy:(((
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Chorwacja w maju

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 07.05.2013 22:42

Na razie się nie przejmuj.
Prognozy na trzecią dekadę maja, to na dzień dzisiejszy jak wróżenie z fusów.
Za w miarę miarodajną będziesz mógł uznać tą z 17-tego , 18- tego maja.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Chorwacja w maju

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 07.05.2013 22:48

damianrej napisał(a):Ja wybieram się 20 maja i mam nadzieje że pogoda będzie przyzwoita, bo jak na razie sprawdzając accuweather ...


Czyli mimo prognoz obiecujących ciepłe Święta Wielkanocne i słoneczną majówkę ktoś jeszcze wierzy w prognozy :?: :lol:
Tylko te 24 godzinne się sprawdzają, w pozostałych przypadkach lepiej rzucać monetą.

W zeszłym roku przed wyjazdem w końcówce września sprawdzałem prognozy i według przepowiedni czekał mnie deszcz.
W Cro przez 9 dni nie spotkałem ani kropli.
med_net
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2013
Re: Chorwacja w maju

Nieprzeczytany postnapisał(a) med_net » 15.06.2013 21:00

Nie ma co się sugerować prognozami. W tym roku śledziłem je przed majówką cały kwiecień : zapowiadali na majówkę w chorwacji deszcz i max 20 stopni. Było sucho , upalnie i gorąco 30 stopni :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
A w maju? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone