Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A w maju?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 27.03.2009 13:50

Witam, a ja z rodzinką wybieramy sie w majowy weekend w okolice Zakopanego.W planach miało byc chodzenie po górach,ale z tego co słysze i widze to raczej będziemy chyba jezdzic na nartach 8O .

Pozdrawiam
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 27.03.2009 13:53

Pakula napisał(a):Witam, a ja z rodzinką wybieramy sie w majowy weekend w okolice Zakopanego.W planach miało byc chodzenie po górach,ale z tego co słysze i widze to raczej będziemy chyba jezdzic na nartach 8O .

Pozdrawiam


Rozumiem , że piszesz to , żeby Ci współczuć :(
Więc współczuję Ci :cry:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 27.03.2009 13:54

Pakula: Jaki ładny AVATARek ;)
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 27.03.2009 13:57

okolice Zakopanego :devil:
"Pakula" Pozdrav.
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 27.03.2009 14:59

darko napisał(a):
Pakula napisał(a):Witam, a ja z rodzinką wybieramy sie w majowy weekend w okolice Zakopanego.W planach miało byc chodzenie po górach,ale z tego co słysze i widze to raczej będziemy chyba jezdzic na nartach 8O .

Pozdrawiam


Rozumiem , że piszesz to , żeby Ci współczuć :(
Więc współczuję Ci :cry:



No dzięki...
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 27.03.2009 15:01

Plumek napisał(a):Pakula: Jaki ładny AVATARek ;)




Camp Boban , napewno poznałaś :D
przemo_1
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.04.2009
Zapytania dotyczace dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo_1 » 05.04.2009 13:01

Witam
Przeczytalem powyzszy watek i chcialbym dowiedziec sie czegos wiecej na temat pogody na koniec maja poczatek czerwca poniewaz zamierzam pierwszy raz w zyciu pojechac do Cro w terminie 25.05-05.06.09. Planujemy pojechac w 8 osob (4 pary)
Zastanawiam sie nad miejscem. Chcialbym aby bylo cieplo bo jestem "dzieckiem slonca". Myslalem o okolicach Dubrovnika.
Prosze o info praktyczne dotyczace
-pogody,
-mozliwosci zakwaterowania (chcielibysmy cos wynajac wspolnie moze dom lub pietro, propozycje bardzo milo widziane)
-ciekawej niedrogiej slonecznej miejscowosci
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006
Re: Zapytania dotyczace dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.04.2009 13:18

przemo_1 napisał(a):....Zastanawiam sie nad miejscem. Chcialbym aby bylo cieplo bo jestem "dzieckiem slonca". Myslalem o okolicach Dubrovnika....

Baaaaardzo dobrze myślałeś :lol: myśl tak dalej to będziesz mógł pojechać w ciemno i znajdziesz coś za przyzwoite pieniądze. A Dubrovnik to jedno z najbardziej słonecznych miast Chorwacji ;) Polecałbym Ci pojechać dalej... ZA Dubrovnik w stronę Półwyspu Prevlaka, ale nie na sam półwysep, bo na nim jest tylko zniszczona baza wojskowa ;) Po drodze powinieneś coś znaleźć i naprawdę nie staraj się na siłę rezerwować czegokolwiek przez internet. Przed sezonem powinna być masa wolnych miejsc ;)

Pozdrav :papa:

P.S. Zacznij używać polskich znaków diakrytycznych (ŻŹĆŃĄŚŁĘÓ) bo zaraz wpadnie tu Janusz Bajcer i dostaniesz "linijką po łapkach" czyli akcją "BYKOM STOP" po oczach ;)
przemo_1
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo_1 » 05.04.2009 13:51

Dziekuje z propozycje wezme ja pod uwage.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2009 18:21

dagmara2003 napisał(a):Wyjeżdzamy 15 ego. Jesteśmy w Podgorze 16-30 maja. Pozdrawiam :)

no to może się gdzieś spotkamy..ja ruszam 22 maja do 30
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2009 18:23

przemo_1 napisał(a):Dziekuje z propozycje wezme ja pod uwage.

no to zobaczenia ..gdzieś w Chorwacji... :D , myślałem że tylko ja w maju a tu proszę ..kupa ludzi...he he
ineczka71
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ineczka71 » 05.05.2009 20:26

:lol:
Niedlugo w maju bedzie wiekszy ruch niz w sezonie (czyt. lipiec/sierpien).
My jedziemy 26.05/06.06! Mam tylko nadzieje, ze pogoda pozwoli pomoczyc sie troche w morzu.

W kwestii polskich liter - nie kazdy ma taki luksus jak polskie litery, wiec moze Janusz wykaze jednak odrobine zrozumienia?
dagmara2003
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagmara2003 » 25.05.2009 20:08

Hej. nadaje na zywo z Podgory. Upaly niesamowite, pianka do kapieli nie potrzebna. woda okolo 20-22 stopnie. rewelacja. Przeprasyam za bŁedy, ale pisze z kawiarenki.... Ale juz ocyywiscie zakochaŁam sie w CHORWACJII !!!!!!!!!! Pozdrawiam :D
adrianm
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrianm » 29.05.2009 20:57

my już tydzień temu wróciliśmy z Podgory ale tak jak Dagmara pisze , temperatury były wyyysokie :) a w morzu cieplej niż w polsce :)

Dagmara jeśli nie musicie to nie wracajcie ;) można się zdołować patrząc na tą temperature i pogodę w polsce :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 30.05.2009 11:33

Ciekawe, czemu nie zrobiliście spotkania Cromaniaków? W tym czasie było tam co najmniej 3 zalogowanych i piszących w tym wątku... To byłaby impra! Albo może i była, a ja nic o niej nie wiem?
Spotkaliście sie chociaz może na promenadzie przez przypadek?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
A w maju? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone