Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A budzikiem były nam cykady, czyli nasza Chorwacja 4

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 20.07.2010 20:42

W temacie to nas budziły cykady w Pakośtane a w tym roku rybitwy we Vrsarze. Cykady były bardziej solidne zawsze około dziewiątej zaczynała jedna a poźniej to całe drzewko.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.07.2010 20:56

Adam.B napisał(a):eee tam buty ... jakie ciałko :D :D :D :D Pozdrav :)


:oops: Nie pozostaje nic tylko podziękować :oops:

jan_s1 napisał(a): A cóż można zrobić w takiej sytuacji? Chyba tylko zwinąć namiot i poszukać spokojniejszego kawałka wybrzeża.


No i wygadałeś ;)
Serdecznie witam na stronach relacji :)

miraculus napisał(a):W temacie to nas budziły cykady w Pakośtane a w tym roku rybitwy we Vrsarze. Cykady były bardziej solidne zawsze około dziewiątej zaczynała jedna a poźniej to całe drzewko.


Ja mam bardzo czujny ;) sen, jak tylko coś zgrzytnie lub szurnie obok, to już mam po spaniu :roll:
Jedna cykada o 6h wystarczy żeby mnie postawić na nogi. Na Cresie jeszcze będą do tego nawołujące owce, ale zaraz, bo się zagalopuję :twisted:
Narazie jesteśmy na Sirenie ;)
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 20.07.2010 21:22

Jako miłośniczka cykad przysiadam, posłucham, pooglądam :D
Na Peljesacu wieczorne cykały delikatniej, a te dzienne normalnie orgiastycznie :lol: :lol:
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 20.07.2010 23:26

Witaj Roksa_ . :)

Zasiadam, bo będzie ciekawie, fajne zdjęcia (nowy aparat) już na wstępie i już na starcie fajne plaże, nie zabraknie snorkelingu i chyba będzie też coś więcej.

Dokupienie nowego dive wyposażenia coś zapowiada.
Roksa_ chyba szykujesz niespodziankę z dłuższego przebywania pod wodą :?:

Od razu widać, że woda to Twoja pasja (z poprzedniej relacji też). :)

Pozdrawiam.
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 21.07.2010 00:17

Ja również z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg.... w temacie cykad to dwa dni temu wrocilismy z Ciovo, bylismy na jednej z dzikich plaż w Bilo tam był taki harmider który robiły właśnie cykady, kiedy wracalismy do apartamentu było jakos dziwnie, bo w samochodzie nastała cisza, po kilku godzinach na plazy z cykadami ich dzwieki stawały sie normalnością :D
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 21.07.2010 07:38

Stanę w kącie i poczytam :wink:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 21.07.2010 07:48

Też już siedzie i niecierpliwie przebieram nóżkami czekajac na ciąg dalszy :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.07.2010 07:54

kroj napisał(a):Na Peljesacu wieczorne cykały delikatniej, a te dzienne normalnie orgiastycznie :lol: :lol: :lol:


Jedna zaczyna, a reszta za nią ;)

nomad napisał(a):Zasiadam, bo będzie ciekawie, fajne zdjęcia (nowy aparat) już na wstępie i już na starcie fajne plaże, nie zabraknie snorkelingu i chyba będzie też coś więcej.

Dokupienie nowego dive wyposażenia coś zapowiada.
Roksa_ chyba szykujesz niespodziankę z dłuższego przebywania pod wodą :?:


Witaj nomad, miło że jestes :)
Aparat rzeczywiście nowy, jeszcze nie nam wszytskich jego możliwości, dopiero się uczę :oops:
A niespodzianki pod wodą? Będą, ale nie będzie to takie "normalne" nurkowanie ;)

santosz widzę, że Tobie też się Cro z cykadami kojarzy. Pewnie więcej tu takich ;)

ufokking napisał(a):Stanę w kącie i poczytam ;)


Co tak nieśmiało? :twisted: :D

CinnamonGirl czytujemy się nawzajem, Twoje zdjęcia, to prawdziwa przyjemność dla oka i duszy ;)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.07.2010 08:06

5 Lipiec- poniedziałek

Pobudka wcześnie rano, bo i tak spać nie mogę z powodu wiatru, a i tytułowe cykady zaczęły już jakiś czas temu swój koncert.

Dziś plażujemy na innej plaży, troszkę z prawej strony campu. Wszystkie te miejsca są zaledwie o 3 minutki oddalone od namiotu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

;)

Obrazek

Obrazek

Mój mąż w tym roku wymyślił (zresztą bardzo sprytnie), że będziemy nurkowali z mała, 3l butlą na niewielkich głębokościach. Tylko po to, żeby za każdym razem się nie wynurzać po oddech ;)
Małą butlę zapakowaliśmy do plecaczka, do tego trochę kamieni jako balast, przykręcony automat i już. Mini zestaw gotowy ;)

Minusem było to, że musieliśmy też zabrać 15l butlę 300bar, do napełniania tych małych :twisted:
Na szczęście nasze autko sprostało i takiemu bagażowi ;)

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Szczególnie na dzikich plażach, gdzie nikogo nie było i przez to pod wodą było bardzo ciekawie.

Niestety zdjęcia sprzętu brak, jedynie takie, na którym ja przymierzam się do zanurzenia i próbuję czy wszystko jest ok.

Zdjęcie zrobione na dzikiej plaży, na której będziemy pojutrze.

Obrazek

Cdn poniedziałku wkrótce ;)
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 21.07.2010 08:26

z radością czytam kolejne odsłony, do mojego urlopu jeszcze trochę więc nacieszę oczy i duszę Twoimi zdjęciami i relacją:)
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 21.07.2010 10:10

ja też przysiądę i poczytam ;)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.07.2010 10:30

Cześć Roksa - mam nadzieję, że będzie trochę podwodnych krajobrazów
?
:wink:
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 21.07.2010 10:45

Roksa, czy możesz napisać jedno zdanko na temat tych dzikich plaż w Lokvie? Jak tam można dotrzeć, czy tylko z kempingu Sirena? :P
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.07.2010 10:57

ArliJ, ita fajnie Was widzieć :) Mam nadzieję, że dalsza część Wam się spodoba.

Jacku mieliśmy podwodną obudowę do aparatu, ale nie zdawałam sobie sprawy jak trudno jest robić zdjęcia pod wodą :roll:
Co wyszło, pokażę później ;)

monia85 napisał(a):Roksa, czy możesz napisać jedno zdanko na temat tych dzikich plaż w Lokvie? Jak tam można dotrzeć, czy tylko z kempingu Sirena? :P


Na plaże, na których byliśmy w Lokvie można dostać się przechdząc przez camping. Nikt Was stamtąd nie pogodni ;) Innej drogi nie znam. Camping znajduje się niedaleko Jadranki, więc dojście jest krótkie.
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 21.07.2010 11:00

Ponieważ za miesiąc będę w Drage, a informacji o niej jak na lekarstwo, zasiadam i ja do czytelni :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
A budzikiem były nam cykady, czyli nasza Chorwacja 4 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone