Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

A budzikiem były nam cykady, czyli nasza Chorwacja 4

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miraculus
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 20.07.2010 20:42

W temacie to nas budziły cykady w Pakośtane a w tym roku rybitwy we Vrsarze. Cykady były bardziej solidne zawsze około dziewiątej zaczynała jedna a poźniej to całe drzewko.
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.07.2010 20:56

Adam.B napisał(a):eee tam buty ... jakie ciałko :D :D :D :D Pozdrav :)

:oops: Nie pozostaje nic tylko podziękować :oops:

jan_s1 napisał(a): A cóż można zrobić w takiej sytuacji? Chyba tylko zwinąć namiot i poszukać spokojniejszego kawałka wybrzeża.

No i wygadałeś ;)
Serdecznie witam na stronach relacji :)

miraculus napisał(a):W temacie to nas budziły cykady w Pakośtane a w tym roku rybitwy we Vrsarze. Cykady były bardziej solidne zawsze około dziewiątej zaczynała jedna a poźniej to całe drzewko.

Ja mam bardzo czujny ;) sen, jak tylko coś zgrzytnie lub szurnie obok, to już mam po spaniu :roll:
Jedna cykada o 6h wystarczy żeby mnie postawić na nogi. Na Cresie jeszcze będą do tego nawołujące owce, ale zaraz, bo się zagalopuję :twisted:
Narazie jesteśmy na Sirenie ;)
kroj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 20.07.2010 21:22

Jako miłośniczka cykad przysiadam, posłucham, pooglądam :D
Na Peljesacu wieczorne cykały delikatniej, a te dzienne normalnie orgiastycznie :lol: :lol:
nomad
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 20.07.2010 23:26

Witaj Roksa_ . :)

Zasiadam, bo będzie ciekawie, fajne zdjęcia (nowy aparat) już na wstępie i już na starcie fajne plaże, nie zabraknie snorkelingu i chyba będzie też coś więcej.

Dokupienie nowego dive wyposażenia coś zapowiada.
Roksa_ chyba szykujesz niespodziankę z dłuższego przebywania pod wodą :?:

Od razu widać, że woda to Twoja pasja (z poprzedniej relacji też). :)

Pozdrawiam.
santosz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 21.07.2010 00:17

Ja również z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg.... w temacie cykad to dwa dni temu wrocilismy z Ciovo, bylismy na jednej z dzikich plaż w Bilo tam był taki harmider który robiły właśnie cykady, kiedy wracalismy do apartamentu było jakos dziwnie, bo w samochodzie nastała cisza, po kilku godzinach na plazy z cykadami ich dzwieki stawały sie normalnością :D
ufokking
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 21.07.2010 07:38

Stanę w kącie i poczytam :wink:
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 21.07.2010 07:48

Też już siedzie i niecierpliwie przebieram nóżkami czekajac na ciąg dalszy :)
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.07.2010 07:54

kroj napisał(a):Na Peljesacu wieczorne cykały delikatniej, a te dzienne normalnie orgiastycznie :lol: :lol: :lol:

Jedna zaczyna, a reszta za nią ;)

nomad napisał(a):Zasiadam, bo będzie ciekawie, fajne zdjęcia (nowy aparat) już na wstępie i już na starcie fajne plaże, nie zabraknie snorkelingu i chyba będzie też coś więcej.

Dokupienie nowego dive wyposażenia coś zapowiada.
Roksa_ chyba szykujesz niespodziankę z dłuższego przebywania pod wodą :?:

Witaj nomad, miło że jestes :)
Aparat rzeczywiście nowy, jeszcze nie nam wszytskich jego możliwości, dopiero się uczę :oops:
A niespodzianki pod wodą? Będą, ale nie będzie to takie "normalne" nurkowanie ;)

santosz widzę, że Tobie też się Cro z cykadami kojarzy. Pewnie więcej tu takich ;)

ufokking napisał(a):Stanę w kącie i poczytam ;)

Co tak nieśmiało? :twisted: :D

CinnamonGirl czytujemy się nawzajem, Twoje zdjęcia, to prawdziwa przyjemność dla oka i duszy ;)
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.07.2010 08:06

5 Lipiec- poniedziałek

Pobudka wcześnie rano, bo i tak spać nie mogę z powodu wiatru, a i tytułowe cykady zaczęły już jakiś czas temu swój koncert.

Dziś plażujemy na innej plaży, troszkę z prawej strony campu. Wszystkie te miejsca są zaledwie o 3 minutki oddalone od namiotu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

;)

Obrazek

Obrazek

Mój mąż w tym roku wymyślił (zresztą bardzo sprytnie), że będziemy nurkowali z mała, 3l butlą na niewielkich głębokościach. Tylko po to, żeby za każdym razem się nie wynurzać po oddech ;)
Małą butlę zapakowaliśmy do plecaczka, do tego trochę kamieni jako balast, przykręcony automat i już. Mini zestaw gotowy ;)

Minusem było to, że musieliśmy też zabrać 15l butlę 300bar, do napełniania tych małych :twisted:
Na szczęście nasze autko sprostało i takiemu bagażowi ;)

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Szczególnie na dzikich plażach, gdzie nikogo nie było i przez to pod wodą było bardzo ciekawie.

Niestety zdjęcia sprzętu brak, jedynie takie, na którym ja przymierzam się do zanurzenia i próbuję czy wszystko jest ok.

Zdjęcie zrobione na dzikiej plaży, na której będziemy pojutrze.

Obrazek

Cdn poniedziałku wkrótce ;)
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 21.07.2010 08:26

z radością czytam kolejne odsłony, do mojego urlopu jeszcze trochę więc nacieszę oczy i duszę Twoimi zdjęciami i relacją:)
ita
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 21.07.2010 10:10

ja też przysiądę i poczytam ;)
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.07.2010 10:30

Cześć Roksa - mam nadzieję, że będzie trochę podwodnych krajobrazów
?
:wink:
monia85
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 21.07.2010 10:45

Roksa, czy możesz napisać jedno zdanko na temat tych dzikich plaż w Lokvie? Jak tam można dotrzeć, czy tylko z kempingu Sirena? :P
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.07.2010 10:57

ArliJ, ita fajnie Was widzieć :) Mam nadzieję, że dalsza część Wam się spodoba.

Jacku mieliśmy podwodną obudowę do aparatu, ale nie zdawałam sobie sprawy jak trudno jest robić zdjęcia pod wodą :roll:
Co wyszło, pokażę później ;)

monia85 napisał(a):Roksa, czy możesz napisać jedno zdanko na temat tych dzikich plaż w Lokvie? Jak tam można dotrzeć, czy tylko z kempingu Sirena? :P

Na plaże, na których byliśmy w Lokvie można dostać się przechdząc przez camping. Nikt Was stamtąd nie pogodni ;) Innej drogi nie znam. Camping znajduje się niedaleko Jadranki, więc dojście jest krótkie.
Marek73
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 21.07.2010 11:00

Ponieważ za miesiąc będę w Drage, a informacji o niej jak na lekarstwo, zasiadam i ja do czytelni :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

A budzikiem były nam cykady, czyli nasza Chorwacja 4 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019