Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

4 gr za minutę rozmowy do Polski, Internet również tani

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dopalacz
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 25.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dopalacz » 08.08.2012 10:41

Zanim wjedziesz czy tam wpłyniesz na KRK, to odwiedź Rjeke i po zawodach. Chyba, że nie straszne są Ci rachunki telefoniczne :) czy internetowe. Życzę powodzenia.
P.S. W Polsce nie ma kart TELE2 HR, więc jest po temacie.

Będę wracał 19 sierpnia z Sibenika, to mogę przekazać taką kartę za free, bo nim mi po niej w Polsce, a komuś może się przydać telefoniczna czy internetowa.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 08.08.2012 14:20

Po 12h nie będzie mi w głowie o 8 rano w niedzielę szukać karty prepaid w Rijece :)
Tel na off i po kłopocie.
Przy okazji jakieś wycieczki z wyspy może udam się do Rijeki.
croand
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 10.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) croand » 11.08.2012 23:45

W ubiegłym roku Tele2 można było kupić praktycznie w każdym kiosku.W tym juz nie jest tak wesoło, ale można kupić na poczcie a w kiosku doładować po wygadaniu minut.
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 17.08.2012 21:24

a jak jest z taką kartą i netem? gdzie znajdę konfigurację do przenośniego modemu Huawawei (czy jak to się piszę) że do lapka podłączyć?
domurst
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domurst » 21.08.2012 23:55

Nie da się tak. Na miejscu można kupić wszędzie, nie ma co straszyć. Raz kupowałem na stacji benzynowej na autostradzie, raz w markecie w Breli.

http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/ - tu szczegóły. Widzę, że w tym roku nieco zmienili warunki i oferta jest ważna tylko do 10 września, później za każde połączenie 3kn za minutę, więc już sporo mniej korzystnie.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 27.08.2012 12:36

Nie wiem jak się odnieść do informacji z tej strony oraz do informacji na poczcie jaką uzyskałem iż tej oferty w tym roku nie ma. Była w zeszłym roku.
domurst
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domurst » 27.08.2012 18:58

Jak to nie ma? "The promotional period for the International price plan will end on 9th September 2012. As of 10th September 2012 the following prices will be applied. The SIM card can be activated until 31st October 2012."
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 27.08.2012 20:00

W lipcu na pewno była
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 28.08.2012 11:17

domurst napisał(a):Jak to nie ma? "The promotional period for the International price plan will end on 9th September 2012. As of 10th September 2012 the following prices will be applied. The SIM card can be activated until 31st October 2012."

Ani z Tobą ani z Panią na poczcie nie zamierzam się kłócić.
Wziąłem VIP bo tylko to było.
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 28.08.2012 20:22

Niestety chyba czas zweryfikować dane. Otóż sławna "niebieska karta", o której piszecie na forum nie jest już nigdzie dostępna, nie jest już produkowana. Złaziłem chyba cała Makarską (i kilka okolicznych miejscowości i stacji paliw) i wszędzie mówili mi to samo: "Tych kart nie ma i nie będzie. Promocja się skończyła, przy wielkim szczęściu może uda się gdzieś kupić jakieś ostatnie egzemplarze (mi się nie udało).". Trafiłem nawet do oficjalnego salonu Tele2 i tam również powiedzieli to samo, nie umieli także doradzić żadnej podobnej karty do tej niebieskiej, bezradnie rozkładając ręce.
lukas63
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas63 » 28.08.2012 20:27

Korzystałem z tej karty tele2 w tym roku, super oferta a do tego 100mb internetu :) w Vodicach kupiłem w salonie z komórkami
foczek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) foczek » 01.09.2012 09:47

Starterty Tele2 można łatwo było dostać, jednak coś źle w tym roku zrobiłem i np 25 kun zjadło po 5 minutach rozmowy na telefon stacjonarny (w zeszłym roku "zżerało" grosze za kilka minut).
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 05.09.2012 09:57

sneer napisał(a):Niestety chyba czas zweryfikować dane. Otóż sławna "niebieska karta", o której piszecie na forum nie jest już nigdzie dostępna, nie jest już produkowana. Złaziłem chyba cała Makarską (i kilka okolicznych miejscowości i stacji paliw) i wszędzie mówili mi to samo: "Tych kart nie ma i nie będzie. Promocja się skończyła, przy wielkim szczęściu może uda się gdzieś kupić jakieś ostatnie egzemplarze (mi się nie udało).". Trafiłem nawet do oficjalnego salonu Tele2 i tam również powiedzieli to samo, nie umieli także doradzić żadnej podobnej karty do tej niebieskiej, bezradnie rozkładając ręce.


Potwierdzam . Dostępność karty się skończyła , będąc w okolicach Zadaru poszukiwałem "niebieskiej karty " ,wszędzie mi mówiono , nie ma i nie będzie . :(
euh
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) euh » 05.09.2012 12:22

Potwierdzam . Dostępność karty się skończyła , będąc w okolicach Zadaru poszukiwałem "niebieskiej karty " ,wszędzie mi mówiono , nie ma i nie będzie .

Ja też pytałem o "niebieską kartę" Tele 2 w salonie w Zadarze. I dostałem taką samą odpowiedź. W końcu skorzystałem z oferty T Mobile. Kupiłem kartę w salonie, miła pani wszystko uaktywniła, usługa zadziałała. Tylko, że pakiet 30 minut uszczuplał się wraz z każdą próbą połączenia - promocyjne minuty były "zjadane" już od chwili przyciśnięcia zielonej słuchawki przy wybieraniu połączenia, niezależnie od tego połączenie zostało odebrane. Oznaczało to, że każda nieskuteczna próba dodzwonienia się do kogoś w Polsce "kosztowała" 1 promocyjną minutę.
Co gorsza,podobnie zostały rozliczone połączenia roamingowe w Chorwacji. Po tym jak , zapomniawszy zabrać z apartamentu klucza, zatrzasnąłem główne drzwi wejściowe do budynku podjąłem kolejno kilka prób dodzwonienia się do mojej żony aby łaskawie te drzwi mi otworzyła. Żadne połączenie nie zostało odebrane, a mimo to naliczono mi za nie opłatę (do zapłaty c.a. 40 zł). Nie pozostaje nic innego jak pisać reklamację. A może ktoś miał podobne doświadczenia (mój polski operator to T Mobile)?
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 10.09.2012 12:42

Kupowalem przed miesiacem, byly wszedzie bez problemu.
http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/
Sprawdze za dwa tygodnie, nie bardzo wierze, zeby sie skonczyly.

Co do zjadania minut:
po pierwsze: trzeba wyslac sms (telefon sam wysyla, tylko pyta, czy wyslac), i zaczekac na wiadomosc zwrotna, zwykle do 2h
po drugie za kazda nowa rozmowe niezaleznie od ilosci minut kasuje ekstra pare groszy (jest w regulaminie, ile)
Paddy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
4 gr za minutę rozmowy do Polski, Internet również tani - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone