Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRETA REPETA czyli 3 i 4 tydzień na obrzeżach Europy...

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.08.2016 08:22

Krystof napisał(a):Kurna, no przecież auto nie będzie stygło przy domu, jak się chłopina na nie wykosztował! A to nie są, Drogie Panie, tanie rzeczy... :D


No zauważyłam, że w tej Grecyji te auta jakieś drogie :roll: (a tak jakby w przyszłym roku mam plan się tam wybrać :wink: )
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 04.08.2016 08:30

Wielki szacun Tony za mapki.

Dla mnie taki przekaz, jest idealny.

Dobre zdjęcia, wartościowa treść i przybliżenie lokalizacji w formie map... nic dodać, nic ująć - taka forma pozwala maksymalnie użyć wyobraźni, a wspólna podróż nabiera całkiem innego, lepszego wymiaru.

Super :!:

Będę wiernym śledzącym :wink: :papa:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 04.08.2016 08:46

krispinus napisał(a):przybliżenie lokalizacji w formie map...

W pełni popieram :idea: :D

Dołączam rzecz jasna do grona.... :wink:
Nie tylko zapowiada się ciekawie, ale na pewno tak będzie :idea: , a do tego ta cudowna Grecja...

8)

Aaaaa no i extra te widoczki zza okna samolotu :idea:
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 04.08.2016 09:00

Hejka.
Tony - uwielbiam Twoje zdjęcia więc zasiadam i oglądam.
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 04.08.2016 09:04

tony montana napisał(a):Obrazek


Właśnie takie mniej więcej kamyczki nasypali mi 2 tygodnie temu do ogródka ... Ty wiesz ile ja za nie zapłaciłam ?
A mogłeś mi przywieźć :P ...

Relacja się ZAPOWIADA ... Będę :mrgreen: .
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 04.08.2016 09:05

mysza73 napisał(a):....a tak jakby w przyszłym roku mam plan się tam wybrać :wink: ...


:?: :?: :?: :evil: :evil: :evil: :?: :?: :?:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.08.2016 09:42

Sara76 napisał(a):
mysza73 napisał(a):
tony montana napisał(a):Z założenia bowiem chcieliśmy ... mieć auto na jakieś zakupy w pobliskim Lidelku (4 km od nas w Platanias), czy poranne bułki w pobliskiej Pasticerii (2 km od nas)
No nie chcesz chyba powiedzieć, że te 2 km po bułeczki jeździłeś autem ... 8O :roll: :lol:

Tony ma dużą fantazję, więc kto go tam wie... :mrgreen:

Mój Pan M. na pewno by jeździł...


mysza73 napisał(a):No zauważyłam, że w tej Grecyji te auta jakieś drogie :roll: (a tak jakby w przyszłym roku mam plan się tam wybrać :wink: )
A co Włochy Ci się już znudziły?

kulka53 napisał(a):
krispinus napisał(a):przybliżenie lokalizacji w formie map...
W pełni popieram :idea: :D

Ja też popieram :mrgreen:


Co mi się wydaje, że na kolejny odcinek trzeba będzie poczekać :roll:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.08.2016 09:53

piekara114 napisał(a):
mysza73 napisał(a):No zauważyłam, że w tej Grecyji te auta jakieś drogie :roll: (a tak jakby w przyszłym roku mam plan się tam wybrać :wink: )
A co Włochy Ci się już znudziły?



Chcę mieć porównanie :oczko_usmiech: ,
Italia mi się nigdy, chyba, nie znudzi, oczywiście "wykupiłam" bilet powrotny za 5 eurocenciaków :oczko_usmiech: ,
tylko trochę dużo tam luda we wakacje, jak na mój gust :roll: ,
ale wiosna, jesień, zima ... w każdej chwili jestem gotowa jechać :D
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 04.08.2016 10:37

i ja też dołączam do watahy. Kreta wciąż przede mną, dlatego cieszę się na kolejna relację, z której będę mógł czerpać.

coś mi się wydaje, że zmieniłeś sprzęt do focenia...
pozdrawiam,
M
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 04.08.2016 10:53

mysza73 napisał(a):
Krystof napisał(a):Kurna, no przecież auto nie będzie stygło przy domu, jak się chłopina na nie wykosztował! A to nie są, Drogie Panie, tanie rzeczy... :D


No zauważyłam, że w tej Grecyji te auta jakieś drogie :roll: (a tak jakby w przyszłym roku mam plan się tam wybrać :wink: )


ta...
miałem opcję, by w tym samym koszcie co do Grecji (tak, byłem w Grecji) polecieć sobie do Malagi - niestety, rodzina mnie spacyfikowała (trzeba było nie mówić z wypiekami na twarzy "polecimy se do Malagi, wynajmiemy auto i sru - do Lizbony, a potem..."), no więc zmierzam powoli do tego, że w maladze auta tak ze...40% tańsze chyba niż w Grecji :@/

a Pani, o ile dobrze kojarzę, grzała mi miejsce na plaży w Vieste, gdy ja Grecję objeżdżałem?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.08.2016 10:57

Krystof napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Krystof napisał(a):Kurna, no przecież auto nie będzie stygło przy domu, jak się chłopina na nie wykosztował! A to nie są, Drogie Panie, tanie rzeczy... :D


No zauważyłam, że w tej Grecyji te auta jakieś drogie :roll: (a tak jakby w przyszłym roku mam plan się tam wybrać :wink: )


ta...
miałem opcję, by w tym samym koszcie co do Grecji (tak, byłem w Grecji) polecieć sobie do Malagi - niestety, rodzina mnie spacyfikowała (trzeba było nie mówić z wypiekami na twarzy "polecimy se do Malagi, wynajmiemy auto i sru - do Lizbony, a potem..."), no więc zmierzam powoli do tego, że w maladze auta tak ze...40% tańsze chyba niż w Grecji :@/

a Pani, o ile dobrze kojarzę, grzała mi miejsce na plaży w Vieste, gdy ja Grecję objeżdżałem?


Jeśli tą Panią jestem ja :mrgreen: , to nie w Vieste, tylko w okolicach Gallipoli przez pierwszy tydzień, a potem przez tydzień w okolicach Monopoli :oczko_usmiech: .
Do Vieste nie dotarłam, niestety, bo i mnie rodzinka równo pacyfikowała na tym wyjeździe :roll: :wink:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 04.08.2016 11:02

ło Jezu, to jeszcze dalej!
fajnie, mieliście piękną wodę, nie to co na Krecie... :smo:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 04.08.2016 11:08

mysza73 napisał(a):
Krystof napisał(a):Kurna, no przecież auto nie będzie stygło przy domu, jak się chłopina na nie wykosztował! A to nie są, Drogie Panie, tanie rzeczy... :D


No zauważyłam, że w tej Grecyji te auta jakieś drogie :roll: (a tak jakby w przyszłym roku mam plan się tam wybrać :wink: )

Spróbuj zarezerwować na Sycylii :roll: . 45 euro jak promocję ustrzelisz - stawka oczywiście za dzień, z pełnym ubezpieczeniem.


Dawaj Tony tą Kretę. Jak całe lata planowałam, że wrócę, tak teraz już wiem, że raczej nieprędko :lol: . Chociaż u na forum pooglądam :wink: .
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 04.08.2016 11:30

marze_na napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Krystof napisał(a):Kurna, no przecież auto nie będzie stygło przy domu, jak się chłopina na nie wykosztował! A to nie są, Drogie Panie, tanie rzeczy... :D


No zauważyłam, że w tej Grecyji te auta jakieś drogie :roll: (a tak jakby w przyszłym roku mam plan się tam wybrać :wink: )

Spróbuj zarezerwować na Sycylii :roll: . 45 euro jak promocję ustrzelisz - stawka oczywiście za dzień, z pełnym ubezpieczeniem.

to był właśnie jeden z powodów dla których nie zdecydowałem się jednak w tym roku na Sycylię.

pozdrawiam,
Michał
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.08.2016 15:23

marze_na napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Krystof napisał(a):Kurna, no przecież auto nie będzie stygło przy domu, jak się chłopina na nie wykosztował! A to nie są, Drogie Panie, tanie rzeczy... :D


No zauważyłam, że w tej Grecyji te auta jakieś drogie :roll: (a tak jakby w przyszłym roku mam plan się tam wybrać :wink: )

Spróbuj zarezerwować na Sycylii :roll: . 45 euro jak promocję ustrzelisz - stawka oczywiście za dzień, z pełnym ubezpieczeniem.



Ja we Rzymie, za dwa tygodnie zapłaciłam 388 euro, z pełnym ubezpieczeniem "super cover"
Zarezerwowałam najtańsze, a więc i najmniejsze :wink: autko, typu Fiat Panda lub podobny,
a dostaliśmy Forda Focusa kombi, bo małych zabrakło :oczko_usmiech: ... pani oczywiście nas przeprosiła za zmianę :boss: :lool:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
KRETA REPETA czyli 3 i 4 tydzień na obrzeżach Europy... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone