Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

22 letnim autem do Makarskiej i okolic, lipiec 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dj-napster
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) dj-napster » 02.04.2016 00:07

JoannaMaxel napisał(a):Tu kolego mój mąż przesyła ci gratulacje "fajnie docykane autko" - mówi (cokolwiek to znaczy :wink: )

My też kochamy auta z duszą...
Poznaj naszego Ventyla rocznik 1992 :D
Obrazek :papa:

tylko nie mów że nim też młócicie do CRO
ach... te wspomnienia :)
Ural
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 02.04.2016 05:01

Auto jak auto zwykłe ale ta antena .................... :roll: :hut:
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 02.04.2016 13:13

Super i bardzo "męska" relacja :lol: Szczególnie pierwszy wpis dla mnie po japońsku napisany :D
Chyba więcej zdjęć naczaskałeś Hondzie niż Twojej "drugiej" dziewczynie :lol: ;)

My w 2014 dosłownie kilka godzin przed wyjazdem do Cro jeszcze mieliśmy robioną przekładnię kierowniczą, a kilka dni później autko też śmigało pod Sv Jure :papa: Wtedy na szczęście nic nam się nie stało, dobrze, że Ty sam się uporałeś z awarią. :)

Pozdrawiam :papa:
Przemek325
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek325 » 02.04.2016 19:49

Teraz mam bardziej rodzinne auto ale Preluda bylem kilka razy w Chorwacji :)

Pozdrawiam
Załączniki:
IMG_0665.jpg
dj-napster
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) dj-napster » 02.04.2016 23:08

Prelude 5 trochę nowsza ale i tak fajnie widzieć ją w CRO , jedną taką spotkałem w Makarskiej i na tym koniec.

Teraz mam jeszcze Volvo S80 D5 z 2003 roku, ale to już elektronika CAN, turbo, wtryski, dwumasa...
pewniej się czuję w starej Hondzie ;)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

22 letnim autem do Makarskiej i okolic, lipiec 2015 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019