Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi- Apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bunio
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 23.06.2017 00:27

Janusz Bajcer napisał(a):
Bunio napisał(a):Apartament znajduje się prawie na końcu Tucepi w stronę Podgory,blisko ładnej i szerokiej plaży,co do mieszkania to moim zdaniem bardzo dobra miejscówka,natomiast tak jak pisał wcześniej pan Janusz do mariny mały spacerek.

To nie ja pisałem - to Wujek Google :oczko_usmiech:

Wujek Google napisał a może rozrysował a pan Janusz wstawił.
karolg
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 22.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolg » 23.06.2017 19:27

Zapytam wprost, jakie ceny w Tucepi w apartamencie 2+1 ew. 2+2 w różnych terminach np czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień. Próbuję porównać jaka różnica w cenie między apartamentami i kempingami, dzięki wielkie!
hrmen
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 26.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrmen » 25.06.2017 13:09

Jutro wyruszamy do Tucepi ,mam nadzieje że coś znajdziemy .Jeśli ktoś ma fajny namiar to bardzo proszę o info. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wwwmarco
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wwwmarco » 30.06.2017 10:53

599 napisał(a):
martol92 napisał(a):Witam,
mam pytanko, czy ktoś może mi powiedzieć czy to dobra lokalizacja względem bliskości centrum (mariny?)
Zalezy mi, by bylo stosunkowo blisko. Ile się idzie spacerkiem?



byłem od tego miejsca jakieś 50m,moim zdaniem super "miejscówka",
do mariny idzie się jakieś 10-15min w rzeczywistości dłużej bo praktycznie zaraz zaczynają się bary i sklepiki
z różnym badziewiem,
z lewej strony waszej miejscówki bedziesz miał wille Andrea,
dla nas najlepsza kawa w Tucepi,
tu masz kamere online dokładnie na przeciw waszego lokum,
Kamerka na żywo Tučepi - SkylineWebcams
kamera na dachu willi Andrea,
jeśli nie tajemnica ile płacicie za noc?



Mam właśnie zarezerwowany tam apartament 3: A3+2 HOUSE 1, cena za dobę 120 EURO, pobyt w dniach 09-18.07.2017
prezesxxll
zbanowany
Posty: 53
Dołączył(a): 22.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) prezesxxll » 02.07.2017 13:17

Witam

Ja mogę polecić Apartmani Ostojić , fajne apartamenty rodzina też bardzo miła, widok na morze,blisko do plaży ok 300m,
robert76
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert76 » 03.07.2017 20:56

Witam,
Wybieramy sie do Tucepi w pierwszej połowie września 2+2(2lata i 5lat) prosze o namiary na sprawdzone kwatery. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jola1279
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) jola1279 » 04.07.2017 14:23

Witam

Wybieramy się do Tucepi na 15 lipca, 2+3 dzieci (3,9,15 lat)
Proszę o namiary na apartamenty w miarę blisko morza.
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jaka jest Wasza opinia co do wyjazdu bez rezerwacji i szukania noclegów na miejscu w tym terminie i z trójką dzieci?

Pozdrawiam
bezrobotny500
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 189
Dołączył(a): 25.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bezrobotny500 » 04.07.2017 14:36

jola1279 napisał(a):Witam

Wybieramy się do Tucepi na 15 lipca, 2+3 dzieci (3,9,15 lat)
Proszę o namiary na apartamenty w miarę blisko morza.
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jaka jest Wasza opinia co do wyjazdu bez rezerwacji i szukania noclegów na miejscu w tym terminie i z trójką dzieci?

Pozdrawiam


W połowie lipca większość apartamentów w Tucepi stoi pusta a znudzeni właściciele wypatrują zbłąkanych turystów, którzy przypadkiem trafili w to zapomniane przez ludzkość miejsce. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Chorwacja jest wyjątkowo mało atrakcyjnym celem wakacyjnych wyjazdów ze względu na brudną wodę w morzu, deszczową i chłodną pogodę oraz nagminne kradzieże.
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 05.07.2017 00:13

jola1279 napisał(a):Witam

Wybieramy się do Tucepi na 15 lipca, 2+3 dzieci (3,9,15 lat)
Proszę o namiary na apartamenty w miarę blisko morza.
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jaka jest Wasza opinia co do wyjazdu bez rezerwacji i szukania noclegów na miejscu w tym terminie i z trójką dzieci?

Pozdrawiam


weźcie duży namiot, tak na wszelki wypadek, gdyby ceny "z ulicy" okazały się za wysokie.
DamianSz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianSz » 05.07.2017 00:21

bezrobotny500 napisał(a):
jola1279 napisał(a):Witam

Wybieramy się do Tucepi na 15 lipca, 2+3 dzieci (3,9,15 lat)
Proszę o namiary na apartamenty w miarę blisko morza.
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jaka jest Wasza opinia co do wyjazdu bez rezerwacji i szukania noclegów na miejscu w tym terminie i z trójką dzieci?

Pozdrawiam


W połowie lipca większość apartamentów w Tucepi stoi pusta a znudzeni właściciele wypatrują zbłąkanych turystów, którzy przypadkiem trafili w to zapomniane przez ludzkość miejsce. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Chorwacja jest wyjątkowo mało atrakcyjnym celem wakacyjnych wyjazdów ze względu na brudną wodę w morzu, deszczową i chłodną pogodę oraz nagminne kradzieże.


Hmmmmm....
Bezrobotny tak czytam Twój wpis, myślę i chyba mówisz o innej Chorwacji i innej miejscowości Tucepi niż ta którą ja znam.
Koniec końców każdy ma prawo do swojej opinii. Moja jest w 100% towej opozycji w stosunku do Twojej.
Jeżeli chciałeś potrolować to Ci się udało.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2017 00:25

Hm ... przeczytaj inny post bezrobotnego500 :wink:

bezrobotny500 napisał(a):
greenrs napisał(a):Niespodziewanie wskoczyła mi do zagospodarowania druga połowa lipca. Od razu pomyślałem o Chorwacji. Do tej pory zawsze jeździłem w ciemno ale swój pobyt zaczynałem na przełomie czerwca i lipca. Problemów większych nigdy nie miałem - jednak w tym roku chyba odpuszczę. Nie wydaje mi się, żebym po 15 lipca znalazł w ciemno atrakcyjną miejscówkę w przyzwoitej cenie. Przeglądałem też dostępne w internecie rezerwacje i nic ciekawego nie znalazłem. Za późno :(

Weź się nawet nie zastanawiaj. Jak tylko masz okazję to jedź! Jest tu ktoś taki kto pojechał w ciemno i wrócił do domu bo nie miał gdzie spać? Zawsze się coś ogarnie na miejscu jak nie tu to tam. A wakacje to wakacje zawsze to lepiej być w Cro 200m dalej od plaży i parę euro drożej niż siedzieć w domu i co rano jechać do roboty.
nefretete
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) nefretete » 17.07.2017 20:25

Witam,wybieram się do Tucepi lub Makarskiej pod koniec sierpnia 2 dorosłych + 1 dziecko 15 lat proszę o namiary na apartamenty z aneksem w miarę blisko plaży i w przystępnej cenie :papa: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 26.07.2017 01:57

Jeśli ma ktoś coś sprawdzonego w Tucepi dla rodziny 2+2 to proszę na PW. Nie szukam przy morzu a jednocześnie nie za daleko tak powiedzmy 3-5 minut do morza. Rezerwacja dopiero na 2018 rok.
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 31.07.2017 13:42

A co sądzicie o apartamentach na ul. Kraj blisko wylotu z mariny, jak wygląda kwestia czystości wody?
aisa80
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 12.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) aisa80 » 31.07.2017 13:56

nefretete napisał(a):Witam,wybieram się do Tucepi lub Makarskiej pod koniec sierpnia 2 dorosłych + 1 dziecko 15 lat proszę o namiary na apartamenty z aneksem w miarę blisko plaży i w przystępnej cenie :papa: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Polecam Apartament dla 3 osób Makarska, ul. Zagrebacka 14.
Dusanka Tamburovic :) Od nas wzięła 50 euro za dobe. W tym masz klime, wifi :)
Tamburovic Duska - wpisz na fejsie, to sie z nią skontaktujesz :)
Napisz do niej, odpisuje od razu :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tucepi- Apartament - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone