Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi 2013- gdzie lepiej porada

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
basiaartur
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.04.2012
Tucepi 2013- gdzie lepiej porada

Nieprzeczytany postnapisał(a) basiaartur » 29.03.2013 22:27

Witam
na 100% bedzie Tucepi w sierpniu ale nie mam pojecia na co sie zdecydować w kwesti kwatery.
Mam na oku kwatere w miejscu Podgradac i pisze ze do morza 70m ( na mapie nie wiem gdzie to)
Kolejna to w marinie przy deptaku 10 m od deptaku na srodku mariny
Nastepna to Ekonomija ta jest najtansza i do plazy podobno 200m
Dla znawcow Tucepi co lepsze w sensie umiejscowienia.
Czy z mariny nie bedzie trzeba daleko pedałować na plaże zeby znaleźć cos w miare sensownego i wolnego?
Najlepsze chyba bylo by znależć cos na Kamena od nr 20 dalej ale nas jest 8+4 wiec 12 łóżek ciezko ogarnąć bo maile posyłałem.
A jak z plażą za mariną w kierunku Makarskiej bo jej nie widzialem jaka ona tam jest.
Dziekuje za ewentualne podpowiedzi jak kwatera sie sprwdzi napisze po powrocie i zdam relacje
Pozdrawiam
Bubek74
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 09.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubek74 » 30.03.2013 19:09

Hej
ja bylem 2 tygodnie w sierpniu 2012 w Tucepi. Co do kwater w okolicy mariny to odradzam ze wzgledu na panujący tam zgiełk, hałas i ścisk ludzi. Koło mariny jest wiele knajpek, sklepów, gdzie wieczorami tętni głośne zycie. Ponadto w oklicach mariny w letnie wieczory odbywaja sie różne koncery i jest bardzo głośno do późna w nocy. Jeżeli ten zgiełk nie będzie Wam przeszkadzał to nie ma sprawy. Co do plaży w Tucepi to jest ona bardzo wąska, w okolicy mariny najwęższa. Na plaży w kierunku makraskiej nie bywałem więc nie wiem jak jest. Ja miałem kwtare na ul. Kamena...numer chyba 52, od mariny ok 600-700m w kierunku na poludnie. Kwatera nazwała sie Kamena jest usytuowana bezpośrednio przy plaży i właścicile prowadzi małą restaurację. Kwatere od plaży dzieli tylko deptak o szerokości może 4 metrów. Deptak ten ciągnie się wdłuż morza przez cale Tucepi od ulicy kamena aż do mariny. Potem za mariną jest bardzo długi deptak do starego postkomunistycznego opuszczonego i zniszczonego hotelu z czasów byłej Jugosławii. Ja z Tucepi jestem zadowolony...
wosiu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wosiu » 30.03.2013 20:01

Ja byłem w zeszłym roku i od 27.07 w tym roku też będę. Tucepi jest zaje.....ste inaczej tego nie da się opisać wcześniej w Primosten i Orebic i Tucepi podobało się najbardziej. Marina można powiedzieć jest w połowie Tucepi masz jakieś 1km w lewo i 1km w prawo z plażami (może trochę dłużej) i faktycznie tak jak napisał bubek w marinie głośno, Plaża w stronę Makarskiej trochę bardziej zacieniona i szersza niż w Kamena. Ja byłem na Kraj ale blisko ulicy Podgradac , niedalekoj jest KONSUM (na pewno jakieś udogodnienie). Ekonomija jest w ok 500 m od mariny i jest duża różnica w terenie między morzem a plażą ale bez przesady, wydaje mi się że z ekonomiji jest tunel pod jardanką w stronę plaży. Niewiem jak wyglądają kwatery ale z ja bym wybrał ul.Podgradac.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Tucepi 2013- gdzie lepiej porada
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone