Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stara Baška, Krk -komentarze do stronki?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009
Stara Baška, Krk -komentarze do stronki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 09.09.2009 22:26

Zapraszam do odwiedzenia i proszę o opinie:)
www.starabaska.pl
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 09.09.2009 23:22

Bardzo ładna :) strona :) , Pozdrav
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007
Re: Srata Baska, Krk -komentarze do stronki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 09.09.2009 23:22

mikjarek napisał(a):Zapraszam do odwiedzenia i proszę o opinie:)
www.starabaska.pl


czy w starej Basce są palmy?
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009
Re: Srata Baska, Krk -komentarze do stronki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 00:18

Adam.B napisał(a):
mikjarek napisał(a):Zapraszam do odwiedzenia i proszę o opinie:)
www.starabaska.pl


czy w starej Basce są palmy?


Palmy szczególnie w północnej Chorwacji, to wedle moich obserwacji element dekoracji turystycznych miejscowości -sadzone są sztucznie. W Starej Basce jest jedno miesce w którym rosnie kilka sztuk: w kolejnej zatoce za mariną (na zdjęciach w zakładce "plaże") nznajduje się willa dużego chorwackiego "misia" (szefa firmy handlującej bronią). Tam spotkałem palmy:). Pozdrawiam!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Srata Baska, Krk -komentarze do stronki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.09.2009 01:12

mikjarek napisał(a):Zapraszam do odwiedzenia i proszę o opinie:)


Opinia:
Stronka ładna, tylko czemu w tytule postu "Srata Baska" :wink: :?:

Ostrzezenie:
Przestań zakładać kolejne tematy o tej stronce, bo pachnie to reklamą. :!: :!: :!:
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 10:12

Dziękuję za uwagi,

Ad1. W tytule Stara Baska, bo strona jest o Starej Basce. Rozumiem, że wątpliwości budzi informacja o noclegach zawarta na stronie. Może w dzisiejszych czasach to brzmi absurdalnie ale nie czerpię profitów z ich polecania, a polecam je bo sam tam jeżdżę -nie narzekam na zarobki i niemam potrzeby dorabiać:). Jeśli zechcesz przeczytać treść strony -zauważysz, że strona zawiera autorski materiał o miejscowości -stąd tytuł. Powstanie stronki wynika z fascynacją a) miejscem, b) ludźmi -stąd dwa aspekty strony.

Ad2. Tematy w trzech działach: Dojazd-noclegi, Regiony i noclegi-apartamenty bo takie informacje zawiera strona -funkcjonuje od kilku dni i zalezy mi na opiniach w tych kwestiach bo to dopiero wersja "wstępna".

pozdrawiam!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.09.2009 10:15

mikjarek napisał(a):.... W tytule Stara Baska, bo strona jest o Starej Basce. ....

Jesteś pewien, że w tytule jest "STARA" ? ;-)
Sprawdź jeszcze raz ;-)

A co do ad 2) to Janusz ma niestety rację ;-)
Dla przypomnienia pkt 3 regulaminu:
"Nigdy nie zakładaj wielu identycznych wątków w różnych działach forum. Dublujące się tematy będą usuwane, nawet jeśli już ktoś odpowiedział"
Ostatnio edytowano 10.09.2009 10:17 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 10:16

Dopiero teraz widzę:):) srata :):) srata tata -no tak jest kiedy palce na klawiaturze wyprzedzają impulsy z mózgu:)
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.09.2009 10:25

Dwie takie reklamy już zostały zamknięte Tu i i Tu
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 10.09.2009 10:53

tam jest o apartamentach więc to raczej jest reklama...
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.09.2009 10:58

F-uncia napisał(a):tam jest o apartamentach więc to raczej jest reklama...

A tutaj w pierwszym poście jest to samo co tam
mikjarek napisał(a):Zapraszam do odwiedzenia i proszę o opinie:)
www.starabaska.pl
mikjarek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 13:00

Widzę że dyskusja toczy się wokół intencji autora strony a nie treći i opinii o Starej Basce -może i na to przyjdzie czas:)

Odpowiadam dasuchowi i F-unci:
Tezę, że jeśli jest tam o apartamentach to jest to reklama mogę przyjąć bo to kwestia nazewnictwa. Z drobnym wyjaśnieniem:
Tak oceniając cały dział "Apartamenty, hotele, pokoje" jest reklamą pytanie tylko czy KOMERCYJNĄ czyli czy autorzy takich postów biorą za to pieniądze -odpowiedź brzmi NIE. Jeśli ludzie polecają innym miejsca w których sami byli to oczywiście, że robią tym miejscom reklamę, z tym tylko że ja wykonałem o tym miejscu stronę i zamiast wklejać tekst i zdjęcia do forum poukładałem to w działy, narysowałem mapki, wyedytowałem tak aby w miarę przejrzyście można to było ogarnąć i podałem jako propozycję do poczytania i skomentowania.

Przed pierwszym swoim wyjazdem do Starej Baski przejrzałem dokładnie forum na cro.pl i znalazłem kilka ciekawych ale mało szczegółowych relacji ze Starej Baski i niewiele grafiki (z całym szacunkiem dla tych postów, bo jednak na tyle miejcse mnie zaciekawiło że się tam wybrałem:). Ostatnio postanowiłem zebrać conieco "do kupy" i podzialić się z Wami i wszystkimi których może to zainteresować. Starałem się wykonać tą stronę w formie praktycznego przewodnika po Starej Basce -strona jest jeszcze uboga ale jak znajdę czas i dowiem się że to kogoś ciekawi to poztaram się ją wzbogacić.

Z właścicielami apartamentów zaprzyjaźniliśmy się podczas kilku pobytów w Starej Basce -to wspaniali ludzie i nie widze powodu dla którego polecenie ich miałoby być tak kontrowersyjne -Wielu z Was ma na swoim koncie takie posty tyle że nie robi o tym strony tylko podaje na forum linki do stron miejsc godnych polecenia -to miejsce nie miało jeszcze takiej strony więc ją wykonałem.

Co do działów: zamieściłem linki w 3 działach: Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi; Regiony i miejscowości turystyczne i Apartamenty, hotele, pokoje. Nie wiem jak Wy ale ja nie czytam całego forum od deski do deski tylko wątki, które mnie interesują. Uważałem że informacje zawarte na mojej stronie mogą zainteresować osoby w takich zakresach tematycznych i na ich opiniach mi zależało. 2 z postów zostały usunięte czyli ktoś uznał że nie wato ich publikować -miał prawo, skasował i tyle. Regulamin mówi o WIELU wątkach identycznych -te trzy wątki były celowo umieczczone w 3 działach których dotyczą i nie miały charakteru spamu -administrator uznał inaczej i miał takie prawo.

Mam nadzieję że przynajmniej częściowo udało mi się odpowiedzieć na uwagi:) Służę dalszymi wyjaśnieniami:) Pozdrawiam.
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.09.2009 13:29

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie. Ale jak ma się umieszczony na Twojej stronie tekst w zakładce autorzy do regulaminu forum? Tylko to już nie moja sprawa ale Opiekuna Działu. Pozdrawiam
cytat napisał(a):Niniejsza strona jest wynikiem przyjacielskich relacji autorów z właścicielami apartamentów, a jej utrzymywanie jest finansowane przez firmę ProLog ponieważ serwis jest jednocześnie formą promocji firmy i jedną z metod dotarcia do potencjalnych klientów.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, jej autorzy nie uczestniczą w procesie rezerwacji noclegów i nie czerpią żadnych finansowych korzyści wynikających z przebywania polskich turystów w Starej Bašce. Wszelką korespondencję związaną z organizacją własnego wypoczynku należy prowadzić bezpośrednio z właścicielami apartamentów lub agencją turystyczną "Zala", link: rezerwacje.

W korespondencji z agencją turystyczną "Zala" lub w trakcie bezpośrednich rozmów z właścicielami apartamentów np. już pobytu w Starej Bašce warto jednak powołać się na polski serwis www.starabaska.pl -pomoże to nam zweryfikować skuteczność prowadzonej witryny i sens podjętego projektu.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 10.09.2009 13:40

Mnie takie działanie autorów podoba się bardzo, nawet jeśli jest to jakaś forma reklamy. Wierzę autorom w zapewnienia, że nie mają żadnych korzyści finansowych z promowania Starej Baśki.
Nie przeszkadzałoby mi, gdyby podobnych stron powstało więcej o kolejnych ciekawych miejscach.

Jak już znalazłeś błąd w tytule to go popraw :!: :D
Ostatnio edytowano 10.09.2009 15:08 przez Dziadek Maciek, łącznie edytowano 1 raz
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.09.2009 13:47

maciek1956 napisał(a):Mnie takie działanie autorów podoba się bardzo, nawet jeśli jest to jakaś forma reklamy. Wierzę autorom w zapewnienia, że nie mają żadnych korzyści finansowych z promowania Starej Baśki.
Nie przeszkadzałoby mi, gdyby podobnych stron powstało więcej o kolejnych ciekawych miejscach.

Może i masz rację.
Przepraszam mikjarek - czepiam się.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Stara Baška, Krk -komentarze do stronki?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone