Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ludziska jak wy się zamykacie w kwocie 2-3 tys. zł... ?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2009 21:04

waldeq napisał(a):....Spoko! Nie musisz się martwić bo wiem, że trudno wymyślić coś tańszego :P .....

Nieświadomi żyją dłużej :lol:
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 04.01.2009 21:20

Piotrek_B napisał(a):Nieświadomi żyją dłużej :lol:

He he swoje lata już mam ale do tej pory myślałem, że to raczej pewność siebie a nie nieświadomość :wink: W tym temacie pewności siebie nabrałem jak porównałem wydatki sprzed 2 lat w Ustce i ubiegłorocznej Chorwacji. Wygrała Cro!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2009 21:25

waldeq napisał(a):....W tym temacie pewności siebie nabrałem jak porównałem wydatki sprzed 2 lat w Ustce i ubiegłorocznej Chorwacji. Wygrała Cro!

Ale mowa była o 2+2 nad ciepłym morzem czyli choćby basen Morza Śródziemnego, Czarnego czy Marmara :wink:
Z polskim Bałtykiem nie porównujmy bo oczywista, oczywistość, że nie problem znaleźć cokolwiek taniej :lol:
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 04.01.2009 21:33

Piotrek_B napisał(a):Ale mowa była o 2+2 nad ciepłym morzem czyli choćby basen Morza Śródziemnego, Czarnego czy Marmara :wink:
Z polskim Bałtykiem nie porównujmy bo oczywista, oczywistość, że nie problem znaleźć cokolwiek taniej :lol:

OK, Bałtyk to był tylko przyczynek do tego, żeby tego konia zaproponować :lol: Tylko, żebyś nie chciał, żebym tą szkapę z wozem musiał prowadzić do Ciebie na działkę za propozycję Montenegro albo Albanię!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2009 21:50

waldeq napisał(a):....Tylko, żebyś nie chciał, żebym tą szkapę z wozem musiał prowadzić do Ciebie na działkę za propozycję Montenegro albo Albanię!

Działke niby mam dużą tylko po co mi ten wóz drabiniasty :lol:
Do Montenegro nie namawiam bo jakoś mnie tam........nie ciągnie :wink:
Natomiast Albania jak najbardziej TAK :!:
Ale to chyba dopiero w 2010 r. - chciałbym zdążyć jeszcze przed zalewem turystycznej stonki i przed zabetonowaniem wybrzeża.
W tym roku też wybieram ciepełko tylko trochę dalej na południe od HR :wink:
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 04.01.2009 21:53

Piotrek_B napisał(a):W tym roku też wybieram ciepełko tylko trochę dalej na południe od HR :wink:

A więc jeśli wyjdzie taniej niz pisałem to przywloke tę szkapę przez A4:)) Od mojej strony juz prawie prawie gotowa:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2009 22:01

waldeq napisał(a):....A więc jeśli wyjdzie taniej niz pisałem to przywloke tę szkapę przez A4:)) Od mojej strony juz prawie prawie gotowa:)

No to szukaj kuriera tylko przyślesz mi samego QNIA bo wozu nie chcę :lol:
Biznesplan mam już dawno zrobiony - wiem co mnie czeka, chyba że ojro zleci w dół to jestem więcej do przodu :wink:
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 04.01.2009 22:09

Piotrek_B napisał(a):Biznesplan mam już dawno zrobiony - wiem co mnie czeka, chyba że ojro zleci w dół to jestem więcej do przodu :wink:

Spoko! Mimo, że autobahna kiedyś będzie to Qnia nie zobaczysz.Nic tańszego nie da się wymyślić bo takie cuda to ponoć tylko w Erze a ja jestem w Orange he he :lol:
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 04.01.2009 22:43

Drodzy forumowicze
Ja nie patrze przez pryzmat pieniędzy tylko pisze o tym - czego dotyczy ten wątek a dotyczy on właśnie pieniędzy.

Wszystko można mi zarzucić ale nie leżenie bykiem, jednak proszę zatem mi przedstawić pomysł na Chorwację z 2.5 rocznym dzieciakiem... a w tym kontekście pisałem i wyraźnie to zaznaczyłem na początku posta.

Bałtyk??
Akurat jako pracownik Politechniki warszawskiej mamy własny ośrodek w Sarbinowie Morskim. Super warunki, pikne położenie.
A ceny... dla ludzi z poza wychodzi
100 zł /os za nocleg + 3 posiłki
+ dojazd
daje surowych kosztów 3000 zł za nasza rodzinę (tzn ja mam prawie gratis jako pracownik ale jak ktoś, kiedyś).

Oczywiście każdy spędza wakacje tak jak chce i wydaje zarobione ciężko tak jak lubi. Osobiście nie widzę możliwości zabawy w zwiedzanie z malcem.
Nie zakochałem się tez w Chorwacji, więc ten problem mam z głowy.
Zjeździłem samochodem Hiszpanię (aż po Valencję - w ciemno 2x). Zajechałem autem do Palermo na Sycylii... więc wiem o czym mówię zatem (i moja druga połowa, a jej zdanie jest wiążące w tej kwestii, ona ma na głowie w większości dzieciaka i wie, co dla nich jest dobre)

Czy zatem wczasy samolotem są dla emerytów ?? he he - to już kpina - przepraszam. Czyli rozumiem, sarkastycznie, że wybieracie "wczasy za kółkiem" ?? po raz kolejny... Z DZIECIAKIEM... 3-5h z odprawą i jestem na miejscu. Wypożyczenie auta na miejscu to nie majątek. 100E za 3 dni w sezonie i zwiedzone w ten sposób pół Krety np: (w czasach panieńsko kawalerskich jeszcze). Miejscowe biura podróży oferują wycieczki wszędzie za śmieszne pieniądze.
Co oferowane jest w Chorwacji... a może jakieś aquaparki, lunaparki ??
Jak napisałem za tę kasę (dość dobrze wyliczoną) nie teraz. Jeszcze nie.
Ostatnio edytowano 04.01.2009 23:17 przez jackiller, łącznie edytowano 1 raz
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 04.01.2009 23:11

jackiller napisał(a):Wszystko można mi zarzucić ale nie leżenie bykiem, jednak proszę zatem mi przedstawić pomysł na Chorwację z 2.5 rocznym dzieciakiem... a w tym kontekście pisałem i wyraźnie to zaznaczyłem na początku posta.

Tak właściwie to nie wiem czego oczekujesz. Masz doświadczenie, zjeździłeś Europę i oczekujesz, że będziemy Cie zachęcać do odwiedzenia w tym roku Chorwacji? Przecież Ty już wszystko wiesz! Chorwacja za droga, gotować i zmywać nie zamierzasz, samochodem za długo jechać.... więc?
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 04.01.2009 23:26

Ale dlaczego waldeq mnie atakujesz. Z przyjemnością przeczytałem twój wykład z wyjazdu. Jestem zauroczony osobiście Chorwacją, bo ja czerpię radość z widoków, przyrody, natury a nie muzeów, kościołów, obrazów etc...
ja i moja żona stwierdziliśmy, ze nie będziemy po prostu ryzykowali jeszcze w tym roku... a że do tego doszły koszty podobne co koszty wyjazdu samolotem, dlatego postanowiłem w lekko kontrowersyjny sposób o tym wspomnieć... tyle.
Wyjadę do Chorwacji (zawsze chciałem) ale jak dzieciak podrośnie, bo to piękny kraj i ma te zaletę, ze jadąc w 5 miejsc na wybrzeżu czujesz się za każdym razem inaczej, w innym świecie (takie mam wrażenie). A taka Grecja... cóż ten sam brud, te same białe kanciaste domy, te same kościółki, te same cykady...

PEACE
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 04.01.2009 23:37

jackiller napisał(a):Ale dlaczego waldeq mnie atakujesz. PEACE

Ej! To nie jest żaden atak!! Przepraszam jeśli tak to odebrałeś! Ten Twój post to była mała powokacja i pewnie zauważyłeś jakie ożywienie wywołał. Ja tylko chciałem wiedzieć czego oczekujesz: porady czy wskaznia innej alternatywy dla Chorwacji'2009
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 04.01.2009 23:51

Bardzo dużo wyczytałem z tego forum, nie chce póki co o nic pytać i zawracać głowę. W tym roku będę tylko śledził, co się w CRO zmieniło na lepsze a co w druga stronę. Póki co dziękuję za chęci do pomocy.
Podzielę się wrażeniami z moich wakacji w innym wątku. poczytam opinii ludzi co jadą na CRO z małymi dziećmi. Mój wpis należy traktować jako osobistą opinią o wyjeździe w warunkach, o których opisałem wcześniej.
Pozdrawiam serdecznie.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 04.01.2009 23:52

jackiller napisał(a):Ale dlaczego waldeqJestem zauroczony osobiście Chorwacją, bo ja czerpię radość z widoków, przyrody, natury a nie muzeów, kościołów, obrazów etc...
PEACE

Kilka lat temu też miałam do wyboru różne miejsca do spędzania wakacji. Włochy, Grecja, Hiszpania, w tym również nasz Baltyk, czyli zupełna klęska i beznadzieja... :cry: Jeśli jednak chociaż raz wyjedziesz i poznasz co nieco Chorwacji, wierz mi na pewno tam powrócisz... Warto zaryzykować... :papa:
miecia31a
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 18.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miecia31a » 05.01.2009 00:07

Zgadzam się z Tobą MAJECZKA,jak ktoś raz zawita do tego pieknego kraju chce tam powrócić. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Ludziska jak wy się zamykacie w kwocie 2-3 tys. zł... ? - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone