Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kupno butów do wody w Chorwacji

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dayana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 01.05.2011
Kupno butów do wody w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dayana » 29.06.2011 10:58

Witajcie kochani.
Słyszałam, że w Chorwacji jest duży wybór takich oto butów do wody http://eskapada24.com/wp-content/upload ... 53_654.jpg . Jednak słyszałam też sugestie, że mimo żwirowych plaż trudno tam znaleźć takie buty. :? No więc jak z tym jest, a zwłaszcza w Zadarze? Ile mniej więcej kosztują tam takie buty i w jakich są rozmiarach?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.06.2011 11:02

A co mają do zakupu żwirowe plaże?

Butów zawsze duży wybór - napewno coś znajdziesz.

Jak nie chcesz szukać kup tu i spokój.
Dayana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dayana » 29.06.2011 11:05

Jacek S napisał(a):A co mają do zakupu żwirowe plaże?


Chodzi mi o to, że słyszałam, iż mimo żwirowych plaż, na które chodzi się w takiego typu butach trudno znaleźć tam odpowiednie kłapciaki do wody.


Jacek S napisał(a):Jak nie chcesz szukać kup tu i spokój.


Tyle że u nas takie buty znikają jak świeże bułeczki...
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 29.06.2011 11:12

Zarówno w PL jak i CRO jest duzo takich butów.
Tanie, sezonówki za 15-30 pln, trwalsze i czesto wygodniejsze od 30 pln w górę.
Tutaj masz wątek o butach: forum/viewtopic.php?t=27901&highlight=
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 29.06.2011 11:12

Dayana napisał(a):Chodzi mi o to, że słyszałam, iż mimo żwirowych plaż, na które chodzi się w takiego typu butach trudno znaleźć tam odpowiednie kłapciaki do wody.


Znaleźć może i nie tak łatwo, poza tym zawsze istnieje niebezpieczeństwo że i właściciel się znajdzie :wink: Natomiast z zakupem nie ma najmniejszego problemu i po kilka rodzajów jest w każdym straganie przy plaży czy innym markecie :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.06.2011 11:18

Dayana napisał(a):Chodzi mi o to, że słyszałam, iż mimo żwirowych plaż, na które chodzi się w takiego typu butach trudno znaleźć tam odpowiednie kłapciaki do wody.


Buciki znajdziesz na przyplażowych straganikach, ryneczkach...zalecane profilaktycznie ze względu na jeżowce i groźnego Ostrosz Drakona.

Dayana napisał(a):Tyle że u nas takie buty znikają jak świeże bułeczki....


Bez przesady...

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=27901
JAREKPIOTROWICZ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREKPIOTROWICZ » 29.06.2011 11:28

Polecam obuwie marki KEEN:

http://www.keenfootwear.com/us/en/produ ... uide/black

Mam dokładnie takie, chodzę w nich, jeżdżę samochodem, pływam. Mam od trzech lat, praktycznie niezniszczalne i super na chorwackie kamiory i do pływania.
Największym plusem jest to, że na przykład podczas jazdy autem czy spaceru, kiedy nie masz przy sobie butów do pływania a zatrzymasz się w fajnym miejscu - możesz sobie wchodzić do wody gdziekolwiek się znajdujesz. W Polsce dość drogie, ok 400 zł chyba zapłaciłem, ale warte tej ceny na pewno.
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 06.07.2011 17:10

Myślę że te dały by radę a kosztują nie za dużo
http://moda.allegro.pl/m92-ziel-r43-mes ... 67902.html
Argi
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 31.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Argi » 06.07.2011 18:04

Ludzie, chociaż w tym wątku dajcie spokój z tymi kapciami . Wystarczy, że obok natłukli 11 stron bez sensu. Przecież te buty wiszą setkami przy każdym deptaku w okolicy plaży, w przeliczeniu jakieś 30zł.
Wyjeżdżają na wczasy za kilka tys. złotych, a tworzą temat o "polowaniach" w biedronce czy lidlu (bo rzucili za 9,99).
Jak dla mnie - porażka.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 06.07.2011 19:40

To jeszcze nic: w ubiegłym roku były dwa równoległe wątki o kupnie tych butów :)
ravel
Croentuzjasta
Posty: 188
Dołączył(a): 09.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 06.07.2011 20:35

W tym roku kupowałem w Primosten, różne rodzaje i kolory - 40kn ~ 23zł. Bez sensu kupować w Polsce, na pewno nie ma takiego wyboru.
zbifal
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbifal » 14.07.2011 21:33

Czytałem gdzieś na forum, że świetnie zdają egzamin najzwyklejsze tenisówki z marketu(około 15zł).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.07.2011 23:57

W Primosten butów więcej niż kupujących do koloru do wyboru od 25 do 40 kun :P
pierzaczek
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pierzaczek » 15.07.2011 13:15

Kupiłem prze wyjazdem nasze tanie w Polsce w sklepie B...
Cena jeśłi dobrze pamietam 15 zeta
Podeszwa to guma z recyklingu - niestety rozleciała sie w ostatnim dniu pobytu wiec zostawiłem w koszu przy plaży.
Moja zona używa tych kupionych 3 lata temu (30 kun) przeżyły już2 Chorwacje, 2 Egipty i 1 Tunezje. Podeszwa z silikonu. Buciki doskonale nadawały sie i na spacery po plażach piaskowych i kamienistych, do grania w siatkę i zabaw na gorącym piachu.
W Orebiciu w tym roku cena to 40 kun.
Tak to "zaoszczędziłem" na bucikach :(
O żona ma nadal :)
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 15.07.2011 13:46

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Myślę że te dały by radę a kosztują nie za dużo
http://moda.allegro.pl/m92-ziel-r43-mes ... 67902.html

Może by dały radę, gdyby nie były ze skóry :D , bo po słonej wodzie, to czarno je widzę
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone