Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Labadusa

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 14.06.2010 16:16

Spójrz na Pakostane :lol:
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 14.06.2010 20:58

Witajcie
Właśnie od Pakostane chciałbym szukać jakiegoś kempingu a zakończyć na Trogirze.
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 14.06.2010 21:15

Daniel DJR napisał(a):Witajcie
Właśnie od Pakostane chciałbym szukać jakiegoś kempingu a zakończyć na Trogirze.

Witam. Byłem 2 razy na campingu http://www.vranjica-belvedere.hr/ koło Trogiru. Sam camping jest położony kaskadowo . Plaże są dosyć wąskie, żwirowe, z trawiastymi podestami. Można również chodzić na plaże , które znajdują sie obok campingu...tuż za płotem. Z campingu roztacza się piękny widok na liczne wyspy znajdujące się na morzu. Trogir oddalobny jest o 4 kilometry. Camping ma połączenie z Trogirem drogą morską....łódki. Sam Ośrodek jest bardzo fajny.... nie jest to moloch ale również nie tak kameralny jak labadusa. Woda jest czysta a dno opadające. Byłem tam ze swoją 2 letnią córką i było ok. Pozdrawiam g
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 14.06.2010 21:25

Nie ukrywam że cały czas Kopę po necie i szukam,
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 14.06.2010 22:34

scood74 czy mógł bym liczyć na zdjęcia na e-maila?
I kiedy planujecie jechać?
Pozdrawiam
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 15.06.2010 08:41

Daniel DJR napisał(a):scood74 czy mógł bym liczyć na zdjęcia na e-maila?
I kiedy planujecie jechać?
Pozdrawiam


wyjezdzamy jakoś tak 26 lipca ale najpierw na KRK na jakieś 2 dni tak że w Labadusa będę na samym przełomie lipca i sierpnia głupio że to jest weekend i mogą być korkia ale nic to dawaj tego emaila to ci podeśle zdięcia z samego campingu

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 15.06.2010 08:55

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

to jest ta plaża 100m obok

a to mój namiot ten zielony
w zasadzie cały kamping jest tak mały że na obdwóch najdalsze drzewa które na zdięciach zdięciach widac są juz poza terenem campu

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 15.06.2010 09:03

Cześć
E-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ja wybieram się ,mam urlop od 19 lipca, jadę z ogonkiem i zakładam że pojadę cały dzień, po drodze jakiś nocleg i z rana na kemping.
Bardzo fajnie że podeślesz jakieś fotki.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Daniel :D
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010
Wyjazd Do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 20.06.2010 20:27

Witajcie
Jak każdy z nas, odliczam wraz z rodzinką czas do tak miłej chwili jakim jest wyjazd na wymarzone wakacje.
A mianowicie mam pytanie??
Czy ktoś z was planuje jechać w II połowie Lipca w okolice Trogiru?
My jedziemy z przyczepą, jeśli by ktoś planował w tym terminie jechać było by miło.
Może ktoś z was ma ciekawe propozycje na jakieś wakacje na fajnym polu kempingowym.
Pozdrawiam
abra
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) abra » 29.06.2010 18:00

scood74 napisał(a):byłem tam w zeszłym roku z rodzinką i w tym jedziemy też

:D
labadusa jest mniamniuśna
oczywiście poza godzinami połódniowymi


kamping godny zdecydowanie polecenia troche kameralny (mi to się podoba)
jeśli chodzi o dzieci troche mało atrakcji ale reszta zalet zdecydowanie góruje
zasialnie w prąd faktycznie z agregatu prądotwórczego w godzinach 8 rano 22.00
wode tam dpoworzą beczkowozem ale sanitatiaty czyściutkie i pachnące

Witam, proszę o informację jak jest z dojazdem z wiekszą przyczepą na sam kemping i czy ilość sanitariatów jest wystarczająca czy też trzeba stać w kolejkach. Niemcy na swoich forach bardzo narzekają na brak ciepłej wody i fatalny dojazd lecz z praktyki wiem,że często mija sie to z prawdą . I jeszcze jedno pytanie czy w ciągu dnia ograniczają prąd czy standardowo jest 10A. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 29.06.2010 19:52

Abra A kiedy się wybieracie??my wybieramy się w drugiej połowie lipca
My jeszcze nie podjęliśmy konkretnej decyzji o kempingu?

zależy mi aby była fajna plaża dla dziecka, żeby było fajne wejście do wody, w miarę dobry dojazd.
Jeden z cromaniaków opisał przejazd przez Trogir na wyspę??
Pozdrawiam :D
abra
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) abra » 29.06.2010 20:39

Daniel DJR napisał(a):Abra A kiedy się wybieracie??my wybieramy się w drugiej połowie lipca
My jeszcze nie podjęliśmy konkretnej decyzji o kempingu?

zależy mi aby była fajna plaża dla dziecka, żeby było fajne wejście do wody, w miarę dobry dojazd.
Jeden z cromaniaków opisał przejazd przez Trogir na wyspę??
Pozdrawiam :D

Wstępnie zarezerwowaliśmy na początek sierpnia, planujemy wyjazd 31.07. Tradycyjnie Słowacja, Austria,Słowenia i Chorwacja. Dokładnie jeszcze nie analizowałem przejazdu w rejonie Trogiru . Dopytuję się o drogę na terenie wyspy Ciovo bo już przeżyłem 70 km z przyczepą wąską drogą pod skałami przy przejeździe przez Cres na Losijn. Z łagodnych plaż dla dziecka mogę polecić Olive w Rabacu, niestety o tej porze roku będzie bardzo tłoczno. Z Bielska chyba było 800 km. Pozdrawiam.
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 29.06.2010 20:49

Czołem
My akurat startujemy z Sosnowca i jedziemy chyba jak naj bardziej na południe :D
Zobaczymy gdzie wylądujemy.
Koncepcji na wakacje mam bardzo wiele :D
Ale zawszę wolę więcej znaleźć aby z czegoś wybrać :)
Pozdrawiam
sole9
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 25.03.2008
Labadusa 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sole9 » 24.07.2010 12:16

Witam, byłam na Labadusie na początku lipca.

Camp kameralny, ciekawy, bo na wyspie. Dojazd szrotówką, czuć dzikość terenu, oddalenie od cywilizacji.
Wody nie brakowało, gorącej też. Dowozili co rano beczkowozami.
Prąd był - generator na ropę hałasował do godz. 11 w nocy.
Poza generatorem słychać było cykady (tak przypuszczam, że to one:).
Dla mnie miał ten kamp sporo minusów.

Plusy: - dziki teren, kamp kameralny i niezbyt duży, główna plaża ładna czysta, często sprzątana, ale z wysokim zejściem do wody
- huśtawki dla dzieci, mały bar, lodówki gratis

Minusy: - połozona obok ładna plaża żwirowa (super dla dzieci) zanieczyszczona była mazutem (chyba ze statków, bo jest tam przystań), leżało masę śmieci no i czasami przybijał stateczek pełen turystów (chyba fish picnic) - sądzę, że ta plaża nie należy do Labadusa, a turyści korzystają z niej na dziko.
- hałasujący generator prądu
- w sezonie samochody stoją przed kampem na parkingu (daleko od namiotu)
- TOTALNA ZMORA WOLNOŚCI: klucze do toalet i pryszniców - trzeba było je ciągle nosić - strasznie mnie to wkurzało - i nie wiem czemu miało to słuzyć, bo na dziko nikogo nie było
- niezbyt sympatyczna pani w recepcji: najpierw pozwoliła nam rozbić namiot we wskazanym przez nas miejscu, a potem uporczywie codziennie kazała nam go przestawić, więc... wyjechaliśmy
Ja tam już nie jadę. Ale generalnie kamp ciekawy. Może traficie na lepszy humor włascicielki.
abra
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2010
Re: Labadusa 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) abra » 24.07.2010 22:07

Sole9
Dziękuję za odpowiedź. Jak daleko jest do najbliższego miasteczka i czy dużo osób jest przyjeżdżających z przyczepami?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Labadusa - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone