Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2016 20:10

Crocodyl napisał(a):
dids76 napisał(a):Od kilku lat mam OC i assistance (premium assistance) w Liberty. Na szczęście nie musiałem z niego nigdy korzystać. Mam dosyć stare samochody i z firm które oferują assistane na tak leciwe auta, według mnie Liberty miało najlepszą ofertę.


Mam tak samo jak Kolega OC i AC oraz assistance (prestiż ass) w LU. W prestiż limit holowania za granicami kraju to 500 km. Na temat ubezpieczeń napisano już tutaj na forum wiele ale uważam, że nie tylko limit holowania jest ważny. Ja także uważam że LU ma najrozsądniejszą ofertę w kwestii cena do zawartości pakietów. Ale najważniejsze w przypadku ubezpieczeń (wszystkich) to nie ubezpieczać się przez internet tylko korzystać z usług poleconego pośrednika, który jak by co będzie nas reprezentował w kontaktach z firmą ubezpieczeniową.


Sądzisz, że pośrednik/agent jest od reprezentowania ciebie przed TU ? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2016 23:58

Od sądzenia są sądy, ale koncepcja, że agent ubezpieczeniowy to obrońca klientów przed firmami ubezpieczeniowymi jest bardzo nowatorska :wink: :wink: :wink:
krzk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzk » 03.08.2016 22:37

cześć,
wybieramy się w podroż po Europie ze znajomymi i poszukujemy ubezpieczenia Assistance w dobrej cenie.
Zależy nam na holowaniu po Europie min. 1000km
Niestety auto ma powyżej 15 lat (17).

Posiadam OC w AxaDirect więc opcje rozszerzenia w PZU odpadają, podobnie Compensa.

Czy polecacie gdzieś assistance spełniające nasze kryteria?
rock_is
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 03.08.2016 22:41

Compensa w wariancie lux - bez limitu w RP, do 1100 km za granicą.
krzk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzk » 03.08.2016 22:50

z OWU Compensy:

Ubezpieczeniem w wariancie STANDARD, KOMFORT, KOMFORT
PLUS i  LUX mogą zostać objęte wyłącznie pojazdy, które na dzień
zawarcia umowy nie są starsze niż 15 lat.
rock_is
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 03.08.2016 22:53

racja, widzę teraz w aneksie.
Bubek74
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 09.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubek74 » 04.08.2016 13:25

Ale mnie wydymało PZU z Assistance na europe...już rozważam zmianę ubezpieczyciela.
Od lat mam OC i AC w PZU i nigdy nie miałem szkody. Zawsze przed wyjazdem do CRO dokupywałem assistance + wojażera. Teraz wojażera dostałem a assistance nie i nie ma opcji zebym w ogóle dokupił. W moim OC + AC mam juz assistance na Polske i mój agent jak wykupywałem w zeszłym roku powiedział ze jak bedę jechał na wakacje to teraz można zrobić zmianę polisy i przed samym wyjazdem zmienimy na europe i bedzie gitara. Dzwonie wczoraj do niego że 12.08 jade do CRO i żeby rozszerzył assistance na Europe + holowanie 1000 km a on mi na to, że nie może mi tego zrobić bo po pierwsze: do końca mojej polisy OC+AC jest mniej niż 30 dni (to fakt bo kończy sie 31.08.2016) a po drugie system PZU widzi już przy mojej polisie assistance i nie da się w żaden sposób tego zmienić. Dla kompa assiatnce to assistanc ale zakres jego nie ważny i na zmianę nie pozwoli. Ba...nawet nie pozwoli mi dokupić dodatkowego assistance do polisy. Pomyślałem, że agent nie umie, nie kuma, chce mnie naciąć...zamówiłem rozmowe na infolinii PZU. Po długiej i wyczerpującej rozmowie z konsultantem, po zrobieniu iluś tam symulacji, konsultant poległ i stwierdził, że się nie da!!! Okazało się że mój jedyny i ukochany agent, który pilnuje mi wszystkich ubezpieczeń - miał rację!!! A ja na tydzień przed wyjazdem zostałem na lodzie!!!! Nikt mi nie powiedział, że zmiany w polisie można dokonać na co najmniej 30 dni przed jej końcem. Spóźniony jestem o 3 dni...
Mam pytanie czy ktoś z Was lub Wasi znajomi pracują w PZu i ostatecznie potwierdzą, że tak faktycznie jest??? Co polecacie ewentualnie w zamian, jakie inne assistance??
Marecki37
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 03.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 04.08.2016 14:37

Spróbuj w Compensie, ktoś tu pisał wcześniej o takiej opcji.
http://www.compensa.pl/klient-indywidua ... fault.aspx
rock_is
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 11.08.2016 09:53

Compensa sprzedaje Assistance tylko dla swwoich klientów, którzy posiadają OC i AC u nich.
Marecki37
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 03.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 11.12.2016 01:33

I w tym wątku napiszę tak informacyjnie odnośnie Assistance w PZU na Europę - od 19.11.2016 roku zmiana w OWU :

"Holowanie bez limitu:

Standardowo w wariancie Super holujemy pojazd do 150 km. Jeśli masz pojazd osobowy lub ciężarowy do 3,5 t DMC, możesz wykupić opcję holowania w Polsce bez limitu. Możesz także rozszerzyć swoje ubezpieczenie o opcję holowania za granicą do 1000 km w razie wypadku dla pojazdów osobowych i ciężarowych o DMC do 3,5 tony oraz holowania za granicą do 500 km w razie awarii dla samochodów osobowych do 7 roku eksploatacji i do 7 miejsc w dowodzie rej."
croroberto
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) croroberto » 27.12.2016 09:48

Ja w zeszłym roku wykupiłem AC w Warcie razem z assistance. chyba 100 pln za 1000km holowania.
Przez agencję w łodzi.. chyba Magro ubezpieczenia, o ile dobrze pamiętam.
W tym roku raczej tez się tam udam
Marecki37
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 03.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 28.12.2016 22:27

croroberto napisał(a):Ja w zeszłym roku wykupiłem AC w Warcie razem z assistance. chyba 100 pln za 1000km holowania.
Przez agencję w łodzi.. chyba Magro ubezpieczenia, o ile dobrze pamiętam.
W tym roku raczej tez się tam udam

W necie widziałem w jakiejś opcji to assistance w Warcie z limitem nawet 1200 km za granicą :) ale nie powiem Wam czy w parze z jakimś ubezpieczeniem
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 28.12.2016 22:35

Marecki37 napisał(a):
croroberto napisał(a):Ja w zeszłym roku wykupiłem AC w Warcie razem z assistance. chyba 100 pln za 1000km holowania.
Przez agencję w łodzi.. chyba Magro ubezpieczenia, o ile dobrze pamiętam.
W tym roku raczej tez się tam udam

W necie widziałem w jakiejś opcji to assistance w Warcie z limitem nawet 1200 km za granicą :) ale nie powiem Wam czy w parze z jakimś ubezpieczeniem

już było opisane na cro.pli mw. tutaj, tylko z OC lub AC, Platyna do 10latek:
http://www.rogowski-ubezpieczenia.pl/do ... STANCE.pdf
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 29.12.2016 16:33

croroberto przyszedł tylko zareklamować agencję ;)
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 21.02.2017 17:42

Interesuje mnie wykupienie asistance na najbliższy wyjazd do Chorwacji (auto 12 lat).
Zmieniam ubezpieczyciela na HDI które ma też w ofercie Moto Assistance.
Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tym ubezpieczycielem i z takim ubezpieczeniem?
Albo może warunki są korzystniejsze w innych firmach i można je wykupić bez względu na to gdzie się ma główną polisę?

Pozdrowienia.;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy. - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone