Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cropol
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropol » 27.05.2017 15:46

Z mojego doswiadczenia to na kilka dni do przodu najtrafniejsza jest ta... w dodatku dosyc konserwatywna - generalnie jest cieplej niz pokazuje:

https://www.yr.no/place/Croatia/Split-D ... /long.html
Marek93
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.05.2017
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek93 » 27.05.2017 16:16

@cropol Dzięki, będę sprawdzał.

Ale myślę, że jeszcze dziś rezerwuję nocleg w Omisie z nadzieją, że pogoda się poprawi :D
Tadek88
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek88 » 28.05.2017 20:21

Czy też uważacie, że mijająca wiosna (zwłaszcza marzec i kwiecień) była w Chorwacji chłodniejsza niż zwykle ?
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2017 19:57

Wróciłam kilka dni temu z Chorwacji. Najpierw Istria- Rovinj - ok 24 st, noce dość chłodne, woda jak w Bałtyku latem ;)
Potem Trogir - codziennie do 30 st, woda całkiem ciepła...

Byliśmy pod namiotem, ogólnie zmarźlak jestem i spakowałam się niemal jak na biegun ;) Ostatecznie jedyny długi rękaw jaki wyciągnęłam to był polar czasami wieczorem/ rano. Jak ktoś nie jest fanem upałów polecam maj/ czerwiec! No i najważniejsze - wszędzie raczej pusto, prawie żadnych rodzin z dziećmi - cisza, spokój...
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2017 20:00

Aha - tylko na wjeździe Chorwacja przywitała nas ulewą z temp 14 st. W okolicach Rijeki serio zastanawiałam się, czy nie zawracać :D Rovinj przywitało nas jednak pieknym słoneczkiem i 25 st ;)

Ogólnie przez prawie 2 tyg deszcz mieliśmy raz - w nocy.
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 10.09.2017 09:57

fabio007 napisał(a):Dziękuję za odpowiedź :) Od kilku lat jeździłem w drugiej połowie sierpnia, w tym roku niestety do tej pory nie wyszło, ale że mi cały czas chodzi ta Chorwacja po głowie to pytam o pogodę, bo nie wiem czy jest jeszcze sens jechać teraz we wrześniu, czy niestety sobie odpuścić ..


My byliśmy w 2004 roku w drugiej połowie września 10 dni i cały czas było pięknie i ciepło. Temperatury dochodziły nawet do 30 stopni ale za to strasznie szybko się robiło ciemno. Było bardzo mało ludzi fajnie się zwiedzało żadnych korków można było przebierać w apartmanach. Jak bym miał jeszcze raz okazję pojechać w takim okresie to bym się nie zastanawiał. :D
ewiP
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.08.2017
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewiP » 10.09.2017 18:43

:papa: Witam serdecznie wszystkich wielbicieli Cro. To jest mój pierwszy wpis chociaż czynnie obserwuję i czytam wasze relacje. W Cro byłam już wielokrotnie w różnych okresach / ostatnio Istria 3-13.05.2017/ Zawsze jest inaczej i zawsze cudnie. Może kiedyś odważe się ale też nauczę zamieścić zdjęcia. A propozycje pogody to byłam w ubiegłym roku w październiku 1 - 12 w okolicy Zadar i pogoda była piękna. Na 12 DNI tylko 1 deszczowy tuż przed wyjazdem.Każda pora roku ma swój urok w Chorwacji.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia na plażach Cro.
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 10.07.2019 14:04

Pogodę jako taką można przewidzieć na 3 dni do przodu.
Nie wierzcie w żadne inne proroctwa.
A póki co najlepsza prognoza, w sensie że bardzo trafnie podają, to Yr.no
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2019 14:12

Garo&Justa napisał(a):Pogodę jako taką można przewidzieć na 3 dni do przodu.
Nie wierzcie w żadne inne proroctwa.
A póki co najlepsza prognoza, w sensie że bardzo trafnie podają, to Yr.no

Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.07.2019 14:13

manewr napisał(a):Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.


jestes wróżką???
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2019 14:16

beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.


jestes wróżką???

Hobbystycznie zajmuje się pogoda :)
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 10.07.2019 14:17

Nie wierze w zabobony a dla mnie sprawdzenie dzisiaj pogody, jaka będzie za np 3 tygodnie to właśnie zabobon... Wróżenie z fusów i skakanie na golasa wokół ogniska z dzidą w ręce.
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2019 14:20

Garo&Justa napisał(a):Nie wierze w zabobony a dla mnie sprawdzenie dzisiaj pogody, jaka będzie za np 3 tygodnie to właśnie zabobon... Wróżenie z fusów i skakanie na golasa wokół ogniska z dzidą w ręce.

To kiedy jedziesz?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.07.2019 14:21

manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.


jestes wróżką???

Hobbystycznie zajmuje się pogoda :)


hmmmm...ciekawe jest co mówisz - skoro choćby hobbystycznie zajmujesz się pogodą to nie wiesz że prognozy dłuższe niż najbliższe 2-3 dni to loteria?
To poprosze o wróżbę w takim razie - wyjazd po 20 sierpnia :smo:
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2019 14:24

beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.


jestes wróżką???

Hobbystycznie zajmuje się pogoda :)


hmmmm...ciekawe jest co mówisz - skoro choćby hobbystycznie zajmujesz się pogodą to nie wiesz że prognozy dłuższe niż najbliższe 2-3 dni to loteria?
To poprosze o wróżbę w takim razie - wyjazd po 20 sierpnia :smo:

Miasto??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone