Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fazana - gdzie dobrze zjeśc, plaże...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 16.02.2015 14:33

Ja bym prosił bo w przyszłości myślę o Istrii i o Fazanie właśnie. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
XDamianoX
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) XDamianoX » 17.02.2015 07:53

wakacje2010 napisał(a):oj przepraszam, że Ci nie odpisałam, rzadko sie tu loguję.
reszta dostała od razu .

jesli jeszcze chcesz ;) to wysle


Ponawiam prośbę :D do mnie mail również nie dotarl :(
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.08.2015 21:25

wakacje2010 napisał(a):Dzięki.
Właśnie dotarliśmy.
Na pierwszy rzut oka. Cudnie.
Kwatera booska.

Namiarami siee podzielę bo naprawdę super warunki.

Marta

Proszę o namiar na kwaterkę.
Dzięki
mbbigblue
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mbbigblue » 11.08.2015 23:09

Poprosze o namiar na dobra kwatere w Fazanie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 21.08.2015 12:02

Powielę poprzednie prośby...

apartamentu w Fazanie szukam, na wrzesień:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 23.09.2015 09:18

chyba wszystkim odpisałam. co do namiarów.
Piotr1234
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr1234 » 04.07.2016 17:39

Witam. Czy w Fazanie jest jakiś bank lub kantor aby wymienic € na Kuny ? Bo chyba najlepiej w ten sposób sie opłaca wymieniać ? Czy może brać PLN i wymieniać na Kuny ?
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 05.07.2016 20:21

Ponawiam pytanie jak w tytule - jaką restaurację polecacie w Fazanie? Podejrzewam,że nie ma ich tam zbyt dużo, niemniej nie chcielibyśmy trafić od razu do tej niewłaściwej :-) Chodzi mi głównie o serwowane owoce morza.
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 05.07.2016 21:10

Popatrz tu:
https://pl.tripadvisor.com/Restaurants- ... stria.html
Jak sprawdzisz daj znać, bo będę tam od 17.07 :D Pozdrawiam :papa:
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 05.07.2016 21:33

Dzięki za podpowiedź, zapomniałem o tripadvisorze :-(. Jak posmakuję to dam znać :-)
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 09.07.2016 22:18

Piotr1234 napisał(a):Witam. Czy w Fazanie jest jakiś bank lub kantor aby wymienic € na Kuny ? Bo chyba najlepiej w ten sposób sie opłaca wymieniać ? Czy może brać PLN i wymieniać na Kuny ?


W Fażanie jest bank,bankomat i jak dobrze pamiętam kantor również.Niestety nie podpowiem,jaka waluta jest bardziej opłacalna w wymianie w tym roku,bo urlop w CRO dopiero przede mną :) Zawsze wymieniałam euro na kuny...
https://www.oanda.com/currency/converter/


Daniellos76 napisał(a):Ponawiam pytanie jak w tytule - jaką restaurację polecacie w Fazanie? Podejrzewam,że nie ma ich tam zbyt dużo, niemniej nie chcielibyśmy trafić od razu do tej niewłaściwej :-) Chodzi mi głównie o serwowane owoce morza.


I jesteś w błędzie Daniellos76 ! Choć Fażana zdaje się być niewielkim miasteczkiem,to akurat konob z jedzeniem jest sporo! Owoce morza serwują chyba w każdej :P
Ja nie jestem "owocomorzożerna",ale właśnie w Fażanie skusiłam się na calmari-fritti,a następnego dnia na lignje z żaru w małej konobie na ul.Brionska....I było to PYSZNE!!!
Pamiętam też,że na rogu ul.Titova riva i ul. Brionska była cukierenka,w której codziennie kupowałam kremówki,identyczne w smaku,jak papieskie kremówki w Wadowicach :)
Mam nadzieję,że przez trzy lata nic się tam nie pozmieniało... :?:
Zrób spacer wzdłuż morza i na pewno wybierzesz restauracyjkę dla siebie :)
zwil
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwil » 18.01.2017 11:15

Może ktoś podac ceny przykłądowe z restauracji, rok temu byłem w Selce i chciałbym miec porównanie z Fazaną (plnuje tam jechać). np. pizza w jakiej cenie, typowy obiad: jakies mieso np. z kurczaka+frytki+ surówka
Kukułka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kukułka » 17.03.2017 10:34

Ponawiam pytanie powyżej :)
Henks-76
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henks-76 » 17.03.2017 11:00

Witam!
W zeszłym roku byłem w Fazanie i jak ktoś wyżej napisał jest tam całe mnóstwo knajpek, zwłaszcza w okolicy placu koło kościoła (wieczorem są tam różnego rodzaju koncerty lub przedstawienia - dla dzieci też). My stołowaliśmy się w pizzerii na rogu ul. Braće Ilić i Istarskiej. Bardzo dobra pizza (świeżo robiona) w dobrej cenie. Duża kosztowała do 30 do chyba 50 kun do tego 0,5 l białego wina po 35 kun i coś do picia dla dzieci. Obiad wychodził zawsze coś około 150 kun dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci. Jedzenie bardzo dobre, z resztą jedzą tam przede wszystkim autochtoni.
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 18.03.2017 18:49

zwil napisał(a):Może ktoś podac ceny przykłądowe z restauracji, rok temu byłem w Selce i chciałbym miec porównanie z Fazaną (plnuje tam jechać). np. pizza w jakiej cenie, typowy obiad: jakies mieso np. z kurczaka+frytki+ surówka

Aby się nie powtarzać odsyłam do tego tematu
fazana-k-puli-no-po-prostu-cro-jest-cudowna-t20057-75.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Fazana - gdzie dobrze zjeśc, plaże... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone