Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualne warunki drogowe na trasie polska - chorwacja

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damianrej
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 15.04.2012
Aktualne warunki drogowe na trasie polska - chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 05.05.2012 23:53

Witam!
Nie znalazłem nigdzie takiego tematu a wydaje mi się to też dość istotne:D
Gdyby osoby które w tym roku już były w Chorwacji i wróciły mogły napisać jak aktualnie wygląda droga, remonty, objazdy, na co uważać, którędy ewentualnie na ten moment najlepiej pokonać utrudnienia. Co prawda w Chorwacji remont drogi nie trwa jak w Polsce pół roku tylko dwa tygodnie. Ale przez cały sezon może się to troszkę zmieniać.:D tak więc zapraszam do informowania forumowiczów w miare możliwości ;)


Pozdrav
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 07.05.2012 12:43

O którą trasę pytasz?
Bo jeśli o wszystkie to będzie tu mętlik.
Tras do Cro jest co najmniej kilka.
damianrej
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 07.05.2012 15:33

no tak racje można się zastanawiać co autor miał na myśli heh:D sorry.
Chodziło mi o to aby osoby które już były w tym roku w chorwacji napisały jak mają się warunki droga którą jechali. Żeby ewentualnie można było sie zastanowić nad wyborem innej trasy.

Ja np co roku jeżdżę przez zwradoń baratysławe wiedień graz spielfiel mcelej karlowac do trogiru. Informacje na temat takiej trasy interesowały by mnie bardzo ale może jest jakaś trasa aleternatywna, nowa która mógłbym w tym roku pojechać.

A zamierzeniem tego tematu było ułatwienie przejazdu przez najbardziej zatłoczone odcinki drogi do Chorwacji czy to przez węgry, austrie czy bośnie.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 07.05.2012 16:00

hrvatzpolski napisał(a):............. może jest jakaś trasa aleternatywna, nowa która mógłbym w tym roku pojechać.

A zamierzeniem tego tematu było ułatwienie przejazdu przez najbardziej zatłoczone odcinki drogi do Chorwacji czy to przez węgry,........


Może to Cię zainteresuje?
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=36193

Ja proponuję trasę przez Węgry nr 86
damianrej
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 07.05.2012 18:23

No trasa ciekawa więc też jestem ciekaw jak się mają aktualne warunki drogowe na tej trasie. Dlatego mam nadzieję że ktoś tutaj trafi z wracających w najbliższym czasie z chorwacji i podzieli się wrażeniami z pokonanej trasy:D

Dzięki za link, muszę teraz posprawdzać co gdzie jak po drodze. Ale chyba jednak wybiorę się i sprawdzę tą trasę węgierską:D

Pozdrav
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 07.05.2012 18:29


Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Aktualne warunki drogowe na trasie polska - chorwacja
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone