Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zwiedzanie+wypoczynek

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aniap2020
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 29.01.2010
Zwiedzanie+wypoczynek

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniap2020 » 10.03.2010 15:13

W tym roku wybieram się do Chorwacji i nie wiem z którego biura skorzystać bo to jest nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i chcemy na początek zwiedzanie+wypoczynek. Jakie biura polecacie a jakie odradzacie. Jak na razie najlepsza ofertę ma Gandalf Travel ale też widziałam dużo negatywnych opinii. Proszę o pomoc, będe bardzo wdzięczna :D
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 10.03.2010 16:01

Witam. Ja jadąc pierwszy raz do Chorwacji wybrałem Oskara z Poznania, ale mają też oddział we Wrocławiu. Bardzo przyjemna obsługa, super rezydent. Organizowali dużo wycieczek fakultatywnych. Stacjonowaliśmy w Makarskiej, zwiedziliśmy Dubrovnik, Plitvice, Hvar i Brać, były też wycieczki do Mostaru, Medugorje, na wodospady Krka, rafting. Widziałem na ich stronie www.oskar.com.pl że mają na ten rok przygotowaną ofertę w Chorwacji pod nazwą "Zwiedzanie i wypoczynek". Generalnie polecam. pozdr
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 10.03.2010 16:45

aniap2020 napisał(a):W tym roku wybieram się do Chorwacji i nie wiem z którego biura skorzystać bo to jest nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i chcemy na początek zwiedzanie+wypoczynek.

Większość na forum się ze mną zgodzi - Z ŻADNEGO! Poszukać samemu kwaterę, wysłać e-mail z pytaniem o wolny termin . . . wpłacić zaliczkę i już.

Noclegi w Chorwacji: apartamenty i pokoje

Bank kwater

Apartamenty, hotele, pokoje :!: :!: :!: :evil: :evil:

aniap2020 napisał(a):Jakie biura polecacie a jakie odradzacie.


Z jakim biurem do cro ?

Moi znajomi byli kilka razy z http://www.interhome.pl/Home.aspx?lCode=PL-PL
opis miejsca/położenie kwatery się zawsze zgadzało :idea:

Dobre biura podróży poszukiwane

Riwiera Makarska - z biurem czy samemu

Adriagate travel agency czy ktos wie co to za agencja??

http://www.adriatyk.com.pl/ :?:
Ostatnio edytowano 10.03.2010 16:54 przez pasażer, łącznie edytowano 1 raz
Wiki2001
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiki2001 » 10.03.2010 16:51

:)
Pluto
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pluto » 10.03.2010 23:42

aniap2020 napisał(a):W tym roku wybieram się do Chorwacji i nie wiem z którego biura skorzystać bo to jest nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i chcemy na początek zwiedzanie+wypoczynek. Jakie biura polecacie a jakie odradzacie. Jak na razie najlepsza ofertę ma Gandalf Travel ale też widziałam dużo negatywnych opinii. Proszę o pomoc, będe bardzo wdzięczna :D


nie korzystaj z żadnego biura na forum znajdziesz ofert bez liku prywatnych apartamentów i jeszcze jedno najlepiej pojechać własnym środkiem transportu to więcej zwiedzisz. To jest tylko moja rada, a wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam
aniap2020
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 29.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniap2020 » 11.03.2010 08:06

Tyle że ja myślałam żeby na pierwszy raz pojechać z biurem podróży a jak się już trochę rozeznamy to pojechać tak jak radzicie. Zresztą nie posiadamy auta więc sprawa utrudniona. Dziękuje za wszelkie rady.

A co myślicie o Gandalf Travel, naprawdę tak jest że jest to biuro do kitu, naczytalam się tylu opinii negatywnych wiec włos się głowie jeży. Biuro za to twierdzi że to prowokacja :D
aniap2020
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 29.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniap2020 » 11.03.2010 08:07

kammaj napisał(a):Witam. Ja jadąc pierwszy raz do Chorwacji wybrałem Oskara z Poznania, ale mają też oddział we Wrocławiu. Bardzo przyjemna obsługa, super rezydent. Organizowali dużo wycieczek fakultatywnych. Stacjonowaliśmy w Makarskiej, zwiedziliśmy Dubrovnik, Plitvice, Hvar i Brać, były też wycieczki do Mostaru, Medugorje, na wodospady Krka, rafting. Widziałem na ich stronie www.oskar.com.pl że mają na ten rok przygotowaną ofertę w Chorwacji pod nazwą "Zwiedzanie i wypoczynek". Generalnie polecam. pozdr


Powiem szczerze spodobała mi się ta oferta więc bede rozmawiać z moim chłopakiem :wink:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 11.03.2010 08:37

aniap2020 napisał(a):Zresztą nie posiadamy auta więc sprawa utrudniona.

1. Znaleźć chłopaka z autem.
2. Namówić znajomych, którzy posiadają auto.
3. Kupić własne.
4. Zgadać się z kimś w dziale > Forumowy auto-stop.
aniap2020
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 29.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniap2020 » 11.03.2010 08:44

1. Mam chłopaka ale bez auta
2. Znajomi wolą ciepłe kraje
3. Brak funduszy na własne auto
4. Jechać z obcymi ludzmi?
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 11.03.2010 08:50

Bez przesady z tym autem, byłem 2 razy bez auta i nie było problemu żeby się poruszać, jak nie wycieczki busem z biura podróży to samemu stateczkiem można prawie wszędzie dopłynąć.
Oczywiście nie neguję auta bo sam w tym roku wybieram się autem do Chorwacji, ale jak na pierwszy raz żeby obczaić co i jak to spokojnie można bez :wink:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 11.03.2010 10:33

5. Porozmawiać z Darkiem, pomoże coś wypożyczyć :idea:
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 11.03.2010 10:38

aniap2020 napisał(a): Znajomi wolą ciepłe kraje


Znaczy , że Chorwacja to zimny kraj :roll:

:lol:
aniap2020
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 29.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniap2020 » 11.03.2010 11:01

jorgus111 napisał(a):
aniap2020 napisał(a): Znajomi wolą ciepłe kraje


Znaczy , że Chorwacja to zimny kraj :roll:

:lol:


takie jest ich zdania, ja tak nie uważam :lol:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 11.03.2010 11:14

jorgus111 napisał(a):
aniap2020 napisał(a): Znajomi wolą ciepłe kraje


Znaczy , że Chorwacja to zimny kraj :roll:

:lol:


Znaczy, że pewno nigdy nie byli... :)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone