Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty - villa lidia, zvonko, marina z gandalftravel

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gochen
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2007
Apartamenty - villa lidia, zvonko, marina z gandalftravel

Nieprzeczytany postnapisał(a) gochen » 14.04.2007 20:27

witam! czy ktoś może doradzić, który apartament najlepiej wybrać z oferty gandalftravel? dzięki!
gayia
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gayia » 17.04.2007 12:26

Ja zarezerwowałam willę Lidia. Mam nadzieję, że to dobry wybór.
Teraz się zastanawiam nad wyżywieniem. Nie wiem czy zdecydować się na samodzielne czy wykupić to co proponuje Gandalf, ale to wiąże się z wędrówką podobno: po plaży 40min., ulicą ok. 20min.
Tomekwroc
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomekwroc » 23.06.2007 17:42

Czy z villi Zvonko też trzeba taki kawał drałować?
Iry_sek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.05.2007
j.w

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iry_sek » 03.07.2007 10:04

a ja odradzam gandalf travel !!!!!!!!!!!! wszystkie wille sa bardzo wysoko polozone na niezlych gorkach zarcie dobre ale organizacja biura tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007
Re: j.w

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 03.07.2007 13:13

Iry_sek napisał(a):a ja odradzam gandalf travel !!!!!!!!!!!! wszystkie wille sa bardzo wysoko polozone na niezlych gorkach zarcie dobre ale organizacja biura tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wrzuce swoje 3 grosze
doslownie 30m temu moi rodzice wrocili z Chorwacji wlasnie z biura gandalftravel samolotem

sa w 100% zadowoleni byli w willi Lidia mowia ze super
jelsi jakies pytania chetnie pomoge chociaz przyznam ze ja tez jade na Chorwacje i nie kazdy byl chetny do pomagania mi jak mialem pytania:)
Iry_sek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.05.2007
Re: j.w

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iry_sek » 06.07.2007 09:22

Blady82 napisał(a):
Iry_sek napisał(a):a ja odradzam gandalf travel !!!!!!!!!!!! wszystkie wille sa bardzo wysoko polozone na niezlych gorkach zarcie dobre ale organizacja biura tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wrzuce swoje 3 grosze
doslownie 30m temu moi rodzice wrocili z Chorwacji wlasnie z biura gandalftravel samolotem

sa w 100% zadowoleni byli w willi Lidia mowia ze super
jelsi jakies pytania chetnie pomoge chociaz przyznam ze ja tez jade na Chorwacje i nie kazdy byl chetny do pomagania mi jak mialem pytania:)


sa zadowoleni bo mieli to co chcieli i spali w ludzkich warunkach :) niestety nie kazdy ma takie szczescie
gochen
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gochen » 08.07.2007 21:43

a był ktos moze w willi marina?
Iry_sek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iry_sek » 08.07.2007 23:12

gochen napisał(a):a był ktos moze w willi marina?


witam.
nie znam nikogo kto tam był ale ogólnie ludzie którzy śpią w willach są zadowoleni
maja222
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maja222 » 21.07.2007 13:17

polecam bogomilla rowniez moze byc zvonko eva&ante toma odradzam david
maja222
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 06.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maja222 » 05.08.2007 22:39

podobno marina jest w porzadku
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008
Re: j.w

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 09.03.2008 18:17

Blady82 napisał(a):
Iry_sek napisał(a):a ja odradzam gandalf travel !!!!!!!!!!!! wszystkie wille sa bardzo wysoko polozone na niezlych gorkach zarcie dobre ale organizacja biura tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wrzuce swoje 3 grosze
doslownie 30m temu moi rodzice wrocili z Chorwacji wlasnie z biura gandalftravel samolotem

sa w 100% zadowoleni byli w willi Lidia mowia ze super
jelsi jakies pytania chetnie pomoge chociaz przyznam ze ja tez jade na Chorwacje i nie kazdy byl chetny do pomagania mi jak mialem pytania:)


Można prosić jakieś fotki tej Lidii inne niż te z katalogów?
Juliusz
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Juliusz » 07.06.2008 14:15

gayia napisał(a):Ja zarezerwowałam willę Lidia. Mam nadzieję, że to dobry wybór.
Teraz się zastanawiam nad wyżywieniem. Nie wiem czy zdecydować się na samodzielne czy wykupić to co proponuje Gandalf, ale to wiąże się z wędrówką podobno: po plaży 40min., ulicą ok. 20min.


Owszem, jest kawałek z Villi Lidia i trzeba się zastanowić, ale jedzenie smaczne i cenowo przystępne. Można sobie też w Lidii wykupić studio z kuchnią a do marketu i spożywczych jest dość blisko (ba, nawet do targu spacerek).
Marina jest usytuowana w Zelence (dzielnicy willowej) i ma do dyspozycji dużą kuchnię na parterze, jednak trzeba pamiętać, że w Chorwacji ceny są podciągnięte pod turystów i gotowanie może nas wyjść drożej niż to wykupowane w Gandalfie (zwłaszcza jak rzucimy się na miejscowe warzywa i owoce morza). Sama Marina leży 5 minut od restauracji i ma bardzo ładny widok na morze i góry. Do głównej plaży do 10 min (wolnym krokiem).
Asiula247
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.07.2009
Willa David

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiula247 » 22.07.2009 16:16

Witam!zy był ktos może w Willi David w Makarskiej?Mam zamiar wykupić tam też wyżywienie.będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące standardu obiektu oraz oferowanych tam posiłków:)
izon
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izon » 30.07.2009 02:35

Moglbym mi ktos powiedziec czy z Villa Marina jest blisko do dyskotek, klubów, pubow itp ??

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty - villa lidia, zvonko, marina z gandalftravel
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone