Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Żuljana - prześliczne zadupie Chorwacji!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 27.12.2013 14:31

rodaivuk napisał(a):Orebić to moim zdaniem słaba lokalizacja jesli chodzi o pobyt na półwyspie. Jest wiele ciekawszych i urokliwszych miejsc. A jesli już miasteczko to moim zdaniem lepiej Trpanj. I lody są :)

Potwierdzam :lol:
przemo99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 31.01.2014 19:10

witam,

Pytanie do osób które jeżdżą lub były w Zuljanie. Ktoś kojarzy lub może korzystał z apartamentów Domagoj - właściciel Zoran Padovan ???
Epepa
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 17.12.2018 23:31

Już wiem, gdzie pojadę w następne wakacje :) Długo szukałam takiego miejsca i cieszę się, że trafiłam na ten wątek. To będzie mój pierwszy raz na Peljesac :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Żuljana - prześliczne zadupie Chorwacji! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019