Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Znak rozpoznawczy.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 31.07.2002 07:23

Popieram Waldka. Nie są to kwoty wygórowane i myślę, że każdego z aktywnych fanów www.cro.pl będzie stać. Czekam na szczegóły techniczne.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Pobudka!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 31.07.2002 12:26

Hallo Admin żyjesz - co ty na to? Zrób jakieś miejsce na widoku żeby można było zrobić listę osób chętnych do płatnej rejestracji.
Ps. Kwota proponowana przez Waldka jest ok!
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 01.08.2002 22:39

Jak wroce w niedziele do domu to obiecuje ozyc z powrotem. Na razie czasu starcza mi jedynie na pobiezna kontrole forum i nic wiecej. Pozdrowienia z Chorwacji! :mg:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.08.2002 11:17

Dzięki śliczne. Myślę,że jak wrócisz to pochwalisz się gdzie byłeś co robiłeś i co piłeś. Baw się dobrze. Rysio :!:
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 06.08.2002 23:05

Robiłem mało co (jak to na urlopie) i prawie nie piłem, bo jeździłem (jak jeżdżę, to nigdy nie piję). :mg:

Teraz o składkach:
Nie będzie na razie składek członkowskich. Pobieranie opłaty wiązałoby się z koniecznością wywiązywania się później z różnego rodzaju zobowiązań wobec użytkowników. Tymczasem ja tę stronę traktuję hobbistycznie i robię w wolnym czasie. Jest natomiast prawdopodobne, że do końca roku zostanie otwarty mini sklep internetowy z "firmowymi" gadżetami. Każdy będzie mógł sobie wybrać to, co chce i za ile.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Ok

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 07.08.2002 11:08

takie rozwiązanie też jest ok, ale admin nie bój się nikt cię myślę nie będzie ścigał ważne że ta strona jest i można spotkać się z ludzmi lubiącymi podróże w ten rejon świata.
Ps. tylko kto wyłoży kasę na towar do sklepu internetowego jeżeli nie będzie składek :?:
romanb
Croentuzjasta
Posty: 479
Dołączył(a): 27.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanb » 26.05.2003 19:25

Pomyslalem, ze warto by odswiezyc temat naszego logo. Kto okleil swoje autko niech sie przyzna :) Ciekawe ile juz takich jezdzi, bo mnie sie na razie w oczy zaden nie rzucil. Jednak milo byloby sie gdzies w Chorwacji natknac na samochod z nalepka. Tak wiec ludziska, pobierajcie, drukujcie i naklejajcie ku chwale CRO.
Pzdr.
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 27.05.2003 07:28

romanb napisał(a):Pomyslalem, ze warto by odswiezyc temat naszego logo. Kto okleil swoje autko niech sie przyzna :) Ciekawe ile juz takich jezdzi, bo mnie sie na razie w oczy zaden nie rzucil. Jednak milo byloby sie gdzies w Chorwacji natknac na samochod z nalepka. Tak wiec ludziska, pobierajcie, drukujcie i naklejajcie ku chwale CRO.
Pzdr.


ja nakleilem :D , i to juz w zeszlym roku :mrgreen:
tylny zderzak na srodku autko - N. Primera, jak ktos mnie zauwazy prosze trabic, machac itd :smo:
pozdrw dla oklejonych
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 27.05.2003 08:28

Jest natomiast prawdopodobne, że do końca roku zostanie otwarty mini sklep internetowy z "firmowymi" gadżetami. Każdy będzie mógł sobie wybrać to, co chce i za ile.


I CO ADMIN Z TYM SKLEPEM
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 27.05.2003 08:47

A gdzie taką nalepkę moge kupic
Pozdrawiam Łysy
Dominique
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2003
Re: Leon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dominique » 27.05.2003 14:18

Leon napisał(a):Waldi fajni pomisl, ja pierdziele to znaczy ze bende spotikac samich znajomich w Polsce. Jusz mi sie to zdazilo kilka razi w ostatnich dniach przed wijazdem do Polski. Poznale Polskow a oni muwia ze mnie znaja bo ja jestem ich rezidentem z CRO.PL
Pozdrawiam i Popiram


Leon , Ty widzę że ze Splitu , zazdroszczę
romanb
Croentuzjasta
Posty: 479
Dołączył(a): 27.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanb » 27.05.2003 17:26

łysy napisał(a):A gdzie taką nalepkę moge kupic
Pozdrawiam Łysy

Mozna bylo sciagnac ze strony www.cro.pl/logo/logo1.doc , ale sprawdzalem przed chwila i mi sie nie udalo, nie wiem, czy to ja nie potrafie, czy admin juz wylaczyl...
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 27.05.2003 18:47

romanb napisał(a):
łysy napisał(a):A gdzie taką nalepkę moge kupic
Pozdrawiam Łysy

Mozna bylo sciagnac ze strony www.cro.pl/logo/logo1.doc , ale sprawdzalem przed chwila i mi sie nie udalo, nie wiem, czy to ja nie potrafie, czy admin juz wylaczyl...
:D Ja tez prubowałam wejsc na ta strone ale nic ni udało mi sie,ja tez chce taka nalepke,i wkoncu chce kogos z forum osobiscie zapoznac ,chce wiedziec jak nalepka wyglada,bo jak kogos na trasie bede widziała to mu bede machac i krzyczec to ja ta Bozena ze Splitu. :D :D :D :D
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 27.05.2003 19:55

Ha Ha ludziska ściągnołem , wydrykowałe i maaaaaaaaaam.
Wypatrujcie mnie jade 6 czerwca
NARA ŁYSY :lol: :D :)
romanb
Croentuzjasta
Posty: 479
Dołączył(a): 27.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanb » 27.05.2003 21:11

Bozena Kljaković napisał(a):...ja tez chce taka nalepke,i wkoncu chce kogos z forum osobiscie zapoznac ,chce wiedziec jak nalepka wyglada,bo jak kogos na trasie bede widziała to mu bede machac i krzyczec to ja ta Bozena ze Splitu. :D :D :D :D

W drugiej polowie lipca mam zamiar zwiedzic kawalek Splitu, wiec bedzie okazja sie spotkac :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Znak rozpoznawczy. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone