Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Znak rozpoznawczy.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 17.06.2002 08:27

No to co z tym głosowaniem??? Bo szkoda czasu... Wakacje tuż tuż!
I myślę, że ten wybrany projekt trzeba będzie dopracować graficznie, z dużą rozdzielczością... :idea:
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002
Re: propozycja logo

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 17.06.2002 08:35

masz Sonti jakiegos maila ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 02.06.2004 22:49 przez bybus, łącznie edytowano 1 raz
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 17.06.2002 09:16

Propozycja przed głosowaniem:
stworzyć podstronkę z wszystkimi projektami i możliwością głosowania
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 17.06.2002 09:19

Ja stawiam na Sontiego.
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 17.06.2002 11:15

Czytam, iż sprawa logo budzi dużo zdrowych emocji. To dobrze. Co do mojego logo to wychodzi dobrze w 4-ch kolorach i w czarno-białym, a kwestia cienia nie ma istotnej roli. W obu przypadkach jest on widoczny. Moja propozycja praktyczna to abyśmy wybrali jeden wariant w jakimś standardowym rozmiarze i każdy indywidualnie bądź w kolorze, bądź w formie wydruku czarno białego sobie sam wydrukował i np. oprawił w folię a następnie wstawił tak przygotowane logo na podszybiu przedniej szyby lub przy szybie tylnej. W ten sposób odpadnie sprawa dystrybucji i ewentualnych "kłopotów" przy przekraczaniu innych granic (o czym ktoś przytomnie napisał na forum). Myślę, że taka przenośna forma logo zda egzamin zwłaszcza iż czas nagli a wakacje tuż tuż. Ja sam 21 czerwca 2002 wyjeżdżam do Zadaru (Nin) i będę nieobecny na forum przez 14 dni. Jeżeli nie podejmiemy decyzji w tym tygodniu to sam wykorzystam swoje logo. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców.
Sonti (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 17.06.2002 14:07

Pytanie od Sontiego. Czy ktoś z was będzie w okresie od 21 czerwca 2002 do 6 lipca 2002 w okolicach Zadaru ?. Dobrze by było na miejscu "omówić" parę kwestii dotyczących tego pięknego kraju.
Andy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 07.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andy » 17.06.2002 16:03

Do Sontiego

Pewnie ja będę,ale jeszcze nie wiem gdzie.Jadę z przyczepą i zaczynam od Zadaru w dół max.do Splitu.Daj namiar gdzie będziesz koło Zadaru to może sobie wieczorkiem "pogadamy"

Andy :papa:
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 17.06.2002 20:54

Niech każdy autor wybierze po jednej, jego zdaniem najlepszej własnej propozycji i da mi znać, który to projekt (na forum albo na priv). Ewentualnie do jutra wieczoram przygotujcie jeszcze jeden projekt, będący kompilacją tego, co najlepsze w Waszych dotychczasowych pracach. Do głosowania wystawiony będzie jeden projekt jednego autora. Głosowanie rozpocznie sie prawdopodobnie w środę o godzinie 0:00 i potrwa do piątku, do godziny 24:00.
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Znak rozpoznawczy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 17.06.2002 21:18

:D A hoy! Zgodnie z życzeniem Admina wystawiam do licytacji logo-waldi.2jpg .Pozdrawiam.Waldek. :lol:
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 18.06.2002 06:57

Do Andy (oraz do wszystkich którzy będą w tym samym czasie i w pobliżu).

Cześć. Będę dokładnie od 22 czerwca do 6 lipca w ośrodku Nin koło Zadaru. Jest to wioska wypoczynkowa Holiday Village Zaton około 16 km na północny zachód od Zadaru i ok. 1,5 km od miejscowości Nin i Zaton. Poznacie mnie po moim logo (o ile do tego czasu nie wybierzemy jednego wspólnego logo) z dodatkowym podpisem SONTI. Kontakt telefoniczny to +48 601 25 77 30. Pozdrawiam. Sonti
P.S.
Do konkursu oczywiście zgłaszam swoje logo - rozmiar i forma pliku (bmp, jpg, gif, png, tiff, itd) do ustalenia. Dodatkowo można (ja mogę przygotować dla wszytskich) dodać swoje pseudo. Ostateczny wzór mojego logo i próbkę takiego logo z moim pseudo przesłałem do Admina. A pro po, właśnie wydrukowałem swoje logo na średniej klasy drukarce atramentowej i dobrym papierze (takim do zdjęć na atramentówkę) - jakość rewelacyjna, wszystkie detale bardzo widoczne i bez zniekształceń. Oczywiście w przypadku wyboru innego logo dostosuję się bez zastrzeżeń. Można także w innym logo wykorzystać elementy mojego logo. Pozdrawiam - SONTI
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 18.06.2002 10:31

To ja też zgłaszam mój ostatni projekt (nalepka03.jpg)...

PoZdRaV
J.
Tuszpas
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2002
Adminie prosze umiesc projekty logo w jednym miejscu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuszpas » 19.06.2002 12:42

piotrs napisał(a):Propozycja przed głosowaniem:
stworzyć podstronkę z wszystkimi projektami i możliwością głosowania


Witam :D
Popieram w calej rozciaglosci proszac admina o wystawienie w jednym mozliwym miejscu wszystkich projektow, aby mozna bylo jeden wybrac :D

Pozdrawiam:
Marek
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 08.07.2002 12:38

Waldek dzienki za kartke dotarla. Pozdrawiam Leon
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
logo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.07.2002 13:46

moim zdaniem logo Cro.pl z białym tłem jest ok !!.
Problem dystrybucji - wpłacamy kasę po rozpoznaniu ile kosztuje 1 szt X ilość na konto (może admin je założy i poda nr) i po zgromadzeniu środków na określoną ilość można je rozesłać pocztą. Zależy to oczywiście od Admina czy się zgodzi bo jest to trochę roboty.
Ps. A czy myśleliście aby dla naszej grupy wprowadzić składki członkowskie (oczywiście wielkości tak aby każdego było stać) - dla zarejestrowanych i z tego pokrywać tego typu gadżety. Tylko nie bijcie jeśli komuś się nie spodoba.
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Znak rozpoznawczy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 30.07.2002 16:17

A hoj! :D z tratwy Waldek - jestem za składkami.Jeżeli chodzi o wysokość miesiecznie proponuję od 5 do 10 zł.Jak inni ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Znak rozpoznawczy. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone