Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

zielona karta w Czarnogórze

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janalicja
Turysta
Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) janalicja » 11.07.2015 13:15

Ja mam inny problem, byc moze już tu gdzies poruszany, ale nie moge go odnaleźc. Mam samochód jako współwłasnośc wraz z tatą ( z uwagi na zniżki w OC). W dowodzie rejestracyjnym tata jest wpisany jako własciciel, a jako współwłaściciel. Zieloną kartę ubezpieczyciel wystawił jedynie na dane mojego taty, nazwisko to samo. Pytanie czy w zwiazku z powyzszym czy mogę miec kłopy na granicy Bosni i Czarnogóry?
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
zielona karta w Czarnogórze - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018