Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zdradziecki rekonesans

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.12.2009 00:33

Ufff ... ale się zmęczyłem ... :D :D
Madziu - napisz jeszcze coś, bo świetnie się Twoją literaturę czyta i ogląda. Wszystko jedno o czym - ale pisz . :D :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 12.12.2009 16:31

Tymona napisał(a):Na pytanie o koszty Bartek odpowiedział raczej drogo, co po dłuższych ustaleniach oznaczało ok.100zł za samochód i 4 osoby.
I była jeszcze jedna tajemnicza opłata - ok.20zł :?

Dziękuję Ci bardzo za rozjaśnienie. :) Czyli o ile z kursowaneim jest obecnie znacznie lepiej, to kwota nadal jest znacząca.

Również dziękuję za wspaniałą relację - miło się z Wami podróżowało po miejscach znanych oraz nieznanych. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 12.12.2009 20:44

JoannaG napisał(a):Widzisz Tymona, tak się składa, że 15 sierpnia też wędrowałam z moim smykami po wrocławskim Rynku :) Tyle, że my byliśmy popołudniu i motorów już nie było...
Asiu, to się nazywa zbieg okoliczności, ciekawe czy przez przypadek gdzieś tam w tłumie się spotkaliśmy :D My dopiero koło 18-tej zarządziliśmy odwrót.


carnivalka napisał(a):Za ten Monastir Rilski,który już opuściłam kilkanaście razy i zawsze mam wymówkę coby go ominąć.
:lol: No to jestem ciekawa, czy stanie się to Waszą tradycją, że Monastyr (tradycyjnie) trzeba ominąć, czy rozpoczniecie nową tradycję :wink: :lol:
carnivalka napisał(a): I czekam na Twoje dalsze plany .Wszak Piotrek_B coś napomknął :)
Na razie Turcja jest najpoważniejszym kandydatem, także za Twoją sprawą :D


Buber napisał(a):"co miałem napisać, napisałem" :D i ... nie wiem co więcej dodać.
Mi się wydaje, że do opowieści, jak to Matkę dzieci z dziećmi :wink: zostawiłeś i powędrowałeś Złoty Róg oglądać, możesz jeszcze zakończenie tego rychliwego sprawiedliwego dodać :wink: :lol: :lol:



wojan napisał(a):Ufff ... ale się zmęczyłem ... :D :D
Madziu - napisz jeszcze coś, bo świetnie się Twoją literaturę czyta i ogląda. Wszystko jedno o czym - ale pisz . :D :D
Wojanku, muszę zacząć od awatara, bo grono Twoich awatarkowych fanek rośnie - teraz do klubu doszła Majeczka :D
A co do umęczenia, Wojanku - jak tyle wytrzymałeś, to teraz chyba medal Ci się należy :oczko_usmiech: Ale co do tego pisania "owszystkojednoczym" - hm, może być trudne do realizacji :wink: :D

Wojtek napisał(a): miło się z Wami podróżowało
No to teraz zmykam popodróżować razem z Tobą :D Gdzie to ostatnio byliśmy? ...chyba w Madrycie :wink: :D


pozdrawiam Was serdecznie
:papa:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.12.2009 16:54

Doczytaliśmy i my :D

Dziękujemy za bardzo ciekawą opowieść o bardzo ciekawych miejscach (z Wrocławiem na zakończenie :wink: ). Troszeczkę krzyżowały się nasze tegoroczne szlaki w czasie i przestrzeni, z tym większym zainteresowaniem śledziliśmy je i oglądaliśmy te same miejsca Waszymi oczami :D

Piszesz, że wynikiem rekonesansu będzie najpewniej Turcja 8) , na nas ona poczeka jeszcze parę lat, a to co zobaczycie, a Ty opiszesz (koniecznie :cool: ) zapewne sprawi, że nabierzemy jeszcze większej ochoty na ten kraj.

Pozdrawiamy :papa:
M i P
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 13.12.2009 17:30

kulka53 napisał(a): Troszeczkę krzyżowały się nasze tegoroczne szlaki w czasie i przestrzeni, z tym większym zainteresowaniem śledziliśmy je i oglądaliśmy te same miejsca Waszymi oczami :D
I to się nazywa niesprawiedliwość :wink: :lol: bo Wy już wiecie, a ja nie :wink: :D ale czas płynie, i pewnie już niedługo role się odmienią i ja będę porównywać :D

kulka53 napisał(a): Piszesz, że wynikiem rekonesansu będzie najpewniej Turcja 8) , na nas ona poczeka jeszcze parę lat, a to co zobaczycie, a Ty opiszesz (koniecznie :cool: ) zapewne sprawi, że nabierzemy jeszcze większej ochoty na ten kraj.
No to jesteśmy umówieni :mrgreen:

pozdrawiam
:D
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 14.12.2009 10:17

Tymona napisał(a): Ale największą frajdę mieliśmy, jak na drodze mijaliśmy stare Dacie, które wbrew swojemu pierwotnemu zastosowaniu robiły za auta iście ciężarowe. Naszym faworytem był pan, który na dachu właśnie takiej starej Daci przewoził sześć, psiejsko-czarodziejsko :wink: poukładanych, kanap 8O 8O :D

:roll: :roll: :roll: może była wyprzedaż w sklepie na I :wink:

Tymona napisał(a): ale jakiś wakacyjny duszek zaczął podpowiadać, żeby jeszcze jakoś ten letni czas beztroski wydłużyć. I tak podpowiadał, podpowiadał, aż podpowiedział, że właściwie to Wrocław moglibyśmy jeszcze odwiedzić :D

Bardzo dobrze Wam ten duszek podpowiedział :D , jak miło było zobaczyć taki słoneczny Wrocław, który uwielbiam :hearts: - moje ukochane miasto...Po świętach prawdopodobnie zawitamy tan na jakieś 2 dni i już się nie mogę doczekać :lol: , a zabawa z Krasnalami zawsze jest przednia, już nie pamiętam ile razy spacerowaliśmy ich śladami, ale możemy tak jeszcze dłuuugo :D i duuużo :D. Brakuje mi tu tylko jeszcze zdjęcia z jatkowym inwentażem :wink: .

Tymona napisał(a):Co ciekawego robiły na wakacjach? [/i] Zgodnym chórem odpowiadają: Szukanie Krasnoludków :D

To jest u dzieci niesamowite :lol: , nigdy nie mamy pewności co je najbardziej ucieszy - we wrześniu jechaliśmy po psa, pod Sandomierz i stwierdziliśmy, że będzie to dobra okazja, żeby "zachaczyć" o Bałtów, gdzie jest Park Dinozaurów, myśleliśmy, ze Borys będzie miał radochę - nudził się jak mops :? , największą atrakcją był plac zabawa i mini rollercoaster 8) .


Tymonka wielkie dzięki, że nas zabrałaś w tę wspaniałą podróż i podpisuję się pod Wojanem, pisz - cokolwiek :wink: :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.12.2009 10:20

Magda - podobno Byłaś w Berlinie? Może coś Napiszesz?
:lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 14.12.2009 18:46

marsylia napisał(a)::roll: może była wyprzedaż w sklepie na I :wink:
Też tak myśleliśmy :D Drugi pomysł był taki, że reklamę tego sklepu kręcą :lol:

marsylia napisał(a): Brakuje mi tu tylko jeszcze zdjęcia z jatkowym inwentażem :wink:

Nadrabiam zaległości :D
Obrazek



JacYamaha napisał(a):Magda - podobno Byłaś w Berlinie? Może coś Napiszesz?
:lol:
:lol: Noooo byłam, ale wiesz, to przecież forum o Chorwacji, to chyba nie będę tak zupełnie "nienatemat" pisać :lol:


pozdrawiam serdecznie
:papa:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 15.12.2009 09:03

Tymona napisał(a)::lol: Noooo byłam, ale wiesz, to przecież forum o Chorwacji, to chyba nie będę tak zupełnie "nienatemat" pisać :lol:
:


Tymona, mamy tu taki dział "Jak nie Chorwacja to...". Może tam spróbuj
Ja chętnie bym o Berlinie poczytał ;)
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 16.12.2009 17:29

Tymonko! Wiec to faktycznie juz koniec podrozy? :cry:
Zagladam tu z mysla,ze jeszcze cos dopiszesz...moze o czyms zapomnialas...?
Wspaniale podrozowalo sie z Twoja Rodzinka!

pozdrawiam!
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 17.12.2009 11:31

Arek napisał(a):Tymona, mamy tu taki dział "Jak nie Chorwacja to...". Może tam spróbuj. Ja chętnie bym o Berlinie poczytał ;)
:lol: :lol: :lol:

Basiulinek napisał(a):Tymonko! Wiec to faktycznie juz koniec podrozy? :cry:
Zagladam tu z mysla,ze jeszcze cos dopiszesz...moze o czyms zapomnialas...?
Wspaniale podrozowalo sie z Twoja Rodzinka!
Koniec, koniec.. Na pewno zapomniałam i to nie o jednym, bo ja to taki typ zapominalski :D

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za towarzyszenie w podróży
:papa:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 17.12.2009 12:16

I ja Ci dziękuję za podróż w nieznane, fajne foty i tak za całokształt :lol:
Zapomniałabym :oops: miałam Cię poprosić o zaliczenie, bez egzaminu :wink: Proooszę :lol: :lol: :lol:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 17.12.2009 12:21

No i teraz zrobić ?? :roll:

Chyba przeczytam wszystko jeszcze raz od początku
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 18.12.2009 11:49

renatalato napisał(a):I ja Ci dziękuję za podróż w nieznane, fajne foty i tak za całokształt :lol:
Zapomniałabym :oops: miałam Cię poprosić o zaliczenie, bez egzaminu :wink: Proooszę :lol: :lol: :lol:
Mówisz - masz :D Bez egzaminu :D Za całokształt :D

Arek napisał(a):No i teraz zrobić ?? :roll:
Chyba przeczytam wszystko jeszcze raz od początku
No, jest to jakieś wyjście :lol:

serdeczności
:D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 19.12.2009 18:49

Ale miałem zaległości 8O 8O
Na całe szczęście jest jeszcze instytucja tzw. przypadkowo wolnej soboty :wink: i tą okazję właśnie skrzętnie wykorzystałem do nadrobienia zaległości w czytaniu , oglądaniu - podziwianiu Twojej relacji :D :D

Pozdrawiam serdecznie
Piotr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Zdradziecki rekonesans - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone