Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zasady tworzenia FAQ czyli FAQ do FAQ :)

Zaglądnij tu zanim zadasz pytanie. Być może temat był już omawiany i odpowiedź na Twoje pytanie już tu jest.
[W FAQ mogą pisać tylko osoby uprawnione. Jeśli chcesz dołączyć do grupy redaktorów FAQ skontaktuj się z adminem.]
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 16.07.2008 19:07

Tak tez pomyslalem ;).Jeszcze sa jakies tematy o podobnych komunikatach?A teraz Panowie do roboty...obserwowac i wycinac ;).
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.07.2008 19:19

Jest jeszcze kilka tematów, które mają służyć dobrej komunikacji pomiędzy Adminem i modami i żeby Admin mógł modów wspierać i instruować w działaniach :wink:

Ciąć będziemy wyłącznie kiedy to konieczne, natomiast w obserwacjach liczymy na Wasze uwagi :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.07.2008 17:40

A co sie stalo, że ja żadnych powiadomien ostatnio z Cro nie dostaję, mimo, że sledzę wątki. Jacyś admini, Opiekunowie, Moderatorzy...
No szok!!!!!! 8O
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 17.07.2008 18:24

Podobno admin zablokowal wysylanie powiadomien, zeby poprawic szybkosc dzialania forum.
Robinson
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robinson » 16.01.2009 21:06

Nie znajduję odpowiedzi na moje pytanie, więc zadam je tutaj.

Czy wiadomości prywatne zostały wyłączone celowo?
Podejrzewam. że tak.

Czy jest to spowodowane ich nadmiernym obciążaniem forum?

Czy jest szansa na ich przywrócenie, żeby nie mnożyć postów typu "Ja też proszę o namiary, ja też, ja też"?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.01.2009 21:13

Takiej rozpusty to nie oczekuj, że tutaj w dającym sie przewidzieć terminie, będziesz miał PW...

:P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2009 21:36

Robinson napisał(a):...Czy wiadomości prywatne zostały wyłączone celowo?
Podejrzewam. że tak.....

A skąd taka podejżliwość :?: :lol:
Nikt Ci niczego celowo nie wyłączył bo niby jaki byłby w tym cel :wink:
Robinson napisał(a):...Nie znajduję odpowiedzi na moje pytanie, więc zadam je tutaj......

Odpowiedź jest na forum - admin przemówił swego czasu na ten temat bo nie Ty pierwszy o to pytasz.
Póki co nie ma i już - kwestie techniczne :wink:
Poprzednia strona

Powrót do FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania



cron
Zasady tworzenia FAQ czyli FAQ do FAQ :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone