Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zapach lawendy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 24.09.2009 17:07

Poszło dwa razy :cry: 8)
Ostatnio edytowano 24.09.2009 17:11 przez Mdziumka, łącznie edytowano 1 raz
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 24.09.2009 17:09

Hmm....Wiem już i ja :lool: :lool: :lool: :lool: , ale nie bardzo wiem co o tym wszystkim myśleć :twisted: :?: Naprawdę nie wiem czy mogę temu osobnikowi wierzyć :wink: Dopiero dzisiaj puścił "farbę". Po nim wszystkiego można się spodziewać :wink: :lol:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 24.09.2009 17:26

:lol: Już zobaczyłaś, gdzie nasz kolega się ujawnił.... Hm..... ja już zgłupiałam, nie wiem co tym wszystkim myśleć. :wink: :roll:

To łon czy nie łon :?: Może jeszcze w Twojej relacji się zdemaskuje :?:

Przynajmniej się nieźle ubawiłam. :lol: :lol: :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 24.09.2009 17:32

anjas napisał(a)::lol: Już zobaczyłaś, gdzie nasz kolega się ujawnił.... Hm..... ja już zgłupiałam, nie wiem co tym wszystkim myśleć. :wink: :roll:

To łon czy nie łon :?: Może jeszcze w Twojej relacji się zdemaskuje :?:

Przynajmniej się nieźle ubawiłam. :lol: :lol: :lol:
Dziewczyny - mówicie szyfrem :wink: :lol: uchylcie rąbka tajemnicy, gdzież ten Svibanj się ujawnił ?
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 24.09.2009 17:36

Tymona napisał(a):
anjas napisał(a)::lol: Już zobaczyłaś, gdzie nasz kolega się ujawnił.... Hm..... ja już zgłupiałam, nie wiem co tym wszystkim myśleć. :wink: :roll:

To łon czy nie łon :?: Może jeszcze w Twojej relacji się zdemaskuje :?:

Przynajmniej się nieźle ubawiłam. :lol: :lol: :lol:
Dziewczyny - mówicie szyfrem :wink: :lol: uchylcie rąbka tajemnicy, gdzież ten Svibanj się ujawnił ?

Śledztwo przeprowadzone :lol: Już wiem :D Pozdrawiam tandem rodzinny :D
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 24.09.2009 17:38

Tymona, zajrzyj tutaj: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=25768&start=75 a wszystko stanie się jasne :wink: :lol:

Widzę, że już trafiłaś :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 24.09.2009 17:46

Mdziumka napisał(a):Widzę, że już trafiłaś :lol:
użyłam opcji "szukaj" - chociaz szczerze mówiąc obstawiałam tak od dawna, ale wypowiedź Ani zbiła mnie z tropu i pomyślałam, że może jednak jest inaczej :D Ale okazało się, że nie :D

A co do Mostaru i okolic - zobaczyliście bardzo dużo :D i dotarliście do ciekawych zakamarków :D Pamiętam, że to dzięki wizycie w Mostarze zaczęło nas ciągnąć do takich trochę orientalnych klimatów.

jeszcze raz pozdrawiam, ale po raz pierwszy całą czwórkę
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 24.09.2009 18:12

Tymona napisał(a): szczerze mówiąc obstawiałam tak od dawna


A ja chyba byłam ślepa i głucha :lool: :lool: :lool: Teraz dopiero dostrzegam wszystkie znaki na niebie i ziemi :wink:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 24.09.2009 18:25

Nie było mnie trochę, a tu tyyyyyyyyle wpisów. :lol:
A kolega SVIBANJ pewno gdzieś z ukrycia wszystko obserwuje. :lol:

Tymonka kogoś innego obstawiałaś? Ciekawe kogo? :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 24.09.2009 19:05

No dobra, wątek detektywistyczny trwa nadal :wink:
anjas napisał(a):Tymonka kogoś innego obstawiałaś? Ciekawe kogo? :wink:
a więc pod wpływem zeszłorocznej relacji Mdziumki obstawiałam długowłosego chłopaka ze zdjęć :D
Qrcze - Mdziumka i Svibanj - rok się ukrywaliście :lol: Na szczęście Ania pomogła sprawę wyjaśnić :D

:papa:
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 24.09.2009 19:05

A mnie tylko zmyliło "skąd?" :wink:

Bo gdzie Olsztyn a gdzie Kraków?

I myślałam, że źle zagadkę rozszyfrowałam :lol: :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 24.09.2009 19:16

sroczka66 napisał(a):Bo gdzie Olsztyn a gdzie Kraków?
O, Sroczka Ty masz rację - to wymaga wyjaśnienia - chwilowo wiem, że nic nie wiem :roll:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 24.09.2009 19:27

Tymona napisał(a):
sroczka66 napisał(a):Bo gdzie Olsztyn a gdzie Kraków?
O, Sroczka Ty masz rację - to wymaga wyjaśnienia - chwilowo wiem, że nic nie wiem :roll:


Mdziumka pisała, że zatrzymywała się w Krakowie..... Chyba mnie pamięć nie myli? :lol:
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 24.09.2009 19:37

Tymona napisał(a):
sroczka66 napisał(a):Bo gdzie Olsztyn a gdzie Kraków?
O, Sroczka Ty masz rację - to wymaga wyjaśnienia - chwilowo wiem, że nic nie wiem :roll:


Nooo... Tymona jestem pod wrażeniem Twoich zdolności detektywistycznych :D . Natomiast cała ta sprawa nie jest specjalnie tajemnicza. Zalogowałem się by spokojnie wypowiadać się na forum.Mdziumce nic nie mówiłem bo ...nie pytała :D .
Co do tego skąd jestem to zauważyłem ,że ludzie wpisują tam różne miejsca.Jedni są z Mordoru (sprawdzałem, nie ma takiej miejscowości i to dopiero wymaga wyjaśnienia :D ) inny są z gdynianko-poznanianki (też brak w wykazie).Ja jestem z Krakowa, choć chwilowo mieszkam w Olsztynie. Ot i wszystko :D :D :D .
Na zakończenie jedna uwaga: Prawda jest tak ,ze na dłuższą metę przed kobieta nic się nie ukryje. A przed czterema kobietami tym bardziej
:D :D :D
Pozdrawiam serdecznie
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 24.09.2009 19:48

anjas napisał(a):
Tymona napisał(a):
sroczka66 napisał(a):Bo gdzie Olsztyn a gdzie Kraków?
O, Sroczka Ty masz rację - to wymaga wyjaśnienia - chwilowo wiem, że nic nie wiem :roll:


Mdziumka pisała, że zatrzymywała się w Krakowie..... Chyba mnie pamięć nie myli? :lol:


Pamięć Cię nie myli :D Kraków to"moje miejsce na ziemi" i zawsze jak tylko jest okazja spędzamy tam troszkę czasu.A swoja droga to Tymonka :D ma rację pisząc,że sprawa "wyjaśniła się" dzięki Twojej dociekliwości. No ale czy mogło być inaczej,że to właśnie przed Tobą się wygadałem ?
Nie mogło. Od kiedy zobaczyłem Twoje zdjęcie z albumem o Chorwacji. My dostaliśmy od Mikołaja identyczny :D :D :D .Z tego wniosek,że nasze rodziny maja nas za tak samo.....niezdrowych. Takie z nas bratnie dusze :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zapach lawendy - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone