Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zalamaanie Pogodyy ??

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cyjzar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 22.06.2005
Zalamaanie Pogodyy ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyjzar » 09.07.2005 23:20

witam !!
Bylem 3 razy w chorwacji i nigdy nei zlapal mnie deszcz zawsze bylem pod koniec sierpna ieraz jade w najblizszy czwartek
prosze powiedzcie jak jest na wyspach czy jest deszcz >? czy tam jak mowili tubylcy pada kilka razy w ciagu wakacji i to tylko w nocy :)

odpowiedzcie prosze !!
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 10.07.2005 02:11

Byłem już na 2 największych wyspach Brć i Hvar. Deszcz jeżeli był to tylko w nocy ale ......... nie pamiętam.
Mnie zostało jeszcze 10 dni do wyjazdu... i tez z niepokojem spoglądam na prognozy pogody, aczkolwiek często bywało ,że prognozny delikatnie mówiąc odbiegały od pogody jaka była wCRO.
8)
cyjzar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyjzar » 10.07.2005 08:42

takze mysle ze bedzie i tym razem :) nei wiem jak tam jst z temperaturami w tym okresie bo pod koniec sierpnia to zawsze cieplutko ze az milo :) moze ktos juz wrocil i nam cos powie na temat pogody
pozdrawiam
darious
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darious » 10.07.2005 09:50

Jeśli chodzi o Korculę to można sprawdzić aktualną pogodę a także jaka była we wcześniejszych miesiącach i latach, co do prognoz to wiadomo mogą się sprawdzić, ale nie muszą :)
Na Korculi w tym tygodniu jeuż czwarty dzień deszczowy :(
http://www.korcula.net/weather/default.htm
W zeszłym roku jak byłem na przełomie lipca i sierpnia to było pół dnia deszczowego, od rana do południa lało a po południu można było się kąpać i opalać :D :D :D
cyjzar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyjzar » 10.07.2005 12:03

o ja to co wakacje bede mial nie udane :(:( jak ciagle leje :(
rvi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rvi » 10.07.2005 14:00

własnie wróciłem z Medveji - okolice Rijeki, 3 dni ciaglego deszczu. Pole kempingowe na ktorym bylismy pustoszało w oczach. :(
mario788
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 20.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario788 » 10.07.2005 14:36

Ja wyruszam dzisiaj w okolice zadaru i mam nadzieje na ladna pogode!!!
cyjzar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyjzar » 10.07.2005 17:15

i tego si eobawaiam :( a jak z temperaturami gdy nie pada jest cieplutko :) i sloneczko prazy (moze sie jakos pociesze) :):)
limonka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 28.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) limonka » 10.07.2005 20:12

Ja sie pocieszam w ten sposob:skoro teraz pada, to jest duze prawdopodobienstwo, ze za pare dni przestanie i przez nastepne 3 tyg. bedzie sloneczko 8)

A powazniej- szczerze wspolczuje tym, ktorzym przyszlo spedzac wymarzony urlop w deszczu :?
wiko
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 07.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiko » 11.07.2005 07:54

cyjzar napisał(a):witam !!
Bylem 3 razy w chorwacji i nigdy nei zlapal mnie deszcz zawsze bylem pod koniec sierpna ieraz jade w najblizszy czwartek
prosze powiedzcie jak jest na wyspach czy jest deszcz >? czy tam jak mowili tubylcy pada kilka razy w ciagu wakacji i to tylko w nocy :)

odpowiedzcie prosze !!


Witaj, gdzie wybierasz się w ten czwartek?
Ja w tym samym dniu jadę na Istrie i z prognoz wynika duża poprawa, zero deszczu i ciepełko. Awaryjny mój plan to szukać kampów w okolicy Zadaru, tam pogoda ma być miodzio, według chorwackich przepowiadaczy pogody!
cyjzar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyjzar » 11.07.2005 11:38

WITAM ! W czwartek wyjezdzam na wyspe LOSINJ i takze mialem taki plan jak ty jezeli bedzie brzydka pogoda wybiore sie gdzies w okolice ZADARu a jesli tam takze bedzie to nawet w desperacji pojade w okolice SPLITU :D ale chcialbym zatrzymac sie na wyspie.Licze ze udadza sie nam wakacje :)
pozdrowka
wiko
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 07.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiko » 11.07.2005 11:45

W piątek, sobote i niedziele pogoda raczej ma być dobra, a to już duże pocieszenie w porównaniu z tym co się tam teraz dzieje. Jadę do Rabaca.
Zobacz na www.hak.hr - w Zadarze tak leje, że nic nie widać. Marnie to wygląda jak na dzisiaj.

Przeglądając wszelkie możliwe przepowiednie pogody to nawet Split nie gwarantuje pogody jakiej wszyscy byśmy sobie życzyli.

A nad Bałtykiem ludziska sobie leżą i patrzą w bezchmurne niebo i nie zanosi się na pogorszenie pogody - czego im wcale nie życzę. Ale się popieprzyło wszystko.
Nerwy mnie już ponoszą.
Kruca fuks !
cyjzar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyjzar » 11.07.2005 12:06

takze przgladam wszystkie mozliwe pogody :( Wszycy zawsze mowili z enie mozliwe by natrafic na deszcz w chorwacji jak do tad wierzylem w to bo na moje 3 pobyty--> 0 deszczu ale teraz zamiast cieszyc sie z wyjazdu to coraz bardziej mi sie nie che wyjezdzac :(
wiko
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 07.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiko » 11.07.2005 12:15

Trzeba mieć nadzieję, że będzie jako tako bo na czystą klarowną pogodę chyba nie ma co liczyć, przynajmniej w ciągu najbliższych dni.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 11.07.2005 12:19

cyjzar napisał(a):takze przgladam wszystkie mozliwe pogody :( Wszycy zawsze mowili z enie mozliwe by natrafic na deszcz w chorwacji jak do tad wierzylem w to bo na moje 3 pobyty--> 0 deszczu ale teraz zamiast cieszyc sie z wyjazdu to coraz bardziej mi sie nie che wyjezdzac :(

To zmień kierunek- nad Bałtykiem jest piękna pogoda i zapowiadają upały.
Ceny podobne, tłumy ludzi i są piaskowe plaże o które wszyscy pytają.
:lol: A tak na poważnie to jak trafisz na 2- 3 dni kiepskiej pogody w Hr to zawsze możesz ten czas przeznaczyć na zwiedzanie.
Należy być optymistą może nie bedzie tak źle.

Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Zalamaanie Pogodyy ??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone