Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zagrzeb-Zadar-Sibenik-Primosten-Trogir-Split (Maj 2010)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kubap1
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 28.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubap1 » 26.07.2010 08:05

santosz napisał(a):
kubap1 napisał(a):Ogólnie wybrzeże Ciovo od strony stałego lądu należy omijać z dala.


proszę o nie pisanie takich niedorzecznosci, był Pan tam tylko przejazdem a ja tam mieszkałem przez 2 tyg i to własnie od strony lądu, miałem na przeciwko lotnisko w Kastel i była to dla mnie atrakcja a nie uciążliwość, plaże nie są ładne bo są naturalne - jesli chce sie pan czegoś więcej dowiedziec o Ciovo zapraszam do sledzenia mojej relacji - wrociłem 3 dni temu - prosze nie wypisywac sądów o miejscach gdzie był pan przejazdem, w Chorwacji jest wiele miejsc które na pierwszy rzut oka odpychają - choćby Pałac Dioklecjana w Splicie - ja zobaczyłem go od strony straganów i mnie po prostu odrzuciło ale wszedłem na dzieciniec i byłem ogromnie zaskoczony

Niezależnie od miejsca gdzie dyskutujemy, wymagana jest uprzejmość, dlatego pomimo Pana napastliwego tonu odpowiem uprzejmie. Miejsce które Pan zachwala jest hałaśliwe brudne i brzydkie, niezależnie od tego czy jest się tam przejazdem, czy 2 tygodnie. Komentarz napisałem dla osób które nie zdecydowały się jeszcze na wybór miejsca wakacji w Chorwacji. Miejsc piękniejszych od Ciovo są tysiące, ale jeżeli ktoś jedzie na wakacje przy lotnisku i tego oczekuje to miłej zabawy.
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 27.07.2010 17:13

Mój ton nie był napastliwy ale skoro jest pan nieuprzejmy - z 31 postów do tej pory w panskiej "arcyciekawej" relacji tylko 22 napisał Pan osobiście, to tylko pokazuje jak olbrzymie zainteresowanie pan wzbudził wśród użytkowników forum, trudno jednak wzbudzić zainteresowanie takimi osądami i ocenami jakimi obdarza Pan Chorwacką ziemie, skoro najpiękniejszy dla Pana jest Zagrzeb to panska sprawa, twierdzi Pan, ze Ciovo jest brudne, Mastrinka też, wyprawy na Kornati są bez sensu - słowem - najlepiej dać sobie spokój i w ogóle nie jechać, kwatere znaleźć w Zagrzebiu i tam wypoczywać. Byłem 3 tyg. temu na jeden dzień w Makarskiej, mam podobne odczucia do tej miejscowości jak Pan do Ciovo a jednak nie powiem że nie polecam choć było brudno, tłoczno i nieznośnie ze względu na kilkutysieczną rzesze Polaków którzy tam byli, jednak wiele osób wypowiadało się o tej miejscowości pozytywnie, skoro oni widzieli coś pozytywnego to moze ktoś inny tez to dostrzeze. Zachowajmy umiar w swoich osądach bo mnie nie rusza to co Pan opowiada ale Chorwatów z Ciovo pewnie tak.
_precious_
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) _precious_ » 28.07.2010 20:38

kubap1 napisał(a):Ogólnie wybrzeże Ciovo od strony stałego lądu należy omijać z dala.


Taaak.. za pare dni rozpoczne wakacje w Arbaniji na Ciowo .... brzmi bardzo zachęcająco .
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 29.07.2010 00:12

_precious_ napisał(a):
kubap1 napisał(a):Ogólnie wybrzeże Ciovo od strony stałego lądu należy omijać z dala.


Taaak.. za pare dni rozpoczne wakacje w Arbaniji na Ciowo .... brzmi bardzo zachęcająco .


Raczej Ciovo i zerknij tu kolego
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=290 ... sc&start=0
aro_40
Croentuzjasta
Posty: 296
Dołączył(a): 07.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aro_40 » 30.07.2010 21:59

_precious_ napisał(a):
kubap1 napisał(a):Ogólnie wybrzeże Ciovo od strony stałego lądu należy omijać z dala.


Taaak.. za pare dni rozpoczne wakacje w Arbaniji na Ciowo .... brzmi bardzo zachęcająco .


nie wiem co autor miał na mysli, ale np mieszkanie na Ciovo vis a vis Trogiru.... zgadzam się w pełni z autorem.
Ale całe Ciovo, poza tym, jest super, żeby nie powiedziec bajeczne:) ale co się komu podoba :) pojedziesz, zobaczysz, ocenisz :)
_precious_
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) _precious_ » 31.07.2010 11:37

Pewnie , że pojade , a dokładiej mówiąc pojedziemy .
Już prawie wszystko zapięte na ostatni guzik .
Trasa wyznaczona BYTOM - CIESZYN - MIKULOW - WIEDEŃ - GRAZ - MURECK - LENART - PTUJ -ZAGRZEB - TROGIR - ARBANIJA (1173 km)
Meganka kombi przygotowana , sprawdzona gotowa do załadowania bagaży i całej mojej rodzinki .
Winiety za przejazd przez Czechy i Austrie kupimy podrodze (płacąc kartą jeśli się da) Jesli chodzi o Słowenie to jak widać po wyznaczonej trasie viniety nie są brane pod uwagę :D
Piwka , soki i napoje w pewnej części zabieramy ze sobą , no i wałówe na grilla (nasza najlepsza ) . Obiadów nie mamy zamiaru gotować , objedziemy na ichniejszych specjałach :lol:

Teraz tylko odczekać do 02/08 godz.18:00 i FRUUUUUUU
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 31.07.2010 22:48

_precious_ napisał(a):Pewnie , że pojade , a dokładiej mówiąc pojedziemy .
Już prawie wszystko zapięte na ostatni guzik .
Trasa wyznaczona BYTOM - CIESZYN - MIKULOW - WIEDEŃ - GRAZ - MURECK - LENART - PTUJ -ZAGRZEB - TROGIR - ARBANIJA (1173 km)
Meganka kombi przygotowana , sprawdzona gotowa do załadowania bagaży i całej mojej rodzinki .
Winiety za przejazd przez Czechy i Austrie kupimy podrodze (płacąc kartą jeśli się da) Jesli chodzi o Słowenie to jak widać po wyznaczonej trasie viniety nie są brane pod uwagę :D
Piwka , soki i napoje w pewnej części zabieramy ze sobą , no i wałówe na grilla (nasza najlepsza ) . Obiadów nie mamy zamiaru gotować , objedziemy na ichniejszych specjałach :lol:

Teraz tylko odczekać do 02/08 godz.18:00 i FRUUUUUUU



Nic tylko pozazdrościć że mój urlop dobiegł końca a Twój dopiero sie zacznie - powodzenia zatem!!
aro_40
Croentuzjasta
Posty: 296
Dołączył(a): 07.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aro_40 » 02.08.2010 12:38

_precious_ napisał(a):Obiadów nie mamy zamiaru gotować , objedziemy na ichniejszych specjałach :lol:


daj potem znac gdzie warto się stołować :)
ja wybieram się na Ciovo 15stego :)
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 03.08.2010 18:27

aro_40 napisał(a):
_precious_ napisał(a):Obiadów nie mamy zamiaru gotować , objedziemy na ichniejszych specjałach :lol:


daj potem znac gdzie warto się stołować :)
ja wybieram się na Ciovo 15stego :)




Jesli lubisz Trogir to polecam Konoba Dalmacija na deptaku przy molo, swietna obsługa, uprzejmi, szybcy, dość tani a jedzenie wysmienite :D
patryy
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryy » 03.08.2010 18:31

santosz napisał(a):
aro_40 napisał(a):
_precious_ napisał(a):Obiadów nie mamy zamiaru gotować , objedziemy na ichniejszych specjałach :lol:


daj potem znac gdzie warto się stołować :)
ja wybieram się na Ciovo 15stego :)




Jesli lubisz Trogir to polecam Konoba Dalmacija na deptaku przy molo, swietna obsługa, uprzejmi, szybcy, dość tani a jedzenie wysmienite :D


zgadzam sie,zreszta opisywalem te restauracje w swojej relacji
forum/viewtopic.php?t=28202&start=30
,rowniez polecam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zagrzeb-Zadar-Sibenik-Primosten-Trogir-Split (Maj 2010) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone