Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zaborić k.Szybennika

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacek397
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.11.2011
Zaborić k.Szybennika

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek397 » 08.11.2011 21:18

Witam.Wybieram się w przyszłym roku do Chorwacji,konkretnie do miejscowości Zaboric k. Szibennika.Jesli ktoś tam był proszę o opinie i info ogólne.Dzięki.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.11.2011 21:30

W szukajkę wpisz Zaboric.

Może nie za dużo tam jest , ale z ciekawości zajrzałem pod te posty i kilka opinii o Zaboric wyczytałem.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 08.11.2011 21:54

jacek397 napisał(a):Witam.Wybieram się w przyszłym roku do Chorwacji,konkretnie do miejscowości Zaboric k. Szibennika.Jesli ktoś tam był proszę o opinie i info ogólne.Dzięki.

A według jakiego klucza Kolega miejscówki szuka, hę?
zbig99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 451
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 07.03.2012 13:32

zastanawiam się nad tą miejscowością. Czy ktoś już tam był? Interesuje mnie spokojne miejsce w miarę blisko morza i plaża żwirkowa.
jacek397
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek397 » 08.03.2012 22:00

zbig99 napisał(a):zastanawiam się nad tą miejscowością. Czy ktoś już tam był? Interesuje mnie spokojne miejsce w miarę blisko morza i plaża żwirkowa.
Jeśli poczekasz do sierpnia,to postaram się przesłać wrażenia z pobytu w Zaboric.
magda_buniek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.07.2012
polecam

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_buniek » 27.07.2012 09:35

szczerze polecam:) my jedziemy w to miejsce już drugi raz:) cisza, spokój, mili ludzie :) naprawdę można tam odpocząć:)
zbig99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 451
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 27.07.2012 09:41

jacek397 napisał(a):
zbig99 napisał(a):zastanawiam się nad tą miejscowością. Czy ktoś już tam był? Interesuje mnie spokojne miejsce w miarę blisko morza i plaża żwirkowa.
Jeśli poczekasz do sierpnia,to postaram się przesłać wrażenia z pobytu w Zaboric.


Oczywiście zaczekam... pomyślę o tym miejscu na przyszły rok.. 2 wariantem jest półwysep Plejsac....
jacek397
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek397 » 01.08.2012 21:03

zbig99 napisał(a):
jacek397 napisał(a):
zbig99 napisał(a):zastanawiam się nad tą miejscowością. Czy ktoś już tam był? Interesuje mnie spokojne miejsce w miarę blisko morza i plaża żwirkowa.
Jeśli poczekasz do sierpnia,to postaram się przesłać wrażenia z pobytu w Zaboric.


Oczywiście zaczekam... pomyślę o tym miejscu na przyszły rok.. 2 wariantem jest półwysep Plejsac....


Witam, jestem w tej chwili w Zaboric. Pogoda wymarzona,od 9dni pełne słońce, 35st.C. Miasteczko małe,spokój,cisza. Mogę ci polecić apartament Monika http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... ni-monika/
Plaża betonowa,ale po 30 sekundach po wyjściu z pokoju zażywasz kąpieli w morzu. Plaży żwirkowej to tu nie ma , jedynie z drobnych kamieni. Byłem w okolicznych miejscowościach, wszędzie to samo.Miałem mieszane uczucia co do plaży betonowej, ale tylko chwilowe.Wybór należy do ciebie.
nicia999
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) nicia999 » 08.08.2012 21:55

Hej!!! Byłam tam 3 lata temu-wspaniała miejscowość, fajna, małą, malownicza, bardzo przyjemna. My jechaliśmy "w ciemno" i już zostaliśmy w pierwszym apartamencie - i to był strzał w 10, bo płaciliśmy wówczas za 2 os 10Euro za dobę za sypialnię, pokój z telewizorem, kuchnia,łazienka i taras z zabójczym widokiem-na morze, jak pokazywałam fotki to każdy pytał czy to nie są fotomontaże :) do plaży schodziliśmy po schodkach-plaża kamienna + beton-ale było jak najbardziej ok. Jeżeli chcesz mogę przesłać fotki, tylko podaj adres. Niestety nie podam ci adresu bo go nie spisałam ale zrobiłam również fotki domu-a jak pisałam jest praktycznie pierwszy z brzegu od strony Sibenika więc nie będzie problemu go znaleźć. W tym roku chcemy zwiedzić okolice Krk-u ale Zaboric wspominam bardzo przyjemnie.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 30.12.2012 21:52

Ja bardzo proszę o fotki z Żaboricia, będę wdzięczny...
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ikra
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikra » 28.12.2016 20:09

Cro maniacy jestem w szpitalu i slaba mozliwosc szukania na tabelcie, a na poszukiwania juzczas. podrzuccie prosze linki, interesuje mnie zaboric. dwie rodziny 4 osobowa i 5osobowa. dziekuje z gory. pozdrav
edzia217
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 25.07.2018 11:10

W tym roku wybieram się po raz pierwszy do Zaborica. Czy ktoś poleci mi jakieś fajne plaże w okolicy ?
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 25.07.2018 12:36

edzia217 napisał(a):W tym roku wybieram się po raz pierwszy do Zaborica. Czy ktoś poleci mi jakieś fajne plaże w okolicy ?


My też w tym roku wylądujemy w Zaborić (dokładnie za 8 dni :D ) i poraz pierwszy - szukałem cichego i spokojnego miejsca na wypoczynek i czytając posty powyżej chyba dobrze wybrałem.

co do plaż wygooglowałem sobie następujące które napewno odwiedzę:
1) https://goo.gl/maps/kwYuspVKyEs (100m od tej będziemy mieszkać)
2) https://goo.gl/maps/sXSwHKkenxH2
+ w samym mieście

z najbliższych atrakcji oprócz Szybenika i wodospadów Krka
można poszwędać się obok ruin muru --> https://goo.gl/maps/w4rWb7Uiv7N2
dzieciaki może zaciekawi ochronka ptaków drapieżnych --> https://goo.gl/maps/N3muVH3pN3M2
i park wodny --> https://goo.gl/maps/NJHL9CRWj2s
wbi
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 28.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) wbi » 28.07.2018 21:54

Byliśmy w zeszłym roku roku w Zaborić .... pierwszy raz w CRO.... spokojna miejscowość ... polecam plażę Jasenovo mieszkaliśmy 6 minut piechotą z dzieckiem... mało ludzi spokojne zejście do wody nasz 3 latek był zachwycony .... bliso do Sibenika na zakupy, restauracja Veranda z akceptowalnymi cenami zaraz obok plaży, kilkanaście minut jazdy autem i jesteśmy w klimatycznym Primosten....
.... w tym roku zarezerowowaliśmy tę samą kwaterę na lipiec .... niestety musieliśmy odwołać urlop.... teraz okazało się, że jednak uda się wyjechać na urlop między 11.08 a 18.08... niestety kwatera zajęta ... cały czas szukamy i nic ... decyzja jest taka, że przyjeżdżamy w ciemno i zaczynamy szukać kwatery od Jasenovo w kierunku Primosten.... mam nadzieję, że do wieczora znajdziemy coś..., jeżeli ktokolwiek przebywa aktualnie w Zaborić proszę o info czy są wolne kwatery...
edzia217
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 02.08.2018 15:06

Ja jestem aktualnie w Zaboriciu i widziałam że na ulicy Spacerovej 8 jest tabliczka apartament free i na ulicy Spacerova 12 chyba też jest coś wolnego.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone