Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zaborić k.Szybennika

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacek397
Podróżnik
Zaborić k.Szybennika

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek397 » 08.11.2011 21:18

Witam.Wybieram się w przyszłym roku do Chorwacji,konkretnie do miejscowości Zaboric k. Szibennika.Jesli ktoś tam był proszę o opinie i info ogólne.Dzięki.
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.11.2011 21:30

W szukajkę wpisz Zaboric.

Może nie za dużo tam jest , ale z ciekawości zajrzałem pod te posty i kilka opinii o Zaboric wyczytałem.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 08.11.2011 21:54

jacek397 napisał(a):Witam.Wybieram się w przyszłym roku do Chorwacji,konkretnie do miejscowości Zaboric k. Szibennika.Jesli ktoś tam był proszę o opinie i info ogólne.Dzięki.

A według jakiego klucza Kolega miejscówki szuka, hę?
zbig99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 07.03.2012 13:32

zastanawiam się nad tą miejscowością. Czy ktoś już tam był? Interesuje mnie spokojne miejsce w miarę blisko morza i plaża żwirkowa.
jacek397
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek397 » 08.03.2012 22:00

zbig99 napisał(a):zastanawiam się nad tą miejscowością. Czy ktoś już tam był? Interesuje mnie spokojne miejsce w miarę blisko morza i plaża żwirkowa.
Jeśli poczekasz do sierpnia,to postaram się przesłać wrażenia z pobytu w Zaboric.
magda_buniek
Autostopowicz
polecam

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_buniek » 27.07.2012 09:35

szczerze polecam:) my jedziemy w to miejsce już drugi raz:) cisza, spokój, mili ludzie :) naprawdę można tam odpocząć:)
zbig99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 27.07.2012 09:41

jacek397 napisał(a):
zbig99 napisał(a):zastanawiam się nad tą miejscowością. Czy ktoś już tam był? Interesuje mnie spokojne miejsce w miarę blisko morza i plaża żwirkowa.
Jeśli poczekasz do sierpnia,to postaram się przesłać wrażenia z pobytu w Zaboric.

Oczywiście zaczekam... pomyślę o tym miejscu na przyszły rok.. 2 wariantem jest półwysep Plejsac....
jacek397
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek397 » 01.08.2012 21:03

zbig99 napisał(a):
jacek397 napisał(a):

Oczywiście zaczekam... pomyślę o tym miejscu na przyszły rok.. 2 wariantem jest półwysep Plejsac....

Witam, jestem w tej chwili w Zaboric. Pogoda wymarzona,od 9dni pełne słońce, 35st.C. Miasteczko małe,spokój,cisza. Mogę ci polecić apartament Monika http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... ni-monika/
Plaża betonowa,ale po 30 sekundach po wyjściu z pokoju zażywasz kąpieli w morzu. Plaży żwirkowej to tu nie ma , jedynie z drobnych kamieni. Byłem w okolicznych miejscowościach, wszędzie to samo.Miałem mieszane uczucia co do plaży betonowej, ale tylko chwilowe.Wybór należy do ciebie.
nicia999
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) nicia999 » 08.08.2012 21:55

Hej!!! Byłam tam 3 lata temu-wspaniała miejscowość, fajna, małą, malownicza, bardzo przyjemna. My jechaliśmy "w ciemno" i już zostaliśmy w pierwszym apartamencie - i to był strzał w 10, bo płaciliśmy wówczas za 2 os 10Euro za dobę za sypialnię, pokój z telewizorem, kuchnia,łazienka i taras z zabójczym widokiem-na morze, jak pokazywałam fotki to każdy pytał czy to nie są fotomontaże :) do plaży schodziliśmy po schodkach-plaża kamienna + beton-ale było jak najbardziej ok. Jeżeli chcesz mogę przesłać fotki, tylko podaj adres. Niestety nie podam ci adresu bo go nie spisałam ale zrobiłam również fotki domu-a jak pisałam jest praktycznie pierwszy z brzegu od strony Sibenika więc nie będzie problemu go znaleźć. W tym roku chcemy zwiedzić okolice Krk-u ale Zaboric wspominam bardzo przyjemnie.
rafalisko30
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 30.12.2012 21:52

Ja bardzo proszę o fotki z Żaboricia, będę wdzięczny...
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ikra
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikra » 28.12.2016 20:09

Cro maniacy jestem w szpitalu i slaba mozliwosc szukania na tabelcie, a na poszukiwania juzczas. podrzuccie prosze linki, interesuje mnie zaboric. dwie rodziny 4 osobowa i 5osobowa. dziekuje z gory. pozdrav
edzia217
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 25.07.2018 11:10

W tym roku wybieram się po raz pierwszy do Zaborica. Czy ktoś poleci mi jakieś fajne plaże w okolicy ?
el_grego
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 25.07.2018 12:36

edzia217 napisał(a):W tym roku wybieram się po raz pierwszy do Zaborica. Czy ktoś poleci mi jakieś fajne plaże w okolicy ?

My też w tym roku wylądujemy w Zaborić (dokładnie za 8 dni :D ) i poraz pierwszy - szukałem cichego i spokojnego miejsca na wypoczynek i czytając posty powyżej chyba dobrze wybrałem.

co do plaż wygooglowałem sobie następujące które napewno odwiedzę:
1) https://goo.gl/maps/kwYuspVKyEs (100m od tej będziemy mieszkać)
2) https://goo.gl/maps/sXSwHKkenxH2
+ w samym mieście

z najbliższych atrakcji oprócz Szybenika i wodospadów Krka
można poszwędać się obok ruin muru --> https://goo.gl/maps/w4rWb7Uiv7N2
dzieciaki może zaciekawi ochronka ptaków drapieżnych --> https://goo.gl/maps/N3muVH3pN3M2
i park wodny --> https://goo.gl/maps/NJHL9CRWj2s
wbi
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) wbi » 28.07.2018 21:54

Byliśmy w zeszłym roku roku w Zaborić .... pierwszy raz w CRO.... spokojna miejscowość ... polecam plażę Jasenovo mieszkaliśmy 6 minut piechotą z dzieckiem... mało ludzi spokojne zejście do wody nasz 3 latek był zachwycony .... bliso do Sibenika na zakupy, restauracja Veranda z akceptowalnymi cenami zaraz obok plaży, kilkanaście minut jazdy autem i jesteśmy w klimatycznym Primosten....
.... w tym roku zarezerowowaliśmy tę samą kwaterę na lipiec .... niestety musieliśmy odwołać urlop.... teraz okazało się, że jednak uda się wyjechać na urlop między 11.08 a 18.08... niestety kwatera zajęta ... cały czas szukamy i nic ... decyzja jest taka, że przyjeżdżamy w ciemno i zaczynamy szukać kwatery od Jasenovo w kierunku Primosten.... mam nadzieję, że do wieczora znajdziemy coś..., jeżeli ktokolwiek przebywa aktualnie w Zaborić proszę o info czy są wolne kwatery...
edzia217
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 02.08.2018 15:06

Ja jestem aktualnie w Zaboriciu i widziałam że na ulicy Spacerovej 8 jest tabliczka apartament free i na ulicy Spacerova 12 chyba też jest coś wolnego.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019