Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

z miłości do nowości ;) i nie tylko... 2008, 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 25.02.2010 09:21

[quote="renatalato"][/quote]
To niech już będzie ta "kobieca" definicja.
Ta druga bliższa mi by była, no ale ... :wink:

***************************

Jedziemy dalej ...
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 25.02.2010 09:27

Ja też melduję się w Kole :wink:

Parking rewalacja :roll:

Twoje odczucia z "wysokościami" przypominają mi moje - potem trochę mi się poprawiło i przepaście już mniej mnie przerażały.

Pozdrawiam :papa: i czekam na dalsze przygody :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.02.2010 09:31

Ciekawa historia :)
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 25.02.2010 09:34

To i ja poczytam, a co....
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 25.02.2010 12:46

Ja też stoję w kolejce po legitymacje członkowską (oddział męski) :oops:
- a zapowiada się fajnie...
chitua
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 19.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) chitua » 25.02.2010 12:59

Melduję się - oddział męski plus jeden!

Ale czy koło gospodarzy to wciąż koło, czy już kwadrat (nie daj Boże trójkąt)...?
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 25.02.2010 13:25

jestem bardzo ciekawa rozwoju wydarzeń :P
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 25.02.2010 17:26

Poniedziałek

Dzisiejszy dzień zaczął się rewelacyjnie... Kawa na tarasie o poranku (godzina 8 ;p), poźniej śniadanko i wyprawa do Makarskiej. Makarska wita nas tłumem ludzi i brakiem miejsca do zaparkowania (mimo czerwca). Parkujemy dopiero za promenadą, w bocznej uliczce. Plusem jest to, że znaleźliśmy WiFi- ale o tym później - będą też zdjęcia uzależnionych od netu ;) Spacerek po Makarskiej, niewielkie zakupy spożywze i kavka ;p w knajpce. Widać było, że dopiero przyjechaliśmy bo na tle innych wypadaliśmy blado 8)

moje ulubione zdjęcie z Makarskiej

Obrazek

przyszłe panie B. ;) czekając na kawe...

Obrazek

zatłoczona plaża w Makarskiej

Obrazek
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 25.02.2010 17:28

Po południu wróciliśmy do domku i poszliśmy przetestować kanjpkę odkrytą przez Gosię i Tomka w czasie wieczornego spaceru. Przy porcie w Krvavicy. SUper jedzonko i baardzo przystępne ceny :D

a do obiadku...

Obrazek

Najedzeni wybraliśmy się na plażę (niestety bez aparatu) tuż pod naszym apartamentem. Jest to baaardzo kameralna plaża na 6 osób max i niestety bardzo kamienista- w sensie dużych kamieni, źle się wchodziło do wody, dlatego kolejne wyjścia już były na uroczą plażę w Krvavicy :D

Nadszedł wieczór... Kolacja zrobiona, Gosia wyciąga kieliszki, Tomek zaczyna lać wino a ja rzucam im tekst, że ja nie piję ;) Chwila ciszy... konsternacją i pytanie jak to? Wtedy właśnie poinformowaliśmy naszych towarzysz, że jestem w ciąży. Trzeba było widzieć minę Gosi... nogi jej się ugięły, zaczęła szukać czegoś do oparcia, oczy zrobiły się duże... Jak się otrząsnęła to powiedziała z takim żalem- przeciez miałyśmy wypić tyle wina.... na co ja odpowiedziałam: trzeba będzie zabrać do domu i wypić za rok:P :D W tym czasie Bartuś wypełnił mój kieliszek nektarem z moreli <mniam> jeszczę czuję ten smak.....

Wieczór upłyną na rozmowach i zmianach planów co do wycieczek, a wszystko działa się w tle przygrywających cykad...

[img]to%20zdjęcie%20zniknęlo.....[/img]

cała ekipa i pełne kieliszki ;) (od lewej Bartek, ja, Gosia, Tomek)

Obrazek

Nie wiem dlaczego tylko mi było zimno...

CDN...
Ostatnio edytowano 02.11.2010 23:18 przez twister07, łącznie edytowano 1 raz
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 25.02.2010 18:02

twister07 napisał(a):
moje ulubione zdjęcie z Makarskiej

Obrazek



Wcale się nie dziwię, że ulubione :)

Ja Makarską wspominam źle, tłumy, tłumy i jeszcze raz tłumy... nie wiem w ogóle co nam strzeliło by w 2008 roku spędzić tam, aż 8 dni :!:

czekamy na dalszy ciąg :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 25.02.2010 18:04

Pisz i wklejaj Aga :* jest cudownie :d :oops: :oops:
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 26.02.2010 14:19

Kobieta napisał(a):
Ja Makarską wspominam źle, tłumy, tłumy i jeszcze raz tłumy... nie wiem w ogóle co nam strzeliło by w 2008 roku spędzić tam, aż 8 dni :!:

czekamy na dalszy ciąg :D


zgadza się, ja też tak kojarzę Makarską ;) poza tym widać to na kolejnym zdjęciu. Do Makarskiej fajnie jest wpaść, ale na nocleg tam bym się nie zdecydowała


ciąg dalszy będzie ;) kolejne dwa dni będą bez większych przygód, bo to był czas lenistwa 8)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 26.02.2010 16:18

Wtorek

Dzień upłyną leniwie na plaży... Dopiero po południu ja z Bartusiem poszliśmy na spacer do Baśki Vody. Super się szło- widoki

rewelacyjne!! Gosia z Tomkiem postanowili pojechać autkiem, żeby więcej pozwiedzać i posiedzieć na kawie ;) A my jak to my...

żądni odkrywcy chcieliśmy sprawdzić trasę z mapki... Polecam!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i już u celu...

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 26.02.2010 20:32 przez twister07, łącznie edytowano 1 raz
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 26.02.2010 19:51

Twister07 a z Bratusa do Baska Voda jest jakiś deptak, ścieżka a może idzie się poboczem drogi? I to samo pytanie odnosi się do Makarskiej...można tam dojść jakąś sympatyczną ścieżką, czy tylko samochód wchodzi w grę?
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 26.02.2010 20:15

pocztówka28 napisał(a):Twister07 a z Bratusa do Baska Voda jest jakiś deptak, ścieżka a może idzie się poboczem drogi? I to samo pytanie odnosi się do Makarskiej...można tam dojść jakąś sympatyczną ścieżką, czy tylko samochód wchodzi w grę?


do Makarskiej to nie wiem, chyba też jest- my tam zawsze autkiem

natomiast do Baśki jest fajna droga, później znajdę fotki to wrzucę, żeby ci pokazać, super się idzie- cały czas wzdłuż wybrzeża (skuter i rower też da radę ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
z miłości do nowości ;) i nie tylko... 2008, 2010 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone