Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Budapesztu do Dubrovnika

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
feliksamba
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.07.2016
Z Budapesztu do Dubrovnika

Nieprzeczytany postnapisał(a) feliksamba » 15.07.2016 21:30

Witam,

Szukam pomocy w znalezieniu rozsądnego połączenia z Budapesztu do Splitu, a stamtąd do Dubrovnika.. Z tego co wiem nie ma bezpośrednich połączeń. Wyjazd 14 Sierpnia, ewentualnie 15-16 Sierpień

Czy ktoś może doradzić jakieś połączenia? Jak to zrobić najszybciej i oczywiście najtaniej.

Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2016 22:36

Bardzo ciekawa strona o połączeniach kolejowych /link zawiera odnośnik do połączeń z H do CRO:

http://www.seat61.com/international-tra ... est-Zagreb

Może coś znajdziesz, choć nie jest to najtańszy sposób podróżowania.
blublus
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.09.2007
Z Budapesztu do Chorwacji - czym najtaniej

Nieprzeczytany postnapisał(a) blublus » 15.01.2017 10:34

Witam
Ma ktoś pomysł, jak najtaniej dotrzeć w 3-4 osoby z Budapesztu do Chorwacji przełom czerwca/lipca? Najlepiej do Zagrzebia, ew. innej większej miejscowości - w Chorwacji pociągami już dojadę gdzie chcę. W Budapeszcie będę u znajomych i tam mam transport, chciałem na początku lipca wyskoczyć jeszcze na kilka dni na wybrzeże Chorwacji. Komfort i czas mają drugorzędne znaczenie, najważniejsze są koszty.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Z Budapesztu do Chorwacji - czym najtaniej

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 15.01.2017 14:24


Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Z Budapesztu do Dubrovnika
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone