Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Z Budapesztu do Dubrovnika

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
feliksamba
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) feliksamba » 15.07.2016 21:30

Witam,

Szukam pomocy w znalezieniu rozsądnego połączenia z Budapesztu do Splitu, a stamtąd do Dubrovnika.. Z tego co wiem nie ma bezpośrednich połączeń. Wyjazd 14 Sierpnia, ewentualnie 15-16 Sierpień

Czy ktoś może doradzić jakieś połączenia? Jak to zrobić najszybciej i oczywiście najtaniej.

Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2016 22:36

Bardzo ciekawa strona o połączeniach kolejowych /link zawiera odnośnik do połączeń z H do CRO:

http://www.seat61.com/international-tra ... est-Zagreb

Może coś znajdziesz, choć nie jest to najtańszy sposób podróżowania.
blublus
Podróżnik
Z Budapesztu do Chorwacji - czym najtaniej

Nieprzeczytany postnapisał(a) blublus » 15.01.2017 10:34

Witam
Ma ktoś pomysł, jak najtaniej dotrzeć w 3-4 osoby z Budapesztu do Chorwacji przełom czerwca/lipca? Najlepiej do Zagrzebia, ew. innej większej miejscowości - w Chorwacji pociągami już dojadę gdzie chcę. W Budapeszcie będę u znajomych i tam mam transport, chciałem na początku lipca wyskoczyć jeszcze na kilka dni na wybrzeże Chorwacji. Komfort i czas mają drugorzędne znaczenie, najważniejsze są koszty.
pawelli
Cromaniak
Re: Z Budapesztu do Chorwacji - czym najtaniej

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 15.01.2017 14:24

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021