Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigancie"

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 25.06.2015 20:51

minimartini napisał(a):A nikt inny "z tamtejszego działu marketingu" Was nie złapał? My mieliśmy "trzy łapanki" :twisted: :lol:

U nas było widać że niektórzy są syci :oczko_usmiech:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 25.06.2015 21:03

CROberto napisał(a):
minimartini napisał(a):A nikt inny "z tamtejszego działu marketingu" Was nie złapał? My mieliśmy "trzy łapanki" :twisted: :lol:

U nas było widać że niektórzy są syci :oczko_usmiech:


Hahah :lol:

... my już nawet jakieś konfiturki kupowaliśmy, co by nie było, że same trunki :roll:
Ale... W kasztelu doskonałą piwniczkę ma inna Znachorka - polecam zwłaszcza likier pomarańczowy :mrgreen: a M. travaricę.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 28.06.2015 21:35

minimartini napisał(a):Ale... W kasztelu doskonałą piwniczkę ma inna Znachorka - polecam zwłaszcza likier pomarańczowy :mrgreen: a M. travaricę.


To coś mnie ominęło :roll: :wink: a od tych dobroci to można być ciągle na cugu.... :mrgreen:
patjak
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.02.2013
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) patjak » 29.06.2015 23:04

Ujawniam się po pół roku "śledzenia". Właśnie mąż oznajmił, że możemy nie pojechać do Bratusia, że z rezerwacji trzeba zrezygnować...i przełożyć, bo inwestor, bo praca (!!! )Na pocieszenie rzucił hasło : wyspa w innym terminie...no i szukaj kobieto.....Gdy usłyszał, że napiszę do CroRoberto z prośbą o namiar na tę piekną miejscówkę, troszkę zaniepokoił się. Bo kim jest ów?! Proszę więc...bardzo:)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 30.06.2015 01:32

CROberto napisał(a):
minimartini napisał(a):Ale... W kasztelu doskonałą piwniczkę ma inna Znachorka - polecam zwłaszcza likier pomarańczowy :mrgreen: a M. travaricę.


To coś mnie ominęło :roll: :wink: a od tych dobroci to można być ciągle na cugu.... :mrgreen:


Od tych dobroci, to ja w Chorwacji mam doskonały :oczko_usmiech: humor...
Każde zakupy w piwniczkach poprzedza degustacja, a potem śpiewam w samochodzie ku rozpaczy męża :mrgreen:
Brzuch
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.03.2015
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brzuch » 01.07.2015 21:50

Witam Cromaniaków

Co prawda zahaczyłem CROberta w wątku "hvarskim", ale widzę, że ten ciągle żyje, a i sam autor się tu pojawia, tak więc pozwolę sobie powtórzyć prośbę. Mam nadzieję, że nie zostanę szybko usunięty z forum ;)

Mianowicie prosiłbym CROberta o przesłanie namiarów na apartmani w Sv. Nedjelja i Sumartinie.

Z góry dziękuję za szybką (liczę na to) ;) odpowiedź
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 01.07.2015 22:45

Magdalena S. napisał(a):
CROberto napisał(a):
minimartini napisał(a):Ale... W kasztelu doskonałą piwniczkę ma inna Znachorka - polecam zwłaszcza likier pomarańczowy :mrgreen: a M. travaricę.


To coś mnie ominęło :roll: :wink: a od tych dobroci to można być ciągle na cugu.... :mrgreen:


Od tych dobroci, to ja w Chorwacji mam doskonały :oczko_usmiech: humor...
Każde zakupy w piwniczkach poprzedza degustacja, a potem śpiewam w samochodzie ku rozpaczy męża :mrgreen:


Czyli Ty i ja w duecie to niezła KLAPA :mrgreen: :smo:


Patrycja i Jacek sprawdźcie priv :papa:
Brzuch
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.03.2015
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brzuch » 01.07.2015 22:54

Serdecznie dziękuję.

Oczywiście czekam na kolejną CRObertową relację :)

Pozdrawiam
patjak
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.02.2013
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) patjak » 02.07.2015 00:17

Dziękuję! Może ta piękna plaża będzie też moim kawałkiem Cro-;) super relacja!
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 02.07.2015 01:15

CROberto napisał(a):
A wieczorem żeśmy się wyelegantowali i śmysię poszli wybalować w Sumartinie...


I jak balowanie? Udane?

Tak wypić piwo żonie :!: Ryzykowne :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.07.2015 13:11

CROberto napisał(a):A wieczorem żeśmy się wyelegantowali i śmysię poszli wybalować w Sumartinie...

No dobra, starczy już tego balowania. :roll:
Daj wreszcie kolejny odcinek, bo w niedzielę... ruszam... 8) :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.07.2015 20:55

Patrycja , niech Ci się spełni.....
Senkju :)


krutom napisał(a):
Tak wypić piwo żonie :!: Ryzykowne :wink:


No risk,no fun... :mrgreen:
Mikromir napisał(a):Daj wreszcie kolejny odcinek, bo w niedzielę..... ruszam..... 8) :D


Wiem ze zawaliłem, bo obiecałem że do Twojego wyjazdu zdążę skończyć.....a nie zdążę..... :oops:
Udanych wakacji :!:
Szczęśliwej podróży tam, i z powrotem .......i po akwenach też..... :!:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.07.2015 20:57


Nie potrafię się oprzeć mojej plaży - tej dla której przyjechałem , tej nad którą mieszkam.....
Schodzę na nią codziennie.....
Jak nie zdążę za dnia,bo się gdzieś włóczyłem po wyspie - to nawet nocną porą pływam w poświacie księżyca.... 8)
Ze dwa razy ścięła mnie drzemka i...... oko przymknąłem gdy niebo płowiało , a otworzyłem gdy byłem przykryty galaktyczną luną..... 8) :wink:

Dlatego Sumartin o zmroku odwiedziłem dotychczas zaledwie raz....
Dziś ma nastąpić kolejny....
Syreny moje nie pójdą na żadne ustępstwa , bo to przedostatni wieczór ,a jutro planują się pakować...
Co za marnotrawstwo wakacyjnych chwil :roll: ja tam jestem spakowany non stop - wyciągam rano koszulkę i galoty z mojej specjalnej walizy , a wieczorem pakuję do specjalnej torby utylizacja...
Reasumując to spakowany jestem cały czas..... :mrgreen:

Sumartin otulony mrokiem i podświetlony lampionami jest ładniejszy niż za dnia....
Siadamy do pizzy przy stolikach na falochronie - obok podświetlone boisko do waterpolo , a ponad nim wydobyte z mroku nastroszone palmowe irokezy.... 8)
Fajne wrażenia.......
Nadmorska wiocha na krańcu wyspy - to widać ,to słychać i czuć.....

Zamówiłem trzy małe pizze -każda wedle kaprysu o różnym smaku......pewnie znów będą chciały ze mną handlować..... :oczko_usmiech:
Na te trzy sztuki długo się czeka......
Tym razem jestem na miejscu, to nie gonię kelnera :wink: ciągnę właśnie trzeci trunek - mówię do ślubnej że to tak nieładnie siedzieć przy pustym stoliku.... :oczko_usmiech:
Odpowiada mi że mają jakiśtamdżujs..... :roll:
No i jak jej tu wytłumaczyć ,że to się akurat nie liczy.... :mrgreen:

Zajechały dwie kapele i stroją instrumenty pod błyszczącym niebem - każda na skraju wiochy....
Sączą się dalmatyńskie szlagiery.....kilka par ulega nastrojowi chwili i kołyszą się w rytm przebojów... 8)
Im jest lepiej - tym jest gorzej...... :roll: :wink:
Poczułem się na chwilę świetnie,lecz po chwili mój entuzjazm zgasiła myśl o powrocie i jego konsekwencje.... :?

Julce najbardziej podobam się ja ,bo chce ze mną zatańczyć...... :D :oczko_usmiech:
Z przenajpiękniejszą sprawa przedstawia się zgoła odwrotnie.....nie wiem tylko czy to przez saksofonistę ,czy ma niewygodne buty....... :mrgreen:
Wieczór był przyjemny.....jeszcze fajniej się zrobiło gdy jakimśtam kolorowym specyfikiem znieczuliłem ślubnej stopy :mrgreen: bo o tego grajka raczej nie chodziło.... :mrgreen:



Obrazek





Obrazek





Obrazek






Obrazek





Obrazek




Obrazek





Obrazek


CDN
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.07.2015 21:32

CROberto napisał(a): - to nawet nocną porą pływam w poświacie księżyca.... 8)

Jakiż to chłopak "piękny" i "młody"... :lool:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: "Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Gigan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.07.2015 22:01

anakin napisał(a):
CROberto napisał(a): - to nawet nocną porą pływam w poświacie księżyca.... 8)

Jakiż to chłopak "piękny" i "młody"... :lool:


Aleś mi zapodał...... 8O :lool:

Ale to dobra przestroga przed nadchodzącymi nocami.......jakby tam jakieś dziewcze lawendowy wianek i kosz z figami w ręcach dzierżyło ,to.......ja w nogi....... :mrgreen: :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
"Wysmagany wiatrem i marzeniami"czyli CROberto na "Giga...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone