Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wypożyczalnia kamperów - śląsk (okolice katowic)

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosciuwa
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2019
Wypożyczalnia kamperów - śląsk (okolice katowic)

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciuwa » 20.02.2022 18:51

Hej. Czy ktoś kojarzy jakieś wypożyczalnie w pobliżu Katowic, które dadzą możliwość wypożyczenia kampera dla dwóch osób w całkiem fajnej cenie? Chciałbym spróbować uderzyć do Chorwacji takim sprzętem, ale przed wyjazdem, chciałbym sprawdzić, czy to w ogóle dla mnie - chciałbym jechać na weekend takim kamperem, aby to sprawdzić. Wiem, że ceny zazwyczaj są wysokie, bo to popularny temat, ale wiadomo - marketing szeptany, to może i ktoś coś poleci.
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 24.02.2022 23:17

Witaj.
Odnoście miejscówki Ci nie pomogę, bo nie mój region. Ale wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę i znajdziesz masę ofert ze Śląska.
Ja w zeszłym roku też postanowiłam spróbować takiej przygody, na razie tylko w Polsce.
Zależy w jakim terminie chcecie wyjechać. Jeśli VII-VIII, to ceny niestety studzą zapał. Ale nie można się zniechęcać :oczko_usmiech:
Życzę powodzenia :D

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Wypożyczalnia kamperów - śląsk (okolice katowic)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone