Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wymiana pieniędzy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.06.2017 08:08

Ja też :D

Nieustannie dziwi mnie fakt, że za granicą tyle kantorów. Ja biorę dosłownie trochę euro na drogę. Reszta jest na koncie - płacimy kartą bądź wyciągamy gotówkę w konkretnej walucie. Z ciekawości sprawdziłam ile nam banko policzył - 2 różne banki a wyszło mniej więcej tak samo - średnio kuna 0,58zł (wliczając prowizję). Uważam, że nie jest źle ale najważniejsze - nie nosze przy sobie gotówki, wyciągam tyle ile potrzebuję i nie zostaje mi na koniec niepotrzebna waluta.
dlugii7
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dlugii7 » 25.06.2017 21:32

Przypadek opisałem tylko dlatego, żeby odgrzać kotleta i przestrzec innych.

Dzisiaj wróciłem do PL.
Moje zdanie o Chorwacji jest takie, że to piękny kraj i wspaniali ludzie.
Miałem tam piękny wypoczynek.
Będę tam wracać pewnie nieraz.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wymiana pieniędzy - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone