Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wspomnienia z HVARU

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aga&Pawel
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.10.2006
Majeczka, zdjecia świetne!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga&Pawel » 27.10.2006 21:16

Na tym zdjęciu, nad "wodom" widać jak sie kotłuje. Uchwycona dynamika. Git! Ja nie mogę się doczekać następnego razu. Byliśmy z moją Ukochaną we wrześniu pierwszy raz w Cro i do dzisiaj to przeżywamy. Byliśmy we wrześniu :).

Pozdrawiam,
Paweł
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 28.10.2006 18:41

http://www.petris.dobrebopolskie.com/

Ivan Dolac to jest to.Wybrzeze od Sv.Nijedeli po Zawale ,jesli ktos chce obejrzyc,ostatnie strony galerii, plaże w Ivan Dolac.
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 28.10.2006 20:56

Fajne zdjęcia.
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 09.05.2007 21:48

Petris czy mogłabyś coś opowiedziećo apartamentach Sila, bo też chcę tam jechać ale trochę boję się hałasu z restauracji. Ja będę jechał w drugiej połowie lipca, a twoje zdjęcia, kiedy były robione?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 10.05.2007 08:13

Generalnie w Chorwacji z knajp nie dochodzi taki hałas jak u nas, nie wiem które to app Sila w Ivan Dolac, ale jedyne co słyszałem z knajpki to klimatyczna muzyka grana i śpiewana na żywo a w prostej linii miałem do niej jakieś 50 metrów. Nie przeszkadzała absolutnie a nawet wręcz przeciwnie, miłe dla ucha to było :wink:

Pozdrav
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 10.05.2007 08:21

Machnąłem się a chodziło mi o Spilę.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Wspomnienia z HVARU - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone