Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wysłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010
Wysłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 28.06.2014 10:05

Witam i pozdrawiam wszystkich Cro-forumowiczów ,postanowiłem i ja spróbować coś skrobnąć na temat moich wyjazdów do Chorwacji.
Dzisiaj wieczorem wyruszamy z Rybnika przez Czechy,Słowację i przez Węgry polubioną od pierwszego wyjazdu * Rote86* pomimo że było wtedy wiele wahadeł na tej drodze mnie ona przypadła do gustu .Potem kawałek Słowenia i przez Mursko Srediśce Chorwacja.
Jedziemy na 3 auta a nasz dwu tygodniowy wypoczynek dzielimy na dwa etapy.Tydzień w Posedarje - wybrałem to miejsce bo jest w miarę blisko do Plitvickich Jezior i Krka a i Zadar oraz Park Paklenicki i Pag też są warte zwiedzenia.
Potem zjeżdżamy na sam dół za Dubrovnik do Mlini do znanego tu na forum Vlaha.
Jak co roku organizacja wyprawy należała do mnie. A kłopotów i problemów miałem co nie miara .Początkowo mieliśmy jechać w 4 rodziny i rezerwacja była zrobiona już w październiku w zeszłym roku, potem okazało się że jedna rodzina rezygnuje a 3 tygodnie temu kolejna rodzina powiadomiła mnie że pojadą tylko na tydzień.
Jako że nie lubię takich sytuacji od razu mail do Vlaha bo może uda mu się kogoś w ich miejsce znaleźć.
Forumowicz @przybyła zaczął pisać w temacie -Posedarje - cudowne wakacje nad Novigradsko More ale nie doczekałem się przybliżenia tej miejscowości przed moim wyjazdem i jeśli szanowne grono będzie chętne czytania moich wypocin i czy w ogóle da się to czytać to w miarę możliwości i czasu postaram się opisać moje wakacje.
Za błędy i formę pisania przepraszam bo jestem tylko zwykłym górnikiem i rdzennym hanysem który na żywo tylko godo a nie mówi i bardziej obytym z kombajnem chodnikowym niż z klawiaturą :wink:.
A tak wygląda ta wysłużona bo już 12 letnia Fabia w tym roku zaopatrzona w naklejkę z loginem którą osobiście odbierałem u naszego forumowicza który je robi Piter_M.
Pozdrawiam wojana który podobną mi sprezentował w zeszłym roku u Vlaha.
Załączniki:
Skoda.JPG
Ostatnio edytowano 10.07.2014 10:07 przez czekor68, łącznie edytowano 1 raz
Karolonek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.04.2014
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolonek » 28.06.2014 13:25

Witaj,
Czekamy na ciąg dalszy.
Pozdrawiam.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.06.2014 13:29

:D
Życzę bardzo udanego urlopu i czekam na relację, zwłaszcza, żem też hanyska z dziada pradziada, choć nie górnik :wink: - jak dla mnie możesz tu godać, zrozumiem. :D
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 28.06.2014 13:31

Pisz jak umisz a ja będę czytać i oglądać :D
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 28.06.2014 13:50

i ja się dosiadam i chetnie poczytam
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.06.2014 17:08

Co to jest "wsłużona"? :?


;)
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 28.06.2014 17:36

To i ja zasiadam.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.06.2014 19:55

Też mamy Fabię, nawet o rok starszą ;) I wygląda na to, że w tym roku pojedziemy nią szósty raz do Cro :D

Będę zaglądać :papa:
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 28.06.2014 21:18

Fabia w tytule mnie zmyliła, już myślałam, ze to relacja Maslinki. A tak a pro po to ostatnio wspominałaś Agnieszko o pobycie na Słowacji, będzie relacja?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.06.2014 21:28

No to se tyż poczytom :wink: :oczko_usmiech:
Sam do Cro jeżdżę 16-sto letnim Golfem, więc Twoja Fabie to "prawie nówka" :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 29.06.2014 19:10

Również zostaję tu u Ciebie i czekam na dalszy ciąg relacji :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.06.2014 20:09

Sara76 napisał(a):Fabia w tytule mnie zmyliła, już myślałam, ze to relacja Maslinki. A tak a pro po to ostatnio wspominałaś Agnieszko o pobycie na Słowacji, będzie relacja?

Ja bym napisała "Fabiakiem" ;)

Będzie, będzie... kiedyś :mrgreen:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 29.06.2014 20:26

Zasiadam i ja :) będę zaglądać.
maslinka napisał(a):
Sara76 napisał(a):Fabia w tytule mnie zmyliła, już myślałam, ze to relacja Maslinki. A tak a pro po to ostatnio wspominałaś Agnieszko o pobycie na Słowacji, będzie relacja?

Ja bym napisała "Fabiakiem" ;)

Będzie, będzie... kiedyś :mrgreen:


Ciekawe kiedy to będzie kiedyś :mrgreen: Btw. Maslinko, a Zagrzeb to już skończony? Bo się chyba pogubiłam :roll:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.06.2014 20:35

ruzica napisał(a):Ciekawe kiedy to będzie kiedyś :mrgreen: Btw. Maslinko, a Zagrzeb to już skończony? Bo się chyba pogubiłam :roll:

Nieskończony, ale będzie skończony ;) Za parę dni powinnam mieć więcej czasu ;)

A póki co nie rozmywajmy relacji ;) Bo Czekor na pewno zaraz coś napisze :mrgreen:
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3769
Dołączył(a): 24.06.2008
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 29.06.2014 20:46

I ja powożę się z Wami tą Fabią po Dalmacji.. A co.. ;)
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wysłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone