Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Baska Voda !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pazurek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 22.01.2017
Re: Wyjazd do baśka Voda w czerwcu 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pazurek » 30.01.2017 22:33

asik00 napisał(a):Witam.
Na forum jestem nowa.Wybieram się z mężem i synem 15 lat do Bśka Voda w terminie 16.06-30.06.2017
Czy ktoś wybiera się w tym terminie ?
Razem byłoby razniej jechać tyle kilometrów.

Jeśli ktoś już był w Baśka Voda proszę o opinie jakie są ceny,czy w czerwcu tłoczno na plaży,czy jest może gdzieś w okolicy plaża piaszczysta,czy są jakieś dyskoteki,jakie polecacie restauracje,co można zwiedzić w okolicy.????

Z góry dziękuję za odpowiedz.
Pozdrawiam.


Jadę z żoną do Breli to jest parę kilometrów przed Baśka Woda, wczasy mamy od 17 do 30 czerwca wyjazd 16 czerwca.W Baśce byłem na nogach plażą (promenadą) jest niedaleko. Piaszczystej plaży w Chorwacji nie widziałem a jadę już trzeci raz. W Tiśnie byłem na płatnej plaży miała być piaszczysta a to był drobny kamyk to i tak był luxus bo tam same betony.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.01.2017 23:01

Mam pytanie do bywalców: jak moglibyście opisać przedstawione poniżej okolice w BV?

baska voda.png


Chodzi mi o to, czy jest tam gwar i jakieś źródła hałasu, tłok na plaży, jaka odległość do atrakcji i knajp etc.
Znajomi się zastanawiają nad tą lokalizacją. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 31.01.2017 00:04

Określiłbym usytuowania "na skaju BC". Trochę ludzi tam chodzi, są rozstawione wieczorem stoliku sprzedawców rakiji. Niedaleko jest knajpka z muzyką, trampoliny itp. Blisko do plaży i... tej fajniejszej. W tej części w mojej ocenie wyraźnie więcej kobiet w topless - choć to już nie to co kiedyś. Jak jechaliśmy w roku 2003 to można by rzec z połowa kobieta opalała się toples dziś.... jedna na kilkaset.
A wracając do pytania - do ścisłego centrum będziecie musieli troszkę dojść, ale nie długo, max 7-10 minut.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 00:14

Bardzo dziękuję za odpowiedź. :-) Męska część ekipy znajomych poczuje się pewnie... zachęcona. :oczko_usmiech:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 31.01.2017 08:50

Jak dla mnie jest to idealne miejsce w Baskiej Vodzie,jak się trochę cofniesz w stronę Breli i za hotelem zejdziesz w lewo z górki to też będziesz miał fajną plażę z kamiennym molo.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 09:27

:) Dziękuję za info.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 31.01.2017 12:02

Tak jak moi poprzednicy już napisali - granica BV i Breli. Miejsce fajne ale raczej mało spokojne. Plaża na miejscu, do centrum BV kawałeczek, ale niedaleko. Za to blisko do Breli, tam warto się przejść.
Plaża Podluka jest bardzo popularna, ja jednak wolę Nikolinę w okolicach baru Borik - ale to już moja fanaberia.
asik00
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 30.01.2017
Re: Wyjazd do baśka Voda w czerwcu 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik00 » 01.02.2017 13:07

Witam.
Proszę poczytać ten wątek.

Na forum jest
kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2017-t51454.html
oraz
forumowy-auto-stop-f21.html[/quote]

Dziękuję .Na pewno to przejrzę.Już się wpisałam.
Ostatnio edytowano 01.02.2017 13:34 przez asik00, łącznie edytowano 1 raz
asik00
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 30.01.2017
Re: Wyjazd do baśka Voda w czerwcu 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik00 » 01.02.2017 13:33

Jadę z żoną do Breli to jest parę kilometrów przed Baśka Woda, wczasy mamy od 17 do 30 czerwca wyjazd 16 czerwca.W Baśce byłem na nogach plażą (promenadą) jest niedaleko. Piaszczystej plaży w Chorwacji nie widziałem a jadę już trzeci raz. W Tiśnie byłem na płatnej plaży miała być piaszczysta a to był drobny kamyk to i tak był luxus bo tam same betony.[/quote]



Dzięki za odpowiedz.A skąd jedziesz ?My z Sosnowca.Ja jeszcze nie wiem dokładnie kiedy i o której wyjeżdżamy.15 czerwiec jest Boże Ciało -ciekawe czy będą korki w święto.? W każdym razie może spotkamy się na drinku w Breli ,albo na plaży.
Pazurek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 22.01.2017
Re: Wyjazd do baśka Voda w czerwcu 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pazurek » 01.02.2017 23:14

asik00 napisał(a):A skąd jedziesz ?My z Sosnowca.Ja jeszcze nie wiem dokładnie kiedy i o której wyjeżdżamy.15 czerwiec jest Boże Ciało -ciekawe czy będą korki w święto.? W każdym razie może spotkamy się na drinku w Breli ,albo na plaży.

Chrzanów.
bartek.kowalewski
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 14.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartek.kowalewski » 14.02.2017 21:08

Witam wszystkich forumowiczów!
Po raz kolejny wybieram się do Baśki Vody jednakże po raz pierwszy w sezonie :( Zawsze wyjazdy były wrześniowe :) a tym razem niestety lipiec. I jak zawsze jechałem w ciemno jeżeli chodzi o kwatery to tym razem muszę rezerwować na już, ponieważ jedziemy na 2-3 rodziny z dziećmi. Znam doskonale BV więc nie pytam Was ekspertów o to gdzie najlepsza lokalizacja, a uprzejmie proszę o polecenie apartamentów blisko plaży (już poznałem uroczą stromiznę BV :twisted: )
My zakochaliśmy się w plaży Podluka więc myślałem o lokalizacji od portu w stronę Breli, choć jak czytam wasze relacje odnośnie natłoku w sezonie to nie wiem czy nie zdradzę Podluki z Nikoliną :D i wtedy apartamenty w drugą stronę. Ważne by blisko do wody. Nie chodzi o cenę bo jak ktoś wybiera się w sezonie do BV to nie można liczyć na małe koszta. Chodzi o bliskość do plaży i w miarę jak na Chorwację przystało komfortowe apartamenty.
Z góry dziękuję wszystkim forumowiczom!
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 15.02.2017 14:46

Wpisz w wyszukiwarkę Mira Stanicic ulica Zagradina 28, byłam tam we wrześniu, super dom i gospodarze. Z plaży Podluka trochę pod górkę do domu, ale wszyscy będąc w wieku pod 60-tkę spokojnie spacerkiem dawaliśmy radę. Na forum w relacjach jest relacja DeKA, który też mieszkał w tym domu i służył mi informacjami.
Pozdrawiam, ewa-irena
kaczmar01
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczmar01 » 12.06.2017 13:18

Sytuacja obecna :) :) :)
Załączniki:
received_1361061920613603.jpeg
received_1359779094075219.jpeg
received_1360096934043435.jpeg
received_1361062660613529.jpeg
gucio019
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.06.2017
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2017.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gucio019 » 19.06.2017 18:51

Witam. ja tez mam swój debiut do chorwacji. dokładniej Baska voda . Zarezerwowalem apartament na ulicy put kapelice 3. czy ktoś z Panstwa tam był, jakieś opinie. i jak sprawa sie ma z wymianą pieniedzy na obecną chwile. Brać euro? Gdzie wymieniać na granicy czy na miejscu gdzies w kantorze.
dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2017.

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 19.06.2017 19:55

gucio019 napisał(a):Witam. ja tez mam swój debiut do chorwacji. dokładniej Baska voda . Zarezerwowalem apartament na ulicy put kapelice 3. czy ktoś z Panstwa tam był, jakieś opinie. i jak sprawa sie ma z wymianą pieniedzy na obecną chwile. Brać euro? Gdzie wymieniać na granicy czy na miejscu gdzies w kantorze.
dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam

bierz kuny albo
płac karta.euro tylko na opłatę za apartament
Baśka fajne miasteczko, choć tłoczno. do plaży musisz trochę iść
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłam z Baska Voda !!! - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone