Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wreszcie szansa na wiele kanałów HRT :)

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 31.10.2013 14:49

kamilica9.07 napisał(a): ...lubiany przez Polaków CMC. .


Jak jest nadawany CMC :?: Czy jako kodowany czy jako FTA (Free-to-air) :?:
Jeżeli jako FTA to opłacałoby się zamontować kolejny konwerter przez DiSEqCa :roll:

Już wiem. Jest kodowany w VideoGuard :cry: :evil:
Nie posłuchamy :(
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 31.10.2013 15:54

Przez internet też można obejrzeć troszeczkę :D Wiadomości, Morie, programy kulinarne itp.
http://hrt.hr/
kamilica9.07
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 01.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilica9.07 » 31.10.2013 16:09

Już wiem. Jest kodowany w VideoGuard :cry: :evil:
Nie posłuchamy :(

Jeśli się uprzemy, posłuchamy, a nawet obejrzymy. Tylko trzeba to sobie sfinansować. Ja mam i nie żałuję tych paru stówek.
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 16.07.2014 15:44

Mam inny problem, bo co roku jestem ponad miesiąc w Chorwacji.
Chciałbym wziąć ze sobą Dekoder NC+, oczywiście w celach edukacyjnych.
W apartamencie mam inny dekoder i insralacje z anteną antenę.
Czy przestawienie anteny będzie dla mnie ---WYKONALNE, niestety nie jestem asem w tej dziedzinie?
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 16.07.2014 16:39

Jeśli właściciel się zgodzi? Być może antena jest podłączona do kilku tunerów w różnych pokojach, a to może być już problem.
Ostatnio edytowano 16.07.2014 18:15 przez Lubuszanin, łącznie edytowano 1 raz
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 16.07.2014 17:35

daisykf napisał(a):Czy przestawienie anteny będzie dla mnie ---WYKONALNE, niestety nie jestem asem w tej dziedzinie?
Licz przede wszystkim na szczęście.
Mój znajomy też nie jestem asem i mieszkamy prawie obok siebie i ustawił u siebie bez problemu , potem próbowaliśmy u mnie i po 2 godz. wkur....i wezwaliśmy fachowca , ten przyjechał z miernikiem i ustawił w 5 sek.
kamilica9.07
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 01.08.2009
pakiety TV (HR, SRB, BiH, CGR...)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilica9.07 » 15.10.2016 16:31

Czy ktoś słyszał o NetTV Plus? Można u nich wykupić pakiety kanałów z wszystkich rajów byłej Yu. Co ciekawe jest ich ponad 200. Można też przez 48 pooglądać bezpłatnie. Właśnie ściągnęłam sobie na weekend wersję próbną na Smart TV. Jestem zachwycona, kanały są dobrej jakości, ale teraz pytanie - czy warto to sobie wykupić? Jest możliwość na m-c, 3 m-ce, rok, na 1 urządzenie, 2 lub 4. Niestety ceny są bardzo wysokie. Np. rok, oczywiście płatny z góry na 2 urządzenia to w przeliczeniu prawie 1000 zł, miesiąc kosztuje 15,90 euro na 1 urządzenie, 19,90 euro na 2.

Pytanie moje: Czy ktoś to próbował? Boję się, że po okresie bezpłatnym mogą wystąpić problemy (gorsza jakość, mulenie, znikanie kanałów).
Jest to opcja bez umowy, trochę ryzykowna.
kamilica9.07
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 01.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilica9.07 » 29.10.2016 21:30

Już mam, na radzie działa jak trzeba. Super opcja - można oglądać tv 7 dni wstecz.
Poprzednia strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Wreszcie szansa na wiele kanałów HRT :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone