napisał(a) ASIULA HK » 16.02.2015 20:33
zibi.s napisał(a):Miałem dylemat: jaki wątek wiosna czy zima
napisał(a) ASIULA HK » 17.02.2015 21:14
napisał(a) zibi.s » 17.02.2015 22:14
ASIULA HK napisał(a):Tymczasem na moim balkonie...
napisał(a) ASIULA HK » 17.02.2015 22:24
zibi.s napisał(a):Wiem, trochę się rozpędziłem
napisał(a) mervik » 17.02.2015 22:37
napisał(a) ASIULA HK » 17.02.2015 22:41
mervik napisał(a):ASIULA HK napisał(a):Tymczasem na moim balkonie... Asiu jakiego koloru masz ten wiciokrzew na balkonie
napisał(a) ASIULA HK » 23.02.2015 15:10
napisał(a) mervik » 23.02.2015 15:13
ASIULA HK napisał(a):Wiosna...w domu
napisał(a) ASIULA HK » 23.02.2015 15:19
mervik napisał(a):ASIULA HK napisał(a):Wiosna...w domu ...i to pachnąca
napisał(a) zibi.s » 23.02.2015 20:13
ASIULA HK napisał(a):mervik napisał(a):ASIULA HK napisał(a):Wiosna...w domu ...i to pachnąca Baaardzo
napisał(a) ASIULA HK » 23.02.2015 21:48
zibi.s napisał(a):U mnie wiosna też pachnie :
napisał(a) zibi.s » 23.02.2015 22:12
ASIULA HK napisał(a):zibi.s napisał(a):U mnie wiosna też pachnie :I kolorystycznie podobna
napisał(a) ASIULA HK » 23.02.2015 22:14
zibi.s napisał(a):Wczoraj w poszukiwaniu wiosny.
napisał(a) zibi.s » 23.02.2015 22:28
ASIULA HK napisał(a):zibi.s napisał(a):Wczoraj w poszukiwaniu wiosny. Tam u Was, zawsze wcześniej przychodzi
napisał(a) ASIULA HK » 23.02.2015 22:40
zibi.s napisał(a):ASIULA HK napisał(a):zibi.s napisał(a):Wczoraj w poszukiwaniu wiosny. Tam u Was, zawsze wcześniej przychodzi No nie przesadzaj Jesteś pod biegunem
Powrót do FotoCroClub - dyskusja