weldon napisał(a):Ja znalazłem sobie górkę, a stałem na chodniku poniżej
... cwanie !
.png)







.png)
.png)
Anai napisał(a):weldon napisał(a):Acha, jak wiosna, to warto by o cellulit zadbać ...:;)
Chyba o jego brak...![]()
![]()
Miecia napisał(a):.....a kłódki pozakładałeś
Powrót do FotoCroClub - dyskusja
