Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Willa Marija w MArusici

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
smyx
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.10.2013
Willa Marija w MArusici

Nieprzeczytany postnapisał(a) smyx » 12.06.2014 14:26

Cześć.

Czy ktoś z cromaniaków przebywał lub miał kontakt z właścicielem willi Marija w Marusici? właściciele to Ivan i Marija Dragicevic przy ul Punta 28.

Znalazłem fajne apartamenty po 80 euro za 2 rodziny czyli po 40 Euro na rodzinę. Fajny klimacik i tanio. Wysłałem maila do Ivana - właściciela chyba, i spoko jest wolny od -do itd. Wymieniliśmy jeszcze ze sobą kilka maili i wpłaciłem zaliczkę 250 EUro. I ................ :( koniec kontaktu. Koleś w ogóle nie odpowiada na maile, wysłałem mu potwierdzenie z mojego banku i nic, nie mogę się z nim skontaktować :evil: . Nie wiem co mam myśleć teraz. Czy ktoś zna tego Pana lub był w tej willi? Reklamuje się na wielu portalach, mama nadzieję że to nie oszust jakiś. Nie wiem teraz czy jechać, bo się okaże że ktoś już tam mieszka, czy nie jechać i rezerwować gdzie indziej miejsce.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 12.06.2014 15:33

Jaki czas minął od wysłania zaliczki?
smyx
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) smyx » 13.06.2014 14:27

Wpłaciłem kaskę 6 czerwca (piątek) , minął tydzień równo.
Dziś się w końcu ze mną skontaktował, napisał ze nie maiał czasu sprawdzić konta.
No nie wiem jak to będzie bo jak kolega pisał do niego (z innego konta)podczas tego tygodnia to odpowiadał na maile prawie od razu.
Może zbyt pochopnie oceniam gościa, ale na forum nie ma ani słowa o nim i o tej willi.
Poza tym zorientowałem się że pisze z 2 innych kont a pokazywał mi się skrót w skrzynce mailowej mojej taki sam - nie wiem dlaczego. Dobra poczekam jeszcze weekend i znów będę atakował mailami ( po tygodniu od wpłaty nadal nie wiem czy mam zarezerwowany apartament i dlatego się denerwuję) moim zdaniem kaska już powinna być na jego koncie a on przecież też ma interes w tym żeby tego pilnować, a nie pilnuje).
W2013 roku też byłem w Marusici rezerwowałem przez agencję ATA i panią Jasną, ale ona mi przynajmniej odpowiadała na maile.
No zobaczymy co z tego wyniknie. Jakby ktoś znał apartament i właścicieli to niech się odezwie.
belfer
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) belfer » 14.06.2014 00:14

Widzę na stronie apartmana, że jest podany numer tel. Może spróbuj zadzwonić lub SMS? Nie trzeba się denerwować :) ,tylko spokojnie jeszcze zaczekać.Sądzę, że w weekend właściciel się odezwie. Byłam 6 razy w Cro , moi znajomi również i zdarzało się, że dobrych kilka dni czekaliśmy na potwierdzenie od właściciela,ze wpłata doszła. Chorwatom zależy na dobrych opiniach , bo jest to niebagatelne źródło dochodu a najlepsza reklama to ta ,,szeptana". Nie słyszałam ,żeby ktoś został oszukany. Daj znać, jak sprawa się wyjaśni. Pozdrav :papa:
paolin7
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolin7 » 14.06.2014 21:13

Witaj
Byłam w tej willi w zeszłym roku i w tym też się wybieram w lipcu, nie przejmuj się utrudnionym kontaktem ten typ tak ma:). Ja przeżywałam to w zeszłym roku i w tym też ale wszystko było ok willa fajna wsciciele mili. Kontakt faktycznie jest bardzo utrudniony ale miejsce jest bajeczne a swoją drogą myślałam, że tylko ja mam taki problem z Iwanem:))))
paolin7
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolin7 » 14.06.2014 21:22

W jakim terminie jedziecie? My mamy zarezerwowany apartament Red od 12.07 do 26.07.2014
smyx
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) smyx » 16.06.2014 22:06

Witam.

Jak ja się cieszę że jednak ktoś był gościem w tej willi :lol: .Podbudowałaś mnie i znów mam gębę uhahaną od ucha do ucha, że jadę do Chorwacji.
właściciel odezwał się po 8 dniach, napisał skromnie że zaliczka wpłynęła i do zobaczenia w Marusici mimo wszystko nadal miałem jakieś wątpliwości, ale skoro tam byliście i mówisz że jest ok, to kamień z serca. W ubiegłym roku 2013 byłem dosłownie 200m dalej w domu słynnej pani Jasnej Ajulević z agencji ATA i było super, zaliczkę wpłaciłem i cały czas miałem kontakt z panią Jasną, a tu z Ivanem niestety trochę - kiszka z komunikacją. :roll:
Dziękuje za informację, nawet nie wiesz jak bardzo się ucieszyłem, że ktoś się odezwał (w tym przypadku odezwała -paolin7).
Niestety miniemy się o jeden dzień, mamy zarezerwowany apartament zielony od 30 czerwca do 11 lipca.
Chcieliśmy póniej jednak Ivan pisał że zarezerwowane już są wszystkie apartamenty. (Między innymi przez ciebie :D .)
Skoro tam już byłaś mam pytanie: czy nie problemu z parkowaniem? Znalazłem filmik na yt z bardzo stromym podjazdem pod dom, a tam tylko 3 miejsca postojowe, a tylko u nas są 2 samochody, więc gdzie jeszcze 2dodatkowe apartamenty?
Czy właściciele Ivan i Marija to ludzie "bezproblemowi"? Czy na powitanie jak im prezencik sprawię jakiś typowo polski rarytasik to się nie obrażą albo coś?
No i na koniec jak wyposażenie tych naszych apartamentów?
Pozdrawiam :papa: :hut:
belfer
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) belfer » 16.06.2014 23:19

No i fajnie, że sprawa z zaliczką się wyjaśniła :lol: Miłego pobytu :papa:
paolin7
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolin7 » 17.06.2014 08:54

Witaj ponownie:)))
Tu muszę przyznać Ci rację komunikacja z Iwanem to ciężka sprawa;) Rezerwując apartament w tym roku odniosłam wrażenie, że tylko mi na tym zależy , ale myślę że przyczyną może być znajomość angielskiego Iwana. Pisałam do niego sms i dostawałam dziwaczne odpowiedzi -które nie zawsze były odpowiedziami na moje pytania więc może nie do końca rozumie?
Ale zacznijmy od początku Iwan to syn właścicieli , nie mieszka w tej willi .Właścicielami są jego rodzice starsi państwo bardzo mili , rozmawiają tylko po chorwacku:) :roll ale zawsze się z nimi do gadaliśmy w razie potrzeby dzwonią po Iwana i on tłumaczy:)))aaa jeszcze upominek z polski myślę, że będzie im bardzo miło....
Co do parkingu -jest mały na 3 auta i ma bardzo stromy podjazd klocki się palą :) ale praktyka czyni mistrza po kilku pojazdach moja szwagierka parkowała tam jak mistrz kierownicy:)
W zeszłym roku było tylko 2 nasze samochody, w zielonym apartamencie byli Rosjanie bez samochodu a w niebieskim dojechali Polacy po tygodniu tak, że mieściły się. Słyszałam, że mają jakieś alternatywne parkingi u sąsiadów.
Wyposażenie apartamentów jest standardowe czyli w aneksie kuchennym są wszystkie rzeczy niezbędne do gotowania, pieczenia i jedzenia, jest pralka a w zielonym podobno zmywarka. Klimatyzacja jest tylko w salonie z aneksem przynajmniej tak jest w czerwonym apartamencie.
Nie wiem czy odpowiedziałam dokładnie na twoje pytania?Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało. :papa:
smyx
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) smyx » 17.06.2014 22:44

Dzięki za odpowiedź. To chyba wszystko co chciałem wiedzieć. Jak wrócę to opiszę dokładniej kwaterkę.
Serdecznie pozdrawiam :papa:
Aaaaa, jeszcze jedno, jak się idzie do sklepu, znalazłem na mapkach satelitarnych taką ścieżkę, troszkę trzeba podejść do góry i bok, czy tamtędy można dojść do jadranki czy też trzeba iść ulicą na około?
Jeszcze raz pozdrawiam i za 2tygodnie siupp na urlopik. :papa: :mrgreen:
Juanes
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Juanes » 17.06.2014 23:04

Fajnie, że się udało. Ja tylko ciągle się dziwię po co z Chorwatami mówić po angielsku. To bardzo podobny do polskiego język słowiański. Wolniej mówić po polsku, słuchać + słownik i po paru dniach mówimy mixem pl/cr :) Po paru wyjazdach mówię potocznie po hr. Uśmiałem się kiedyś, jak Polka chciała kupić dwa lody i machając rękami krzyczała do Chorwatki "cwaj ajskrim" (fonet.) zamiast po prostu dva leda.
pitheron
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 06.04.2015
Apartmani Marija, Marusici (Dalmacja) - był ktoś??

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitheron » 07.04.2015 18:23

Witam,

to mój pierwszy post na tym forum więc witam serdecznie :-)
Będzie to też mój pierwszy wyjazd do chorwacji. Mam informację, że wymieniony w temacie apartament ([url]marusici.org[/url]) jest ok, ale czułbym się lepiej słysząc opinie od większej ilości osób. Na forum jakoś nie ma prawie w ogóle informacji o tej kwaterze. Może jednak ktoś był i może co nieco o nim napisać?
Wybieram się z trójką dzieci (w tym dwoje dwulatków) więc nie chce się pakować w coś niepewnego.

Z góry dzięki za opinie.
djremo
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) djremo » 30.07.2016 21:27

Właśnie wróciliśmy z pobytu w apartamentach kolura bo tak się teraz nazywają. Polecam jak najbardziej. Byliśmy w apartamencie green 2 pary z dwójką dwulatków, jest wszystko jak w opisie, genialny olbrzymi taras z naturalnym zadaszeniem i widokiem na morze, czysto, przestronnie. Wszystkie sprawy rezerwacji załatwia się z Ivanem synem właścicieli. Na miejscu przebywają tylko właściciele, którzy rozmawiają tylko po chorwacku ale nie ma problemu z porozumieniem się. Są bardzo mili i pomocni. Pani Marija poleciła ciekawe miejsca w okolicy, poczestowała rakija i lokalnymi przysmakami. Pobyt bardzo udany. Do plaży 150m choć mocno stromo. Dom oddalany od jadranki więc jest spokój i cisza.

Strona apartamentów zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Willa Marija w MArusici
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone