Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wiedeń jak objechać

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ilona1972
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.03.2015
Wiedeń jak objechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilona1972 » 29.06.2015 16:17

Witam , jedziemy pierwszy raz i w związku z tym mam pytanie co do Wiednia. Całą trasę mamy rozpisaną ale boję się jak patrzę na te drogi wokół Wiednia że gdzieś pobłądzimy.Może mi ktoś powiedzieć jak najlepiej objechać Wiedeń jadąc z Mikulova kierując się na Graz.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2015 16:44

Nie da się objechać :!: :D

Musisz jechać przez miasto
i CAŁY CZAS, NONSTOP jedziesz prosto, na Graz :!: :!: :!:


Nie da się wymyślić prostszej drogi :!: :!: :!:
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 29.06.2015 16:50

Koleżanko nie ma się czego bać. Trasa prosta, czytelna, uważać tylko trzeba na ograniczenia prędkości (aby pamiątka z Wiednia nie przyszła po wakacjach :wink: ). I poczytajcie jeszcze o pasie ratunkowym, który obowiązuje w Austrii i już. Jedynie co Was może w Wiedniu przytrzymać to ewentualne korki (te zależą od pory i dnia tygodnia) ale o tym na pewno już na forum czytałaś.
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 29.06.2015 16:50

Dodam tylko ,że to obwodnica ,bo dziewczyna w panikę wpadnie. :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2015 17:07

Ja bym tego obwodnicą nie nazwał :wink:


Jedzie się przez centrum, ale autostradą 8)
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 29.06.2015 17:10

Lednice napisał(a):Ja bym tego obwodnicą nie nazwał :wink:


Jedzie się przez centrum, ale autostradą 8)

To jest taka obwodnica przez centrum :mrgreen: Można :?: Można :!: :!: :!:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2015 17:13

Można :wink:

No, jak autostradę zbudowali, to były to jeszcze peryferia Wiednia.
Ale jak zaczęto potem stawiać wzdłuż autostrady biurowce, centra handlowe i bloki, to mamy nowe centrum :wink:
ilona1972
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilona1972 » 29.06.2015 19:47

Dzięki serdeczne , wiedziałam że na Was mogę liczyć :wink:
RKStefan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 06.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) RKStefan » 01.07.2015 19:45

Most na Dunaju i chyba jeszcze jeden odcinek są w trakcie remontu. Na pierwszy rzut oka wygląda skomplikowanie (sporo żółtych tablic wypełnionych strzałkami i rajd zygzakiem między rzędami słupków) ale nie ma się czego bać (ćwiczone dwa tygodnie temu i dzisiaj rano) tylko uważnie patrzeć na oznaczenia i trzymać się swojego kierunku (w tym przypadku A2 Graz). Na forum skyscraperscity jest ładne zdjęcie:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=315463&page=27
Na pierwszy raz polecam środek nocy, ruch co najwyżej umiarkowany :wink:
ilona1972
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilona1972 » 01.07.2015 20:13

RKStefan napisał(a):Most na Dunaju i chyba jeszcze jeden odcinek są w trakcie remontu. Na pierwszy rzut oka wygląda skomplikowanie (sporo żółtych tablic wypełnionych strzałkami i rajd zygzakiem między rzędami słupków) ale nie ma się czego bać (ćwiczone dwa tygodnie temu i dzisiaj rano) tylko uważnie patrzeć na oznaczenia i trzymać się swojego kierunku (w tym przypadku A2 Graz). Na forum skyscraperscity jest ładne zdjęcie:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=315463&page=27
Na pierwszy raz polecam środek nocy, ruch co najwyżej umiarkowany :wink:

Cenna uwaga , dziękuję bardzo, wyjezdzamy 11.07 ok. 22 z Gliwic więc myślę że damy radę :lol:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.07.2015 21:07

przejedź się tak dla obycia się z wyglądem trasy, aczkolwiek nie pamiętam czy całość nas dotyczy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2015 21:24

Przejazd przez Wiedeń to naprawdę żadna filozofia :wink:

O wiele trudniej się jedzie przez Gliwice :wink:

W dni robocze jest ogromny ruchu i może się korkować po południu i przed 8 rano 8)
Most Erdberg został rozebrany i zbudowano mosty prowizoryczne, ruch jest płynny przez ogromną większość czasu.
Jedyne co jest ważne, to przestrzeganie ograniczeń prędkości, bo radar tam jest na radarze :wink:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 02.07.2015 07:39

Wiedeń z Gliwic przez Mikulov? Hmmm, niby można i tak... :wink:

Dodam tylko, że większość utrudnień na autostradzie Wiedeń-Graz (zwężenia, lewy pas 2m, itp.) znajduje się na nitce prowadzącej w kierunku południowym, jest tego trochę, jak co roku zresztą. Z powrotem łatwiej.
Mayki
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mayki » 02.07.2015 07:45

Marsallah napisał(a):Wiedeń z Gliwic przez Mikulov? Hmmm, niby można i tak... :wink:


Co autor miał na myśli?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.07.2015 09:20

Ja wspomniałem o Gliwicach, bo autorka wątku jest z Gliwic :wink:
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone