Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Weekendowe wędrówki myszy: RZYM

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.06.2018 18:19

piekara114 napisał(a):OK. Tylko moje drogi coś od Rzymu się oddalają...

Błąd kochana, duży błąd ...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.06.2018 18:22

marze_na napisał(a):
mysza73 napisał(a):A Wy już w Apulii :?:

Tak, wylądowaliśmy przed 15stą. Był spacer po Bari, gelato i espresso, a teraz pędzimy freccią do Lecce 8) .
I patrzymy na meczyk oczywiście :evil: .
Siatkarze ostatnio przewalają 0-3 ... więc jeszcze nie jest źle :roll: :wink:

marze_na napisał(a):P.S. Dziewczyny, jak coś to ja też się pisze na ten wspólny Rzym :mrgreen: .
To tylko termin wszystkim odpowiadający trzeba ustaliś i lecimy :lol:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 19.06.2018 19:40

I to już KONIEC RELACJI? ;)

Dzielnica Monti się nie wyświetla, ani na mobile ani na desktopie
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 19.06.2018 19:49

Ale jak wstęp, rozwinięcie i zakończenie 8O 8O :?: To już nie będzie nic :?:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.06.2018 19:52

tony montana napisał(a):Dzielnica Monti się nie wyświetla, ani na mobile ani na desktopie

Tony, no weź nie gadaj, że nie wiesz gdzie jest Monti :roll: :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.06.2018 19:55

ruzica napisał(a):Ale jak wstęp, rozwinięcie i zakończenie 8O 8O :?: To już nie będzie nic :?:

Kobieto, ja już o Rzymie dwie relacje z pierdylionem zdjęć zrobiłam ... :smo: ,
ja teraz tych zdjęć to niewiele więcej zrobiłam niż tu dałam :mrgreen: ,
pojechałam tam po prostu POBYĆ i popatrzyć na znajome miejsca 8)
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 19.06.2018 20:05

mysza73 napisał(a):
ruzica napisał(a):Ale jak wstęp, rozwinięcie i zakończenie 8O 8O :?: To już nie będzie nic :?:

Kobieto, ja już o Rzymie dwie relacje z pierdylionem zdjęć zrobiłam ... :smo: ,
ja teraz tych zdjęć to niewiele więcej zrobiłam niż tu dałam :mrgreen: ,
pojechałam tam po prostu POBYĆ i popatrzyć na znajome miejsca 8)


A no tak, zapomniałam :oops:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 19.06.2018 20:46

Mysza, weź no Ty ROZWIŃ w wielkość te kolaże i opisy pododawaj.... Brakuje przynajmniej jeszcze jednego zdjęcia. Tego co miałaś dać na avatar :oczko_usmiech: .
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.06.2018 20:51

Potter napisał(a):Mysza, weź no Ty ROZWIŃ w wielkość te kolaże i opisy pododawaj.... Brakuje przynajmniej jeszcze jednego zdjęcia. Tego co miałaś dać na avatar :oczko_usmiech: .

Se okulary załóż :oczko_usmiech:
Małam dać jeszcze zdjęcie moich bąbelków na stopach ... ale napisałaś, że mam "stare pomarszczone kopyto" ... to nie dam :roll: :evil:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 19.06.2018 21:16

Potter napisał(a):Mysza, weź no Ty ROZWIŃ w wielkość te kolaże i opisy pododawaj.... .


Popieram , wnioskuję , proszę :smo:


Pozdrawiam
Piotr
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 19.06.2018 21:27

No ten Rzym to całkiem ładny :lol: :lol: :lol: fotki Twoje widzę, a swoich nawet jeszcze nie zgrałam. A bąbelków na nóżkach nie zazdroszczę bo ładnie nie wyglądały :(
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 19.06.2018 21:33

mysza73 napisał(a):Małam dać jeszcze zdjęcie moich bąbelków na stopach ... ale napisałaś, że mam "stare pomarszczone kopyto" ... to nie dam :roll: :evil:

Ale jak takie masz to co miałam napisać :P :wink: ....
Sama mam takie :mrgreen: ...
Pomogę Ci: Pomyslalam sobie, ze mojemu dziecku i mnie przy okazji, po maturze należy się mała nagroda i chwila wytchnienia...a że obie zakochane jesteśmy w Rzymie ....a na rajanku pojawiła się ciekawa oferta ....postanowiłam skorzystać .

Początek już masz. Lecisz z tym koksem :D ...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.06.2018 22:28

Potter napisał(a):
mysza73 napisał(a):Małam dać jeszcze zdjęcie moich bąbelków na stopach ... ale napisałaś, że mam "stare pomarszczone kopyto" ... to nie dam :roll: :evil:

Ale jak takie masz to co miałam napisać :P :wink: ....
Sama mam takie :mrgreen: ...
Pomogę Ci: Pomyslalam sobie, ze mojemu dziecku i mnie przy okazji, po maturze należy się mała nagroda i chwila wytchnienia...a że obie zakochane jesteśmy w Rzymie ....a na rajanku pojawiła się ciekawa oferta ....postanowiłam skorzystać .

Początek już masz. Lecisz z tym koksem :D ...

Weź się ogarnij, ja nie mam nic do dodania poza tym co już pokazałam :oczko_usmiech:

Albo nie ... opowiem Wam o pewnej sytuacji :oczko_usmiech:
A więc ... (wiem, wiem Maslinka, nie zaczyna się zdania od "więc" :smo: , a od "no to" można? :oczko_usmiech: )
No to tak ... :oczko_usmiech:
Obok Zuzi w samolocie (bo ja się wepchałam do okna :mrgreen: ) siedział pewien sympatyczny pan ...
Już w Modlinie na lotnisku zwróciłam na niego uwagę :wink:
Ale dopiero w samolocie obcziłyśmy, że to na bank ksiądz, bo miał sporawy pierścień z krzyżem, przed startem czytał ewangelię i się przeżegnał ...
Po starcie od razu zasnął i chrapał :lol:
Zuzia nie miała serca go budzić, ale była zmuszona, bo szła do kibelka ( ja też muszę w końcu zobaczyć ten samolotowy toilet :oczko_usmiech: )
No dobra, do rzeczy ... :wink:
No więc po wylądowaniu pan szybko się zebrał i wyszedł ...
My się nie spieszyłyśmy, bo i tak trza było na walizeczki czekać ...
No ale jak już się zebrałyśmy do wychodzenia zauważyłyśmy, że pan zostawił kurteczkę ...
Zuzia ją złapała i pobiegła za panem ...
Niestety pan zniknął ... :?
Zuzia oddała kurteczkę karabinierom i tu historia z panem wydawała się zakończona ... :D
Ale wcale nie ...
U pani Edytki zamieszkała też rodzina, która przyleciała tym samym samolotem co my ...
I pani była bardzo zaaferowana faktem, że tymże samolotem leciał również Konrad Krajewski (opowiadała, że chciała brać autograf nawet, ale troszkę się wstydziła 8O ). Pani Edytka też wydawała się być podniecona tym faktem 8O 8O 8O
Na to ja, nieobyta baba z Radomia pytam, a kim jest ten Konrad Krajewski :oops:
A one mi na to, że to jałmużnik papieski ...
Bardzo ważna persona we Watykanie, prawa ręka Papieża ...
Panie zaczęł snuć wizje, że może zostanie papieżem ...
Ja szybko poszłam do tablecika i wyguglałam se tego jałmużnika ... i okazało się, że to był ten "pan" od kurteczki :roll: :roll: :roll: :roll:
No to ja też rozpuściłam swą wyobraźnię, że jak bym wiedziała kto on, to bym tej kurteczki karabinierom nie oddała, tylko następnego dnia poleciała do Watykanu ... bo skoro to taka ważna osobistość, to ta kurteczka otworzyłaby nam wszystkie drzwi w Watykanie, może nawet bym z papieżem zdjęcie se zrobiła ... :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
No ale my, dwie grzesznice, nie jesteśmy zbytnio obyte w świecie kościelnym i jałmużnika papieskiego nie znałyśmy ...
KONIEC :papa:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 19.06.2018 22:36

No to Zuzia koło przyszłego kardynała siedziała 8O 8O 8O
Z nami wracał jakiś watykański niepełnosprawny ksiądz (albo chyba raczej zakonnik bo biały habit miał - a Papierzem nie był), ale nazwiska nie znam bo też średnio oblatana w tych kwestiach jestem :mrgreen: :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Weekendowe wędrówki myszy: POMATURALNY RZYM

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 20.06.2018 23:46

Agnieszko , mnie się kiedyś trafiło op . . . ć jakiegoś sekretarza ( dowiedziałem się po fakcie , po tym gdy już wsiadł do limuzyny biskupa , od oburzonych moim zachowaniem dewotek ) , za przegonienie dzieci ( w tym mojej córci ) z placu zabaw , bo zakłóciły jego skupienie przy . . . modlitwie w parku :?: :roll:
Ale być tak bliziutko OMCN wysokiego hierarchy . . . zazdraszczam normalnie :oczko_usmiech: też bym nie poznał , bo zdecydowanie inne kanały telewizyjne i radiowe mnie kręcą


Pozdrawiam
Piotr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Weekendowe wędrówki myszy: RZYM - strona 239
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone