Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wbijanie parasola w żwir

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 20.02.2022 17:36

hamering stake.jpg
Pisząc to nie myślałem o wylanej betonem plaży, choć szczerze mówiąc to zależy od Twojej siły...:D Nie wiem, czy zaporowa (rzecz umowna), zapłaciłem bodaj 22 euro kilka lat temu i liczę na kolejne.
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 20.02.2022 17:55

niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 20.02.2022 18:18

Włosi jak to Włosi, w tamtym roku będą na Kefalonii, namówilem dwie rodziny, które były ze mną - 25 euro. A co do kamieni, od 2,30 sek. filmu: https://www.youtube.com/watch?v=JqefdrY6fOA
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 05.06.2022 10:49

Trochę stali, trochę spawania, trochę szlifowania.
Uchwyt na parasol gotowy. :mrgreen: :hut:
20220605_104125.jpg

20220605_104130.jpg
Senegal
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Senegal » 07.06.2022 04:43

niuniek napisał(a):
hamering stake.jpg
Pisząc to nie myślałem o wylanej betonem plaży, choć szczerze mówiąc to zależy od Twojej siły...:D Nie wiem, czy zaporowa (rzecz umowna), zapłaciłem bodaj 22 euro kilka lat temu i liczę na kolejne.


Orientujecie się może, czy gdzieś to można w Polsce kupić? Ewentualnie gdzie kupić z szybką dostawą? Spodobał mi się ten patent :D
robertpi
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 24.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpi » 09.06.2022 21:51

Jak dla mnie na zdjęciu to nierdzewka, chyba że udaje.
Trochę spawania... ciekawe. Przy tym materiale to trzeba się troszkę napracować 8O .
Ja od paru lat mam taki plastikowy, wkręcany ale i tak w większości lokalizacji się nie sprawdza bo jest za długi.
Tylko obsypanie żwirem i obłożenie kamieniami jest skuteczne.
RP
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 10.06.2022 22:01

Senegal napisał(a):
niuniek napisał(a):
hamering stake.jpg
Pisząc to nie myślałem o wylanej betonem plaży, choć szczerze mówiąc to zależy od Twojej siły...:D Nie wiem, czy zaporowa (rzecz umowna), zapłaciłem bodaj 22 euro kilka lat temu i liczę na kolejne.


Orientujecie się może, czy gdzieś to można w Polsce kupić? Ewentualnie gdzie kupić z szybką dostawą? Spodobał mi się ten patent :D

Widziałem to tylko w Grecji. Ale zobacz na ich stronie, można napisać - https://www.hammeringstake.gr/
HdoH
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) HdoH » 03.07.2022 18:04

Polecam taki metalowy wkrętak: https://www.decathlon.pl/p/mp/enero/kli ... lsrc=aw.ds

Można kupić taniej, np na allegro - koszt ok 5 dych.

Od 20 lat sprawdza się doskonale, szybciej parasol się złamie niż wiatr go wyrwie ze żwiru. Lepiej trzyma niż stojaki z wypożyczalni, które przy silniejszym podmuchu potrafią się przewrócić.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Wbijanie parasola w żwir - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone