Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Warunki drogowe Kraków -Banja Luka w marcu

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 375
Dołączył(a): 06.07.2010
Warunki drogowe Kraków -Banja Luka w marcu

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 22.02.2017 11:46

Jadę z Krakowa do Banja Luki w pierwszej połowie marca. O tej porze roku nie jechałam jeszcze w tamte rejony. Zależy mi na szybkim pokonaniu trasy. Zrezygnuję chyba z drogi nr 7 przez Słowację bo trasa z Rużomberoka do Bańskiej Bystrzycy może mieć jeszcze warunki zimowe ( w okolicach Donovaly są chyba znaki że można wjechać tylko z założonymi łańcuchami). Poradźcie proszę, czy są jeszcze jakieś odcinki, które powinnam omijać ?

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
Warunki drogowe Kraków -Banja Luka w marcu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022