Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Warunki drogowe Kraków -Banja Luka w marcu

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 333
Dołączył(a): 06.07.2010
Warunki drogowe Kraków -Banja Luka w marcu

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 22.02.2017 10:46

Jadę z Krakowa do Banja Luki w pierwszej połowie marca. O tej porze roku nie jechałam jeszcze w tamte rejony. Zależy mi na szybkim pokonaniu trasy. Zrezygnuję chyba z drogi nr 7 przez Słowację bo trasa z Rużomberoka do Bańskiej Bystrzycy może mieć jeszcze warunki zimowe ( w okolicach Donovaly są chyba znaki że można wjechać tylko z założonymi łańcuchami). Poradźcie proszę, czy są jeszcze jakieś odcinki, które powinnam omijać ?

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagiWarunki drogowe Kraków -Banja Luka w marcu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018