Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wariant trasy - proszę o pradę

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miras2804
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.06.2016
Wariant trasy - proszę o pradę

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras2804 » 04.07.2016 07:41

Witam, mam dylemat odnośnie rozplanowania trasy Krnov-Orebic ze zwiedzaniem po drodze Plitvickich Jezior.

Wariant I to wyjazd z Krnova rano i dojechanie koło 16 w okolice Jezior, znalezienie noclegu. Rano od 7 zwiedzanie Jezior do około 12? i wyjazd w dalszą drogę do Orebic. Pytanie cyz Jeziora fajne da się zwiedzić w 5 h oraz czy po zwiedzaniu dobrym pomysłem jest dalsza droga do Orebic ponieważ czytałem ze w koncowej fazie to wymagająca droga i zajmuje minimum 6h

Wariant II to wyjazd z Krnova po południu dojechanie w okolice Jezior na 3 nad ranem, odpoczęcie w samochodzie zwiedzanie jezior od 7 rano a po zwiedzaniu znalezienie noclegu w okolicy jezior. Następnego dnia o 6-7 rano wyjazd do Orebić i planowany czas przyjazdu to 13-14h


Proszę o poradę doświadczonych Cromaniaków jak wy byście rozplanowali trasę, choć wiadomo, że każdy ma inne preferencje.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.07.2016 08:03

miras2804 napisał(a):Witam, mam dylemat odnośnie rozplanowania trasy Krnov-Orebic ze zwiedzaniem po drodze Plitvickich Jezior.

a kwaterę w Orebić macie zabukowaną, czy będziecie szukać o ~20:00
miras2804 napisał(a):Wariant I to wyjazd z Krnova rano i dojechanie koło 16 w okolice Jezior, znalezienie noclegu. Rano od 7 zwiedzanie Jezior do około 12? i wyjazd w dalszą drogę do Orebic. Pytanie cyz Jeziora fajne da się zwiedzić w 5 h oraz czy po zwiedzaniu dobrym pomysłem jest dalsza droga do Orebic ponieważ czytałem ze w koncowej fazie to wymagająca droga i zajmuje minimum 6h

po pierwszym noclegu na spokojnie się wyspać, potem dzień na zwiedzanie, grilek po południu i po drugim noclegu również po wyspaniu się ruszyć na Orebić (jeżeli macie klepnięty nocleg to ja jechałbym po Plitvickich, ale nastawiłbym się, że wyjadę nieco później z Plitvic)
miras2804 napisał(a):Wariant II to wyjazd z Krnova po południu dojechanie w okolice Jezior na 3 nad ranem, odpoczęcie w samochodzie zwiedzanie jezior od 7 rano a po zwiedzaniu znalezienie noclegu w okolicy jezior. Następnego dnia o 6-7 rano wyjazd do Orebić i planowany czas przyjazdu to 13-14h

to zależy jak Ty i ekipa dacie radę po zarwanej nocce, i czy wszyscy odpoczną w aucie; my byśmy dali radę, ale przyjemności by to nam nie sprawiło

btw: wątek można połączyć z innymi
miras2804
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras2804 » 04.07.2016 08:29

Dziękuję za odpowiedź nocleg w Orbicu mamy klepnięty więc raczej skłaniałbym się też do wersji, żeby ruszyć dalej po zwiedzeniu Jezior:)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Wariant trasy - proszę o pradę
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone