napisał(a) jan_s1 » 17.05.2013 19:01
napisał(a) Bea.ta » 17.05.2013 22:03
jan_s1 napisał(a):Ptak bezpilotowy.
napisał(a) jan_s1 » 18.05.2013 09:42
napisał(a) Bea.ta » 18.05.2013 11:16
jan_s1 napisał(a):Szkocki, ale leci w kierunku Paryża. Może dwupaństwowiec?
napisał(a) ASIULA HK » 18.05.2013 23:45
napisał(a) Vjetar » 20.05.2013 08:06
napisał(a) jan_s1 » 20.05.2013 10:55
napisał(a) Vjetar » 20.05.2013 11:02
jan_s1 napisał(a):Widzę, że on ma jakieś pershingi. W PRL-u by Cię zamknęli za takie zdjęcie.
napisał(a) ASIULA HK » 20.05.2013 16:54
napisał(a) weldon » 20.05.2013 19:30
napisał(a) ASIULA HK » 20.05.2013 20:13
napisał(a) Vjetar » 21.05.2013 07:56
napisał(a) ASIULA HK » 21.05.2013 08:57
Jacek S napisał(a):Przypadkiem czy nie grunt, że latacze. EPGD
napisał(a) weldon » 21.05.2013 20:49
napisał(a) Vjetar » 22.05.2013 08:07
Powrót do FotoCroClub - dyskusja