Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"W Jezioranach" czyli 3 dni z Maja Jezerce

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 21.09.2006 16:15

Janusz Bajcer napisał(a):
shtriga napisał(a):Janusz - To był Twój syn...??? :lol:


Moj ci on, mój - pierworodny :lol: ale "zajęty" :wink:
Pozdrawiam


No przecież ja nic nie mówię :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Janqes
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 361
Dołączył(a): 11.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janqes » 21.09.2006 16:18

wiolak3 napisał(a):P.S- wiecie, jak piękny jest DURMITOR! Zrobie w łikend :wink:



Troche sie wie :mrgreen:

Fajna galeria. A jej zawartość jeszcze lepsza!
Wydaje sie tak czysto tam i zdrowo. Brak czegogolwiek, hehe.


A nie bylaś czasem u fryzjera po Durmitorze? Jakoś tak mi sie wydaje :)

W ogóle zastanawiam sie nad pewnymi faktami. Otóż co obrazek to jakiś inny gadżet przy sobie. Jakieś chustki, jakieś okularki, jakieś nie wiem co... te plecaki miały podwójne dna? 8O heh

hmm... chyba zmęczony jestem pracą
:wink:

Pozdrawiam
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 21.09.2006 16:22

...i nawet tusz do rzęs wzięłam - wprawdzie nie używałam, bo zapomniałam, że go miałam, ale wyniosłam go az pod szczyt :) .
A poza tym to jak się przez pomyłkę umalowałam przed wyjazdem do Theth to aż do powrotu do Koplika się nie myłam :lol: :lol: :lol: (tzn. tak do przesady się nie myłyśmy).

No a wiesz.. w góry idziesz, to wypada się jakoś wystroić. W końcu to prawie jak to kościoła :lol:

O fryzjerze Wioli nic nie wiem! Chyba że w Tiranie gdzieś zbłądziła...
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 21.09.2006 16:46

Nasz najbardziej podstawowy zestaw ratunkowy z plecaka (brakuje jedynie tuszu do rzęs i bransoletek):
Obrazek
A do fryzjera, to muszę czym prędzej :lol:
Janqes
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 361
Dołączył(a): 11.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janqes » 21.09.2006 16:52

shtriga napisał(a):A poza tym to jak się przez pomyłkę umalowałam przed wyjazdem do Theth


A po co się tam malować? Przecież tam faceci lecą na facetów :lol:

shtriga napisał(a):to aż do powrotu do Koplika się nie myłam :lol: :lol: :lol: (tzn. tak do przesady się nie myłyśmy).


no i wtedy właśnie działał ten tusz :lool:


shtriga napisał(a):O fryzjerze Wioli nic nie wiem! Chyba że w Tiranie gdzieś zbłądziła...


ojjjj... przepraszam. bo na tym zdjęciu to nie Wiola :oops: :lool:
Janqes
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 361
Dołączył(a): 11.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janqes » 21.09.2006 17:03

wiolak3 napisał(a):Nasz najbardziej podstawowy zestaw ratunkowy z plecaka (brakuje jedynie tuszu do rzęs i bransoletek)



a ten taki... nie wiem jak to nazwać... bolec, to takie małe okrągłe z gwinetem to do czego służy? nie wiedziałem, że w namiocie powieszacie sobie obrazki :D
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 21.09.2006 17:09

Janqes napisał(a):
shtriga napisał(a):to aż do powrotu do Koplika się nie myłam :lol: :lol: :lol: (tzn. tak do przesady się nie myłyśmy).


no i wtedy właśnie działał ten tusz :lool:


:lol: :lol: :lol: :lol:
Świetne! Zapamiętam, żeby "tusz" zawsze brać. Ze sobą :lol:
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 21.09.2006 17:11

Tym "czymś" z gwintem pająk o nazwie Tygrzyk zamontował sobie soją kuce, czyli domek w naszym namiocie (patrz forum/viewtopic.php?t=13752&start=30 )
Bo my takie dobre dla zwierzątek jesteśmy wiesz, poza tym jak coś ma gwint, to wiadomo, ze sie przydać może :wink: np w górach- żeby nie odbiegać od tematu :lol:
Racibor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Racibor » 21.09.2006 23:59

Wiolak3 napisał(a):Zapraszam do obejrzenia: http://fotokonto.pl/showimage.php?id=8412&size=640 Trzy dni w towarzystwie Gór Przekletych Zdjęcia moje i Shtrigi ( 42 sztuki )

Zdjęcia super.
Chciałbym zobaczyc wszystkie, a po 27 zdjęciu dostaję komunikat Przykro nam...Wystąpił wewnętrzy błąd serwera.
Czy to tylko u mnie tak sie dzieje?
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 22.09.2006 11:38

Racibor napisał(a):...Zdjęcia super...
Chciałbym zobaczyc wszystkie ...

Dla mnie za wolno się otwierały więc ... włączyłam projekcję slajdów. Polecam :)
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 22.09.2006 16:16

Góralki z Bielska to nic dziwnego:)

Gdzie diabeł nie może (wleźć) tam babeczki z Bielska pośle....:):):)
Janqes
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 361
Dołączył(a): 11.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janqes » 22.09.2006 18:14

wiolak3 napisał(a):Tym "czymś" z gwintem pająk o nazwie Tygrzyk zamontował sobie soją kuce, czyli domek w naszym namiocie (patrz forum/viewtopic.php?t=13752&start=30 )
Bo my takie dobre dla zwierzątek jesteśmy wiesz, poza tym jak coś ma gwint, to wiadomo, ze sie przydać może :wink: np w górach- żeby nie odbiegać od tematu :lol:


ale paskudny robal z niego, fujjjjj!!!!

dobrze, ze te małe co w kokonie były nie wydostały sie na zewnątrz. to znaczy w sumie szkoda potfora, ale generalnie też bym uciekał :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
"W Jezioranach" czyli 3 dni z Maja Jezerce - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone