napisał(a) janniko » 21.02.2009 09:12
Ale fajnie zaczęli tę rutynową kontrolę! Biednego Chorwata od razu wyszarpli z autka i buch! na glebę... łoł... jestem pod wrażeniem
20 mln.. hm... ale co z taką kasą robić?! Nowe autko, domek, podróż wokół świata.. ok.. no to poszły powiedzmy 2 mln. A reszta?
A może, tak jak Ruscy to robią, jakąś wysepkę sobie kupić i np. robić tam zloty Cro.pl... Łoł... to jest pomysł!
Ale najfajniejsze to są komentarze pod tym filmikiem..
Widać żeśmy nie ćmoki i wiemy o co biega. Zero oburzenia, wszyscy współczują i każdy by chętnie sobie wciągnął...